bezchmurnie
20°
18°
niedziela
Reklama
Koszmar na ulicy Młyńskiej w Żarkach – wideo!
14 marca 2018 r. | 12:59
25

Burmistrz Żarek inwestuje tylko w centrum Żarek - taka opinia panowała jak otwierałem w Żarkach portal, taka opinia jest teraz. Prosty przykład, który pokazał mi jeden z Mieszkańców. Zobaczcie jak wygląda przejazd samochodem ulicą Młyńską w Żarkach. Wideo zostało wykonane 12 marca 2018 roku. Nic tylko bić brawo włodarzom.

"Można wspomnieć o jakości tłucznia, który to nie był tłuczniem, a prawdopodobnie odpadami hutniczymi z huty Zawiercie, nie wiem jak z oddziaływaniem tego materiału na środowisko. Jeżeli chodzi o jego jakość to droga po "naprawie" tym czymś wróciła do stanu pierwotnego po dwóch tygodniach (naprawa wykonywana była jesienią), a tymi odpadkami naprawiają dziury od dłuższego czasu, co powoduje wielkie pylenie w cieplejsze dni i powstawanie błota po deszczu."

PAWEŁ GĄSIORSKI25 odpowiedzi na “Koszmar na ulicy Młyńskiej w Żarkach – wideo!”

 1. Wyborca pisze:

  vivat klimek

  0
  1
 2. Władek pisze:

  Po takiej drodze to ani chodzić ani jeżdzic .Rachunki za naprawy samochodów powinna pokrywać Gmina

  0
  0
 3. bruno pisze:

  Pokażcie mi choć jedna gminę w Polsce która w ciągu paru lat naprawiam wszystkie swoje drogi ? Zapewne przyjdzie czas i na ta droga ale na to trzeba czasu. A ten artykuł jest dziś tyko po to by coś pisać bo tematy się gasce już kończą nareszcie .A na byle temat i tak fanatycy tego portalu będą mieli się jak wyplakac .

  0
  1
  • Marcin Labocha pisze:

   Kilka lat? Facet rządzi 20 i tej drogi nie zrobił!!!!!

   1
   1
   • bruno pisze:

    ty czasem wyjdz na ulice a i zobaczysz co sie zmienilo przez te 20 lat ,a nie siedz tylko na melinie bo sadzac z tego co piszesz to kazdego dnia jestes na BANI !!!!!!!!!!!!!!

    1
    1
 4. bruno pisze:

  A gęstość zaludnienia przy tej drodze to prawie jak w Chinach licząc na ilosc mieszkańców na kil kwadratowy.hehehe faktycznie powinna być priorytetem gminy zrobić ta droge hehehe

  1
  1
 5. Widz pisze:

  Spokojna Wasza rozczochrana radna z Młynskiej stoi po właściwej stronie droga bedzie przed listopadem i mandacik na pieńc lat pewny jak szwajcarski bank.

  0
  0
 6. Fajnie pisze:

  Fajnie, że gaska ściągnął temat z profilu na Fb urzędu. Jak zwykle tylko w części. Jakby czytał wszystko że zrozumieniem to by wiedział . W przygotowaniu jest projekt na przebudowę Młyńskiej i Jagodowej. Jesienią gmina startuje do konkursu na dofinansowanie. Jest duża szansa na pieniądze bo nowa droga połączy ul. Koziegłowską i Myszkowska. To bardzo kosztowny temat, a gęstość zaludnienia niewielka. Druga sprawa naprawa. Gąska zna się na wszystkim i na drogach i naprawie. Żaden budowlaniec nie naprawia jak woda stoi. Musi być sucho. W ostatnim czasie ponad 30 dróg wybudowano w gminie. A centrum Żarek to już jest dawno zrobione. Argument o tym, że się robi tylko w centrum zupełnie od czapy. A z resztą od czego miała robić gmina od zadu…a? Kazde miasto najpierw robi centrum i nastepnie od centrum modernizuje się drogi i tak robiono w Żarkach. I jeszcze jedno skąd biorą się te opinie? Z kosmosu? Kosmici łączcie się. Halo ziemia. Halo, halo.

  1
  0
 7. osa pisze:

  widocznie naogladal sie KOSZMARU Z ULICY WIĄZOW albo ma koszmary jak kazdy kto nagle zostaje SAM!!!!

  0
  1
 8. Marcin Labocha pisze:

  Bruno napisz, że to prowokacja, że to fotomontaż. Broń swojego pracodawcę. No dalej do roboty.

  1
  1
 9. bruno pisze:

  Jakiego pracodawce hahahah ty tez masz jakies koszmary chyba a raczej na pewno .

  0
  0
 10. Marsjanin pisze:

  Pan Podlejski rządzi kilka lat tz 28 lat od 1990 roku z krótką przerwą w trakcie której był radnym. Obecni pięćdziesięciolatkowie i młodsi nie widzieli innego Burmistrza Żarek w swoim życiu. Ludziom tym nie mieści się w głowach, że funkcję tą może sprawować ktoś inny. Porównajcie ten okres 28 lat np z okresem panowania przywódców na świecie. Dłużej od Podlejskiego rządzi tylko 14-tu przywódców. Jakie to są kraje ? https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_najd%C5%82u%C5%BCej_urz%C4%99duj%C4%85cych_przyw%C3%B3dc%C3%B3w_pa%C5%84stwowych

  Syrenkę i Trabanta też długo produkowali. Ludzie nigdy nie siedzący za kierownicą innego samochodu do końca pragnęli zakupić ten najlepszy cud motoryzacji. Wpłacali nawet przedpłaty z kilkuletnim wyprzedzeniem. Ciekawe ilu z nich po zakupie ze szrotu VW ponownie przesiadłoby się do Syrenki?

  0
  0
 11. Tarbancik i syrenka pisze:

  Popieram wpis Marsjanina. Te 28 lat rządzenia to już patologia Żarecka i obawiam się że dalej w tej patologi bedą Żarki

  0
  0
 12. Mydelniczka pisze:

  Gdy przez 28 lat chodzisz na wybory i nic się nie zmienia to zaczynasz wątpić w demokrację lub przekonujesz się, że z tym społeczeństwem jest coś nie w porządku.

  0
  0
 13. Zakotowic pisze:

  Sprawdź, że krótka trwała w rządach dwie kadencję, czyli 8 lat. Od 2002 r. Wybory są bezpośrednie. Burmistrz wygrywa w pierwszej turze i to zdecydowanie i mocno. Bo tak wybrali ludzie. Zatem w twoim mniemaniu to ludzie są patologiczni. Chcesz zmiany, szykuj program i swoch kandydatów na radnych, a siebie na burmistrza. Ruszaj do wyborców i zmieniaj rzeczywistość i nie obrażaj ludzi w gminie, bo to oni wybierali.

  1
  0
 14. Gwiazda pisze:

  Kosmici i Marsjanie łączą się na tym portalu. Będzie atak na ziemię żarecką? Ha, ha, haha

  0
  0
 15. Marsjanin pisze:

  Z powyższych dwóch wypowiedzi wynika, że w gminie Żarki jest tylko jeden człowiek mający trochę oleju w głowie.

  Zgodnie z ustawą z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz.U. 2011 nr 21 poz. 112) nie ma obowiązku, by kandydat na burmistrza mieszkał w gminie, w której kandyduje. Może jest z poza gminy Żarki ktoś z trochę większą ilością oleju w głowie? Gdy Pan Podlejski nie zechce dalej “służyć” mieszkańcom, to zginiemy bez przywódcy jak chamski scyzoryk na jarmaku.

  0
  0
 16. Wasz znajomy pisze:

  Gąska potrawi sprowokować takich jak mydelniczki trabanciki bo nie dziwię się Labosze bo jemu już spyrytus z targowicy głowe rozrywa ,znawca od wszystkich i wszystkiego znawca na każdy temat całej gminy .Barbaro przeciesz łowisz gmine centy a na świat i otoczenie warczysz .Po wyborach jak wygrasz ” wyborco” ujawnij się i będziemy cię bardziej obserwować bo ŻARKI to nie patologia.

  0
  0
 17. Banduch pisze:

  Pawle, Pawle. Zawróć z tej drogi którą idziesz. Czy naprawdę chcesz tak żyć? Nie warto tracić czasu swego życia na sianiu zamentu. Nie zbudujesz na tym nic trwałego bo fundamentem jest niezgoda i nienawiść. A szkoda, jesteś bardzo zdolnym człowiekiem. Masz potężne imperium aż kilkunastu stron internetowych ale łudzisz się jeśli myślisz że jesteś tam „Panem i władcą”. Twoim imperium rządzi niezgoda, nienawiść i głupota. Każdy człowiek , również Ty, tak naprawdę to pragnie tylko jednego: Być kochanym. Skoro jesteś jaki jesteś, to widocznie nigdy nie doświadczyłeś tego uczucia. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: Bóg cię kocha! A jeśli On cię kocha to ja też. Z miłości więc a nie z nienawiści będę Cię wspierał swoją modlitwą:

  Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje,
  przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi,
  chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy,
  jako i my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie,
  ale nas zbaw od złego.Amen.

  Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twojego Jezus. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinie śmierci naszej. Amen.

  0
  0
 18. Żul pisze:

  grubaski nawet nie zrobia drogi tylko inwestuja w siebie …

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *