pochmurnie
25°
24°
wtorek
Reklama
Który z Podlejskich odpowiedzialny jest za drogi w gminie?
16 stycznia 2019 r. | 12:30
9

Jak szaleć, to szaleć. Zima w gminie Żarki nie wygląda zbyt ciekawie. Szczególnie na drogach. Który z Podlejskich odpowiedzialny jest za drogi w gminie? Zobaczcie na zdjęciach, jak to wczoraj wyglądało.

Drogi gminne, powiatowe i wojewódzkie.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Który z Podlejskich odpowiedzialny jest za drogi w gminie?”

 1. Lucyfer pisze:

  Jaki ty jesteś chłopie głupi. Żarki to jedna z lepiej odśnieżonych gmin. Jedź ty sobie popatrz w ościennych gminach jak to wygląda, Tutaj to chociaż pług wyjeżdża już po chwili jak przestaje śnieg padać i odśnieża nam ulicę. W dużo większych miastach jak Zawiercie, Częstochowa to nawet w połowie nie jest tak odśnieżone jak u nas w mieście. Poczytaj przepisy kiedy to te służby mają przystąpić do odśnieżania. Każdy by chciał aby śnieg padał a 20 pługów latało po Żarkach i odśnieżało. Wtedy mógłbyś pisać że przez te odśnieżanie robią się korki lub tez że pługi jeżdżą bez sensu bo śnieg po chwili zasypuje to co te pługi odśnieżają.

  21
  14
 2. bruno pisze:

  Szybę sobie wczesniej umyj zanim zaczniesz pstrykac bo takiej jakosci fotki to jawne lekceważenie czytelnikow nie wspomne o wyznawcach daria ?choć oni to fotek nieba hejta by sobie znalezli ?

  8
  11
 3. Młody pisze:

  Lepiej odśnieżonych? Chyba jak śnieg stopnieje. Żadnej piaskarki podczas wichur. A jak stopnieje to sobie jeżdżą, chyba hobbystycznie. Poza tym co mają do tego inne gminy jak mieszkamy w Gminie Żarki i jest źle?
  Słuszny artykuł pokazujący realia dla ludzi z różowymi okularami.

  18
  7
 4. Zorientowany pisze:

  W Częstochowie jest gorzej? Człowieku nigdy tam nie byłeś, tam standardem są czarne drogi, a nie jakieś białe koleiny

  16
  3
 5. Bożenka pisze:

  Panie redaktorze szanowny, zanim Pan coś napiszę proszę zapoznać się w jakim standardzie zimowego utrzymania dróg są drogi gminne w gminie Żarkach, co to znaczy standard odśnieżania zimowego i z czym się to wiąże. Pozdrawiam

  3
  4
 6. Szklęk nierób pisze:

  Człowieku “niby kształcony” piszesz o drogach gminnych a na zdjęciach w większości albo wojewódzka albo powiatowa, żeby tylko hałasu narobić!!!

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *