pochmurnie
23°
20°
niedziela
Reklama
Komedia na sesji: Czyta Roman Hamerla
29 stycznia 2018 r. | 11:38
27

Na ostatniej sesji popis w czytaniu uchwały dał radny Roman Hamerla. Większość ludzi nie mogło wyjść z podziwu, że ten aktor teatru Odjazd tak pięknie czyta. Dyrektorzy szkół podczas tego przedstawienia byli pełni uznania i z każdą minutą coraz bardziej śmiali się z tej komedii. Zresztą, nie tylko oni.

Z sali było słychać "Pała, siadaj!".

Ktoś zapyta, ale o co chodzi? Zobaczcie wideo, poświęćcie te 9 minut na wysłuchanie radnego Hamerli. Spróbujcie się nie śmiać.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Sesja w Żarkach. Radny czyta..

Czyta Roman Hamerla.

Publié par Gmina Żarki sur lundi 29 Janvier 2018

 27 odpowiedzi na “Komedia na sesji: Czyta Roman Hamerla”

 1. Wyborca pisze:

  może się zestresował? hehe

  0
  0
 2. Kama pisze:

  Ja tu nic nie słyszę nic nadzwyczajnego…Gratulacje pomysłu na życie…wszystkich pomówić, wysmiac i wyszydzic. …Ale w życiu wszystko wraca, także nie chciałabym być na miejscu Pana Redaktora Pana Szleka…

  0
  0
 3. Urzędniczka Gminna pisze:

  Skoro można być dziennikarzem nie kończąc dziennikarstwa to i radnym można być nie umiejąc dobrze czytać.

  0
  1
 4. Marcin Labocha pisze:

  I ten facet jest aktorem? Chyba nie ma za dużo kwestii a jak ma to same pojedyncze słowa. A może facet zestresował się obecnością kamer? Masakra

  0
  1
 5. bruno pisze:

  Co jeszcze te dwa matoly wymysla zeby dopiec psychicznie innym.Nie wiem czy gorsze jest ciche czytanie czy zrobienie z siebie publicznie idioty.!!!!!!!

  0
  1
 6. WIDZ pisze:

  A która to Pani Dyrektor co bardzo się śmiała ? na transmisji nie widać .Nawet jeżeli to miało miejsce to tylko źle świadczy o kierowniczkach od oświaty.Czego można wymagać od uczniów skoro maja taki przykład?

  1
  0
 7. Radzik pisze:

  Moim skromnym zdaniem,po wysłuchaniu przekazu, to czytany tekst był bardzo trudny,pisany prawniczym językiem.A dlaczego nie czytają inni radni ?

  0
  0
 8. Zibi pisze:

  Radny czytał źle, fakt – może zapomniał okularów, w dodatku tekst nie był łatwy dla kogoś kto na codzien niewiele ma wspólnego z językiem prawnym. Potrafi jednak myśleć i pracować dla mieszkańców gminy – w przeciwienstwie do dziennikarzyny i jego pachołka Sz.

  1
  0
 9. Goska pisze:

  Przecież wkręt o śmiejących się dyrektorach szkół jest tylko po to, aby dolać oliwy do ognia. Skłócania ciąg dalszy. Ktoś rzuca żer, a mieszkańcy niech sobie łby ukrywają. Iście chrześcijańskie zagranie.

  0
  0
 10. Karol pisze:

  Szanowny panie Radzik o to należałoby zapytać panią przewodnicząca .Pani przewodnicząca wcześniej to ustaliła aby pokazać aktywność tegoż ulubionego ,swojego Radnego. Dość często były głosy na tym portalu, że pan Radny Hamerla nic nie robi ,nie udziela się na Sesjach, to w ,,nagrodę dostał czytanie .Pani przewodnicząca ma swoich faworytów w sród Radnych. Może następnym razem na Sesji będzie czytać pani Pietruszewska .

  0
  0
 11. CTRL pisze:

  Nie,lepiej niech czyta przewodniczący Hynio.

  0
  0
 12. Ciapa pisze:

  Być może Pani przewodnicząca ma radnych faworytów do czytania, bo są w komisji uchwał. Z pewnością komentujący mają tu faworytów do obrzucanie błotem, i to jest jedyny pewnik na tej stronie.

  0
  0
 13. Karol pisze:

  Ciapa-a co to są komisje uchwał i pytanie o ich czytanie? Sory pół żartem,pół serio

  0
  0
 14. Kosmita pisze:

  Radny Hamerla jest wspaniałym radnym a że się stresowal to nie znaczy że nie potrafi czytać, a tekst wcale był nie łatwy. Ten portal już mieszkańców nudzi. Proszę wymyslec coś nowego

  0
  0
 15. Karol pisze:

  Dziękuję za merytoryczną ODPOWIEDŻ

  0
  0
  • Karol pisze:

   Ha ha ha hi hi

   0
   0
  • tomasz bury pisze:

   Nie tylko mieszkańców. Sława pana Pawła sięga bardo daleko. Myślę że wszystkie dzieła pana Pawła będą analizowane przez studentów marketingu politycznego, jako ciekawy przykład obniżenia lotów prowadzenia kampanii w samorządach. A właściwie upolitycznienia lokalnej aktywności społecznej. na podstawie niedomówień i negatywnych emocji budowanie fermentu w lokalnej polityce.

   Niestety proszę państwa działania pana Pawła są skuteczne, a prawo nie daje realnej szansy na szybkie wyegzekwowanie choćby w minimalnym stopniu zadośćuczynienia za wyrządzone szkody.

   Ja myślę, że sam pan Jerzy Urban byłby zachwycony działalnością pana Pawła.

   0
   0
 16. Wieśniak pisze:

  Kolejny artykuł o dupie i o zupie. Nic ni wnosi. Nie ma o czym pisać redaktorek. Czeka na kolejnych sponsorów. Kup se pan jakis tiszert bo w jednym i tym samym łazisz.

  0
  1
 17. tomasz bury pisze:

  Panie Pawle, to jusz mnie pan zapił tym artykuem. Bo ja nie wim o co w nim chodzi? Osmieszamy kogos, oskarzamy ze kase bieże czy o cos jeszcze, Chyba spać nie będę mugł myślonc co redaktor- artysta miał na mysli. ;-(((((

  0
  0
 18. Jolanta Cichoń sołtys Suliszowic pisze:

  proszę mnie w to nie mieszać , mnie nie interesuje kto czyta i jak czyta i czy następnym razem będzie czytać pani Pietruszewska czy ktoś inny.Ja nie muszę usłyszeć całej czytanej uchwały , sołtysi nie głosują za lub przeciw , zawsze mogę wejść na stronę i uchwałę sobie przeczytać.Jak jesteś taki odważny/a/to podpisz się z imienia i nazwiska albo sobie wymyśl pseudo a ode mnie się odczep , my z radną p.Pietruszewską żyjemy w zgodzie i tym bardziej bym ją nie szkalowała i od nas WARA!!!!!!

  0
  0
 19. Jolanta Cichoń sołtys Suliszowic pisze:

  a może ty już czujesz się sołtysem Suliszowic to napisz jak się nazywasz , poczekaj jeszcze trochę to będziesz miał/a/ pole do popisu , chyba że jesteś małolat .Jak chcesz coś napisać to napisz coś mądrego , a nie siej zamętu!! Nas nie uda ci się skłócić lepiej się pomódl i poproś Boga o rozum,inteligencję,kulturę bo widać , że ci tego brakuje.

  0
  0
 20. Jolanta Cichoń sołtys Suliszowic pisze:

  a jak jeszcze raz “podszyjesz” się pod moją osobę to się nie zdziw jak do drzwi zapuka ci prokurator , jak nie wiesz to ci uświadamiam , że na to też jest paragraf.

  0
  0
 21. Senior pisze:

  Ziomale! Więcej wyrozumiałości, Może Pan Roman Hamerla w patrolu był tym milicjantem, który umiał pisać a nie czytać. Dla przypomnienia krótki wiersz

  Kto Ty jesteś?
  ZOMO mały.
  Jaki znak Twój?
  Białe pały.
  Co Ty robisz?
  Biję brata.
  Kto Ci kazał?
  Ślepy tata

  Jak widać Pan radny nadrabia zaległości w czytaniu i może w następnej kadencji będzie lepiej

  0
  0
 22. INSert pisze:

  DEJTA JUŻ SPOKÓJ ALE SZAMBO

  0
  0
 23. Eska pisze:

  Szambo będzie się napełniało do wyborów

  0
  0
 24. panKracy pisze:

  Panie Gąsiorski, jak chcesz Pan komedii to poczytaj swoje własne wypociny. Te wszystkie wytłuszczenia i pokolorowana czcionka, aż oczy bolą, te artykuły składające się z czterech zdań., te akapity bez ładu i składu. Gdzieś Pan, Panie Pawle nauki pobierał? Gdzie Pana pisać uczyli? Toż Pan, Pańskich nauczycieli hańbą okrywasz, a bezlitosny jesteś okrutnie. Mam na myśli nauczycieli z oddziałów podstawowych, jak mniemam, innych Pan nie ujrzał.
  Co do umiejętności czytania pana Hamerli – ja wszystko zrozumialem. Powiedziałbym nawet, że ma dykcję lepszą od innych osób czasami czytających na sesjach. Weź się Pan czep tramwaja, lub też cisowskiego przystanku, za którego oblepianie był Pan na policję podany.

  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *