pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
Ktoś z gminy doniósł na Mieszkańca Kotowic
01 sierpnia 2018 r. | 09:57
30

Obywatel Dariusz Szlęk był dziś przesłuchiwany przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie. Przesłuchanie było związane z zawiadomieniem służb mundurowych w sprawie narażenia życia i zdrowia najmłodszych Mieszkańców Kotowic w związku z zaniedbaniem obowiązku przez Burmistrza zarządzającego placem zabaw w Kotowicach. Plac był tak zaniedbany, że na polecenie włodarza wszystko zostało wycięte i wywiezione.

Co ciekawe, obywatel Szlęk był przesłuchiwany w charakterze podejrzanego o nieuzasadnione wezwanie służb mundurowych z doniesienia, jak dowiedziałem się nieoficjalnie, jednego z Mieszkańców gminy Żarki.

Czynności trwają.

PAWEŁ GĄSIORSKI30 odpowiedzi na “Ktoś z gminy doniósł na Mieszkańca Kotowic”

 1. Wyborca pisze:

  ciekawe kto ?

  18
  1
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Napewno ktoś z polecenia Burmistrza Podlejskiego . Włodarz znalazł jakiegoś Kozła ofiarnego i ten złożył doniesienie !!! Chyba że wysłano zawiadomienie drogą elektoniczną z UMIG Żarki do KPP w Myszkowie bez podpisu tak jak do tej pory to w magistracie praktykują że poczta elektroniczna uważa się że nie musi być odpowiedź zawiadomienie podpisane . Mam nadzieję że KPP w Myszkowie będzie musiała ustalić zgłaszającego i pobrać od niego podpis własnoręczny bo chyba nie zrobiły donosu wszystkie osoby pracujące w UMIG w Żarkach ??? CYRK ten prawdziwy odjechał już z Żarek po niedzielnym występie ale ten „ prawdziwy cyrk” i „ kabaret” w Żarkach w Samorządzie ma się w najlepsze.

   27
   13
   • Wyborca pisze:

    Bardzo dobrze że się w końcu za niego wzięli. Gościowi się wydaje że wszyscy są na jego usługach. Kiedyś też bezpodstawnie wezwał policję na sesję do człowieka ze jest pod wpływem a ta osoba była po prostu chora na serce. Panie szlęku skończ pan wreszcie wciągać czy wąchać te świństwa i zacznij sie zachowywać po ludzku. A tak przy okazji czy to prawda że masz po wyborach “obiecaną” sporą fuchę w zamian za to błaznowanie? Tak się składa ze znajomy mojego znajomego miał okazje posiedzieć przy kieliszeczku z twoim dobrym “znajomym” czy jak to zwał jednym ze źródeł informacji i tak mu sie powiedziało

    16
    21
    • Swój pisze:

     Wyborco co do wezwania policji o którym pan wspomniał do chorego człowieka to się pan bardzo myli żę on był wtedy chory . Tego pana znają wszyscy jako cwaniaka ,z wszystkimi się sądzi wokoło .Ten pan to ma ale chorą głowę . Nikt o tym człowieku kto go zna dobrego słowa o nim nie powie . Więdz pan Szlęk nie skrzywdził dobrego człowieka wręcz przeciwnie ,pewnie sobie na to zasłużył ten gość

     21
     4
    • Swój pisze:

     Wyborco czy masz na myśli biesiadę alkoholową ze znaną osobą piastującą stanowisko w Gminie – przy kielichu różne głupoty ludzie mówią .Wyborco wstydź się takie nie sprawdzone informacje rozpowszechniać .Kolega kolegi -powiedział Lepiej z tobą do kielicha nie siadać bo widać że plotkarz z ciebie .

     22
     2
 2. Duży bob pisze:

  Chłop ma jaja i potrafi powiedzieć co wielu nie powie, to czarny pan musi go uciszyć, żeby nie skończył jak Lepper.

  36
  14
  • Jakub pisze:

   Ktoś musi głośno mowić to co inni mówią po cichu ,miedzy sobą .Ludzie się boją -przy załatwianiu jakichkolwiek spraw u burmistrza zostaną odprawieni z kwitkiem

   23
   9
 3. Mieszkaniec pisze:

  Tylko patrzeć jak Pan Szlęk zostanie męczennikiem, a jak już tu jestem to powiem tylko tyle że dla Pana Sz. To bardzo dobrze że jest burmistrz Podlejski bo co by Pan Sz. robił o czym pisałem kogo nienawidził??? panie Sz, proszę nie używać zwrotu “mieszkańcy” bo guzik Pan wie czego mieszkańcy chcą, mam pytanie jeszcze, co Pan zrobił dla gminy Żarki oprócz pajacowania na sesjach i wypisywania żalów pod takimi postami jak ten??

  28
  27
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Szanowny Mieszkańcu zasiadam w Radzie Sołeckiej Wsi KOTOWICE a więc wypowiadam się w imieniu mieszkańców czy Tobie się to podoba czy nie ??? Jeśli Mieszkańcu masz jakiś problem to zgłoś się do swojego Radnego,Sołtysa,Rady Sołeckiej,Rady Osiedla, do Przewodniczącej RM Nowak lub Przewodniczących poszczególnych Komisji. Tam zgłosisz swoje problemy . Możesz też mieszkańcu dodać swój komentarz na oficjalnej stronie Urzędu Miasta i Gminy Żarki na którą już mało kto wchodzi i czyta zasługi panującego Burmistrza i jak to ‚wspaniale’ jest w Gminie Żarki i tam pisz do woli komentarze w zakładce „ księga gości”. Mieszkańcu pod żadnym pozorem nie idź ze swoim problemem i sprawą do Burmistrza bo ten bije albo mówi że się nie da załatwić lub też mówi o chorobie rozdwojenia jaźni ??? Uważaj mieszkańcu .

   25
   14
   • Mieszkaniec pisze:

    Kultury trochę Panie Sz by się przydało ja do Pana per Ty się nie zwracam, a oprócz tego zasiadania coś jeszcze Pan robi? Pisać będę pisał tam gdzie mi się podoba , może aż tak transparentnie jak Pan zachowywać się nie będę ale to wynik dobrego wychowania i kultury

    18
    27
   • Smyczek pisze:

    Przepraszam a na czym polega to “zasiadanie w Radzie Sołeckiej Wsi KOTOWICE ? “

    19
    15
 4. Miś pisze:

  Pan Szlęk zbiega o bezpieczeństwo najmłodszych i zły stan placów zabaw. To go teraz ukamienują? Szok . Gdzie my żyjemy.

  29
  11
 5. Werty pisze:

  Prawda boli i jest niewygodna dla włodarzy ,nie było portalu to robili co chcieli teraz mają problem i muszą ważyć słowa ,dla nich lepiej było jak lud nie wiedział o niczym i taki Pan Szlęk jest nie wygodny bo wytyka błędy zadaje pytania na które nie potrafią odpowiedzieć albo nie chcą .

  30
  10
 6. Miły pisze:

  Prawda jest taka że za kadencji pan burmistrza Żarki się zmenily na plus a takich pozal się boże ludzi jak pan Szlek poinno się olewac bo to kompromitacija gminy

  28
  27
 7. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

  Pani bruno widzę że świetnie Pani przeskoczyła z nicka bruno na nick Mieszkaniec ?????????!!!!!?????????? Pani bruno, Miszkaniec ja mam takie „ czarodziejskie okulary „ że wszystko widzę ??? Pani bruno czas zacząć się pracą . Pani bruno ja czekam na odpowiedź na złożone wnioski w UMIG w Żarkach . Pani bruno niech Pani teraz nie zmienia nicka na „ osa” ????

  26
  13
 8. Miły pisze:

  Misu prawda ludzi tak ale nie wrednego chamowatego ludzika

  1
  19
  • Swój pisze:

   Miły dla pana/pani każdy bedzie chamem ,który wytknie nieprawidłowości które dzieją się w gminie za sprawą ludzika którego to nazywamy Panem Burmistrzem !

   27
   5
 9. SŁODKI pisze:

  MEGA Dobre 😉 Ha ha ha!!!

  3
  15
 10. Anna pisze:

  Bo w Żarkach prawda nie ma miejsca! Jak ktoś coś zrobi lub powie nie tak jak chce Burmistrz to musi ponieść konsekwencje. Policja i sądy to jego specjalność. Place zabaw i basen to wogole nie powinny być oddane do użytku.

  30
  11
 11. Wszystko po staremu pisze:

  Kiedyś Powstańcy walczyli z zaborcami i okupantami niszczącymi Polskę, teraz odważni ludzie walczą z układami rozkładającymi Ojczyznę.

  Jedni i drudzy są ośmieszani i prowadzani przed Trybunały.

  18
  10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *