zachmurzenie umiarkowane
11°
sobota
Reklama
Lidia Szczepankiewicz dyrektorem przedszkola w Żarkach do 2026 roku
28 maja 2021 r. | 11:02
9

Burmistrz Klemens Podlejski, bez konkursu, powierzył na kolejnych pięć lat stanowisko Dyrektora Przedszkola Publicznego w Żarkach z Oddziałem w Kotowicach Lidii Szczepankiewicz.

59-letnia Lidia Szczepankiewicz dyrektorem przedszkola będzie co najmniej do 31 sierpnia 2026 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Lidia Szczepankiewicz dyrektorem przedszkola w Żarkach do 2026 roku”

 1. €rudyta pisze:

  no do 60 a później córka…

  15
  4
 2. Monter pisze:

  Boże mój Boże TY widzisz a nie grzmisz.
  Cała rodzina Szczepankiewiczów już zatrudniona w gminnym szkolnictwie Napoleona Podlejskuego

  14
  3
 3. dr Q pisze:

  kolejna nasza,żarecka pajęczyna ?

  14
  1
 4. wyborcy.... pisze:

  Czemu od razu na 5 lat a nie przedłuża do czasu osiągnięcia wieku emerytalnego….niech młodzi pracują….szkoda słow. A plac przedszkola w połowie zarośnięty krzakami , a dzieci mogłyby swobodnie się tam bawić jak jest pogoda, wstyd dla gminy ….

  8
  0
 5. Karmazyn pisze:

  Jej mąż jest pracownikiem niepedagogicznym i jego zasranym obowiązkiem dbać o teren Przedszkola. Co za patologia i zaniedbanie obowiązków służbowych.
  Jest dwóch burmistrzów i jeszcze większy burdel.
  Przepraszam w burdelu to jest porządek.

  4
  0
 6. wyborcy.... pisze:

  Zgadzam sie … tylu pracowników niech wyjdą i ogarną plac przedszkola … w czynie społecznym dla swoich podopiecznych…. a tak dzieci maja widok na zaniedbany plac……. pełno chaszczy, połamanych drzew i obcietych gałęzi….naprawdę wstyd….

  5
  0
  • Tata syna pisze:

   A co wy ku…a macie do pani Lidki albo do jej córki ? Obiektywnie patrząc pani Lidzia jest dobrym gospodarzem a jej córka Kasia jest wyróżniającą się nauczycielka jeśli chodzi o podejście do dzieci. Takie osoby jak pani Kasia albo pani Marlenka trzeba doceniac a nie krytykować. Ale widzę, że jakiś idiota albo idiotka się nudzi bo ma ciężko w życiu prywatnym i trzeba się przypieprzyć anonimowo !!! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu więc jak najbardziej jestem za tym aby była na kolejne lata !!! I wyobraźcie sobie, że to nie moja rodzina i nie mam nic wspólnego z urzędem miasta ani z przedszkolem oprócz tego, że jestem rodzicem dziecka które właśnie tam uczęszcza. Miłego dnia. ?.

   3
   5
 7. wyborcy pisze:

  A był Pan kiedyś na placu przedszkola od strony rzeki….to proszę niech sie pan przejdzie , może wpadnie pan w jakąs dziure…lub zakleszczy sie w chaszczy gałęzi …a plac mógłby być przeznaczony dla wszystkich dzieci w okresie kiedy jest ciepło , / teraz kiedy jest pandemia / …a nie kisic je w budynku …. … a teren jest duży …proszę o tym pomyśleć , nie wiem jak pracownicy przedszkola mogą na to patrzeć … smutne to …

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *