bezchmurnie
17°
13°
środa
Reklama
Krystyna Jasińska – kandydat na Burmistrza – aktualizacja
10 października 2018 r. | 10:49
80

Na waszą prośbę chciałem opublikować program wyborczy Krystyny Jasińskiej - kandydatki na Burmistrza Miasta i Gminy Żarki. Niestety, nie znalazłem go w internecie. Może ktoś z Was zna program wyborczy tej kandydatki i wie jak go zdobyć? Znalazłem tylko grafikę, którą publikuję poniżej. Krystyna Jasińska to alternatywa dla Klemensa Podlejskiego, dlatego chciałbym zamieść jej program w tym newsie.

Bardzo proszę o pomoc.

PAWEŁ GĄSIORSKI
----
Program zamieszczam poniżej.

80 odpowiedzi na “Krystyna Jasińska – kandydat na Burmistrza – aktualizacja”

 1. Siostra pisze:

  Ja znam : Dobra Zmiana

  19
  6
 2. Elektorat pisze:

  Drogi dla mieszkańców a nie na pocztówki !

  11
  7
  • drogi dla mieszkańców pisze:

   Wypowiedź p. Jolanty Koral w ostatnich aktualnościach a może przedstawi Pani stanowisko jak głosowała Pani za ulicą Częstochowską w Żarkach jako radna powiatowa ? tak samo jak Pani Jasińska za ulicą Myszkowską ???

   17
   10
   • Zosia pisze:

    Nie ma czegoś takiego jak głosowanie za 1 drogą, jest głosowanie za całym budżetem, który rocznie dla Województwa śląskiego wynosi około półtora miliarda złotych. Pani Krystyna Jasińska już wcześniej to wyjaśniała, więc nie mąć ludziom w głowach.

    22
    9
 3. Jasia pisze:

  vade mecum /pójdź za mną/.

  4
  5
 4. bruno pisze:

  Piecio letni budrzet wydany pierwszym roku ??każdy kto to słyszał i miał podstawy matematyki w szkole by tak to sobie wyliczył hahaha?Wszystko zgodnie z planem partii damy wam wszystko byle byśmy tylko wygrywali ??

  13
  19
 5. Ala pisze:

  Nareszcie portal zamieścił informację o innym kandydacie i przestał skupiać się na teraźniejszości.

  Z tego co pisze najwyraźniej ma największe predyspozycje na burmistrza z tej trójki kandydatów.

  Należy tylko sprawdzić jak dużą ma rodzinę, chociaż dzieci lekarze zapewne sobie poradzą bez posady w urzędzie.

  Interesujące, dlaczego obecny burmistrz Podlejski po kilku wyborach wstecz, natychmiast usunął Panią Jasińską z funkcji dyr gimnazjum.

  29
  6
 6. Daltonista pisze:

  Na zdjęciu Jasińska ma jakoś bardziej naturalny kolor cery w porównaniu do obecnego burmistrza.

  30
  6
 7. staś pisze:

  to się zgadza naturalny wyraz twarzy a nie bordowy

  20
  7
 8. mieszkaniec pisze:

  a gdzie nagranie z spotkania przedwyborczego z Jaroszowa i Suliszowic niewygodne?

  13
  9
 9. antyPISowiec pisze:

  Lepiej na transformator PKP nasikać z bliska, niż z Jasińskiej zrobić Burmistrza.

  14
  41
 10. anetka pisze:

  rodzina się sprzedała burmistrzowi oj nie ładnie p. Aneto

  12
  10
 11. Żarczanka pisze:

  Nie jestem za tym aby z moich podatków na które ciężko pracuje rząd brał pieniądze na 500+ dla nierobów i patologie. Gdyby ta kasa faktycznie szła na dzieci i ich lepszy start to ok, nie widzę problemu. Ale jak widzę dzieci które przed tą ustawą chodziły w podartych ubraniach i żyły w biedzie i czas dzisiejszy gdzie nic się nie zmieniło, poza tym że rodzice piją więcej i mniej proszą o 0,5 litra na zeszyt, bo ich stać, to mam dość… Dlatego kandydatom z PiSu mówię stanowczo NIE!!

  28
  14
  • Barbara pisze:

   Trzeba być ślepcem lub człowiekiem bardzo krótkowzrocznym żeby nie widzieć jak wiele dobra i poczucia bezpieczeństwa przyniósł rodzinom polskim program 500+. Czy polskie rodziny są gorsze. Jak można tak myśleć Oceniać tak wiele rodzin które otrzymują tę pomoc za nierobów i pijaków jest bardzo niesprawiedliwe.

   22
   20
   • Żarczanka pisze:

    To proszę sobie odpowiedzieć na pytanie ile tych wspaniałych rodzin zrezygnowało z pracy, lub robią na czarno aby tylko żerowac na państwie. To Pani radzę założyć okulary !

    27
    11
    • Barbara pisze:

     Nie wiem kim jesteś ale gdybyś wiedziała co znaczy wychowywanie dzieci, to byś zrozumiała że nie dla wygody i pieniędzy wiele matek rezygnuje z pracy lecz po to aby poświęcić swój czas dzieciom. I to jest bardzo chwalebne.

     22
     12
     • Żarczanka pisze:

      Mhm, a zwłaszcza najbardziej jest to siedzenie matek w domu chwalebne jak dzieci są w szkole. Moze robią wtedy obiad dzieciom… Ale nie, przecież dzieci jedzą w szkołach za pieniądze z mopsu. A mamusie fryzjer, rzęsy, pazury… No przecież coś trzeba robić:-)

      24
      11
  • Jaworzan pisze:

   Żarczanka wcześniej też płaciłaś podatki. PiS nie zwiększył podatków wprowadzając 500+.

   Mętne masz pojęcie o makroekonomii.

   Jeżeli kręciłaś lody na podatkach to rozumiem Twoją nienawiść do PiS (JPK boli co?)

   Ja wolę płacić na dzieci a nie na rachunki w Restauracji SOWA.

   21
   15
   • Żarczanka pisze:

    Tak? To chyba Pan nigdy nie prowadził własnej działalności i nie odprowadzał składek od swoich pracowników.

    13
    10
   • marek pisze:

    Sam Morawiecki powiedział, że 500+ jest na kredyt. wzięli 20 miliardów zł!!!! kto to będzie spłacał? My i nasze dzieci w podatkach!! Tak ten samo morawiecki co mówił na taśmach u sowy, żeby obiecywać ludziom wszystko co chcą, a potem niech zapierdalają za miskę ryżu!!!!

    12
    7
    • Barbara pisze:

     Pewnie by mnie taki głos przekonał gdybym nie widziała sukcesów ekonomicznych których dokonuje premier Morawiecki. Wyciąganie słów z kontekstu jest półprawdą a o człowieku świadczą czyny. Nie podcinaj nowej zdrowej gałęzi na której sam siedzisz

     5
     2
  • oświecony pisze:

   to zapamiętaj też Klemensowi że remontuje Topolowo na kwotę 3 mln zł, a ciężko pracujący mieszkaniec niech sobie sam zarobi, albo kredyt weżmie…

   20
   8
  • Wborca wybredny pisze:

   I masz takie prawo . Ale na emeryturę też pewnie chcesz iść po 67 roku życia?

   12
   7
  • Zosia pisze:

   Żle mówisz, bo o tym jak wydatkowane są te pieniądze decydują pracownicy w Mopsach, a przynajmniej powinni gdyby im się chciało

   7
   0
  • Barbara pisze:

   Taką sytuację powinnaś zgłosić do MOPS-u jeśli widzisz że dzieci nadal chodzą zaniedbane. Wtedy środki będą wydawane pod kontrolą. W odróżnieniu od Ciebie widzę wiele zmian pozytywnych.

   3
   1
 12. Mieszkaniec pisze:

  Wybierzecie Jasińską , na pewno nie z urody ,ale musicie wyznaczyć kogoś do kierowania bo ona nie ma pojecia.

  17
  17
  • Barbara pisze:

   Oj…mylisz się lub nie masz wiedzy.

   17
   9
  • Optymista pisze:

   Sprawdźmy

   16
   5
  • Zosia pisze:

   Czy ktoś kto posiada doktorat z nauk ekonomicznych w dyscyplinie zarządzania, czy ktoś kto przez 19 lat pełni funkcje kierownicze, pisze i realizuje wnioski unijne . W ciągu dwóch lat dzięki środkom unijnym dokonuje całkowitej przebudowy dwóch budynków warsztatów szkolnych w super wyposażone pracownie (spawalnie z symulatorami spawania i sprzętem rzeczywistym, stolarnie, stacje diagnostyczne itd., nie ma pojęcia o zarządzaniu. Najpierw posłuchaj jej sobie na wielu filmikach na Youtube a potem dopiero wygłaszaj nieprawdziwe tezy

   10
   2
 13. Wborca wybredny pisze:

  A ja zagłosuję na panią Jasińską ponieważ nie jest panem zwłaszcza Podlejskim. Dam szansę kobiecie

  33
  18
 14. Sąsiad pisze:

  Tak, na pewno zagłosuje na Jasińska z grubą Majewska na czele xD

  15
  11
  • Ewa pisze:

   A co pan ma do pani Majewskiej ?Lepszy pan Pompa który jest niezdecydowany w jakiej partii być. No ale jak korzysta on i cała rodzina to wiadomo za kim będzie.

   23
   9
 15. Agnieszka pisze:

  Nie chce 500+, nie chce żadnego +… za to chcę ŻYĆ GODNIE ZE SWOJEJ PENSJI. Po tych wszystkich “+” drożeje wszystko w zastraszającym tempie. Ciekawe kto będzie pracował jeżeli ludzie niepracujacy maja więcej pieniędzy, niż Ci którzy zasuwają dzień w dzień. TO JEST CHORE !!

  37
  8
  • KASIA KASIA pisze:

   Popieram słowa Agnieszki…. właśnie zapłaciłam jakiś wyimaginowaną kwotę ze względu na to , że brakuje na 500+ . Niestety na te datki niby na dzieci a tak naprawdę w większości konsumowane przez ich nieudolnych i zdegenerowanych rodziców pracujemy a zwłaszcza Ci, którzy w Polsce prowadza działalność są okradani przez urzędy na rzecz pseudo pomocy ( pomagamy a pomagamy w piciu rodzicom uzależnionym od alkoholu i nie muszącym iść do pracy bo przecież mają500 + i 5 dzieci) …ja chcę zmian!!!!

   19
   5
 16. ZAWADA pisze:

  Bardzo dobre spotkanie ,bo z obecnym burmistrzem to była farsa baliśmy się wygarnąć obecnemu włodarzowi bo nasze dzieci miały by przerąbane w szkole przez obecną panią dyrektor ale myślimy że to się zmieni

  25
  9
 17. Obiektywnym okiem pisze:

  Drodzy współmieszkańcy , skoro nasz obecny burmistrz jest nieodpowiedni (moim zdaniem zrobił dla naszego miasteczka więcej dobrego niż złego i zasłużył na szacunek , obrażanie jego osoby jak i zresztą wszystkich innych ,że gruba , że chuda, że brzydka itp. jest niesmaczne) to zbierzmy się i chodźmy solidarnie na wybory , niech frekwencja będzie 100% , udowodnijmy że oprócz tego że tak pięknie umiemy marudzić to jeszcze potrafimy odpowiednio wybrać . Powierzmy władzę dr Jasińskiej ( moim zdaniem to mądra , uczciwa i doświadczona kobieta ) a po pięciu latach sami ocenimy nasz wybór …

  31
  5
 18. Wyborca123 pisze:

  Dobrze że na panią Jasińską zagłosujesz ale figury pani Majewskiej nie komentuj, to nie wybory miss. Ważne co ma do powiedzenia i że jest wulkanem energii i pomysłów. Szkoda że nie mogę na nią głosować…

  19
  6
  • Obiektywnym okiem pisze:

   A Ja mogę i zagłosuję na P. Majewską i nie przeszkadza mi że reprezentuje PiS , z którego programem nie dokonać się zgadzam

   17
   5
 19. Gosia pisze:

  NIE LĘKAJCIE SIE zwolennicy Podlejskiego.

  Jeżeli Podlejski tak bardzo kocha Żarki i mieszkańców gminy, to po przegranych wyborach jako woluntariusz może zostać doradcą Jasińskiej. Jasińska na pewno skorzysta z mądrych propozycji.

  Przecież Podlejski przez 28 lat ciągle zarządza Żarkami. 20 lat jako burmistrz i 8 lat jako radny.
  W USA Prezydent zmienia się co 8 lat i Stany nie upadły.

  W przeszłości już prawie cały naród radziecki płakał po śmierci Stalina, przewidując koniec świata.
  Płakał nie dlatego, że Stalin był najlepszym słoneczkiem narodów, tylko dlatego, że buł całkowicie ogłupiony.

  Zobaczymy czy po ewentualnie przegranych wyborach Podlejski kocha służbę ogółowi czy kasę, a może jest zakładnikiem układów szeroko demaskowanych na tym portalu ?

  25
  4
 20. Obiektywnym okiem pisze:

  Nepotyzm, układy i dbanie o własne interesy są nieodłączne z posiadaniem władzy . Tak było , jest i będzie . Tyle ,że jedni czerpią przyzwoicie a inni bez skrupułów

  18
  3
 21. Róża pisze:

  Generalnie podświadomie boimy się zmian.
  Czasami warto zmianę dokonać. inaczej bylibyśmy płodami, a po zmianie środowiska życia możemy podziwiać piękno przyrody.

  17
  3
 22. Wyborca 100% pisze:

  Bruno usun sie juz z tej strony, posmiewisko robisz zanim cos napiszesz skoncz najpierw szkołe podstawowa

  20
  4
 23. Baldachim pisze:

  Mohera burmistrza spotykam w kościele

  16
  4
 24. bruno pisze:

  Całe te wasze wypociny mozna skometowac tym ze LUDzIE GŁUPIEJA HURTOWO NIESTETY A MADRZEJA DETALICZNIE !!!!!!!

  2
  16
 25. Zosia pisze:

  Zgadzam się, wiem od osoby, która z nią pracuje, że bardzo się martwią, że odejdzie. Pani Krystyna to dobra szefowa, pracowita, wymagająca ale sprawiedliwa. I bardzo liczy się z opinią pracowników na dany temat, wysłuchuje propozycji i wyciąga wnioski. To zupełnie inny styl zarządzania niż jest w naszej gminie do tej pory. Szacunek dla niej, że chce tu wrócić

  17
  4
 26. Xxx pisze:

  Pani Krystyna Jasińska to nie tylko PIS to prawa kandydatka na przyszłego Burmistrza naszych kochanych Żarek ! Prawa ,uczciwa i nie zawikłane w żadne układy Żareckiej ! Jak za kadencję 5 lat się nie sprawdzi to ją z hukiem wywalamy i rozliczymy -koniec z tak długimi rządami ,które prowadzi jak widać do korupcji !

  14
  3
 27. Xxx pisze:

  Zaznaczam ,nie jestem sympatykiem,zwolennikiem ,moherowym beretem itp -jestem normalnym mieszkańcem ,który oczekuje normalności,otwartości w swojej gminie

  13
  2
 28. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  Zapraszamy na DEBATĘ
  Zapytamy panią Nowak o dziwnych przebiegach przetargów na zakup działek,o dziwne przekształcenia działek z rolnych na budowlane w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego ,o dofinansowania z Partnerstwa Północnej Jury ze Złotego Potoku i oczywiście to wszystko dla pani przewodniczącej Nowak —RODZINY.
  Zapytamy pana Hamerlę ile wyciągnął kasy z Partnerstwa Północnej Jury ze Złotego Potoku dla swojej rodziny na rozwój i rozkwit działalności gospodarczej—niech radny Hamerla potwierdzi że pieniędzy dla innych osób starających się o dofinansowanie w PPJ w Złotym Potoku w perspektywie 2014-2020 już po prostu nie ma a jego rodzinie dziwnym trafem się udało ???
  Zapytamy Alojzego Zielińskiego jak udało mu się przekształcić działki z rolnych na budowlane w MPZP w Żarkach gdzie jemu przekształcono a innym nie.
  Zapytamy radnego Zielińskiego ile osób zameldował w swoim domu w roku wyborczym 2014-ym,bo z tej ilości zameldowanych osób u niego w domu podczas tamtych wyborów samorządowych przy takiej powierzchni jego domu to musieliby spać oni na stojąco ???
  Zapytamy radnych jak troszczyli się o przeciętnych mieszkańców
  ** PODLEJSKICH**Gminy Żarki i w czym im w ogóle pomagali,podczas tej czteroletniej kadencji ???
  Całego NACZELNIKA tej korupcji będziemy pytać o wszystko ale nie wiemy czy będzie się ratował ucieczką ,czy może wezwie Straż Miejską z Żarek,czy może wezwie Policję czy może w końcu będzie odnosił się do adwersarzy grubiańsko i z pogardą jak to jest w jego stylu albo nabierze wody w usta i nie będzie odpowiadał na zadawane pytania ???
  Mamy fajny prezent i niespodziankę dla pana Podlejskiego i myślę że
  podczas dzisiejszego spotkania będzie nią zaskoczony ale nie wiem czy ją odbierze czy też pan Podlejski nam ucieknie ???
  Ja osobiście poddałbym
  się ale zobaczymy co zrobi NACZELNY ???

  7
  3
 29. Wieśniak pisze:

  Nie zagłosuję bo rządy pisu się zakończyły!!!

  1
  7
 30. Marta pisze:

  ,,Prawdopodobnie Dariusz Szlęk” byłam na tej debacie i gdzie te Wasze pytania ?

  3
  5
 31. Szczepan pisze:

  U Prawdopodobnego to normalka.
  Gdzieś kiedyś, pisał: „każdy przyszły kandydat na Radnego też powinien przedstawić swój dorobek życiowy….i wykształcenie……”
  Prawdopodobny kandyduje do Rady, wybory za pasem, ………………….. już się pewnie nie doczekamy.
  Albo nie ma się czym pochwalić albo jak to zwykle u Prawdopodobnego coś tam tylko chlapnął…..

  0
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *