zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Awantura w gminie Żarki. Mężczyźnie grozi do 15 lat pozbawienia wolności!
06 listopada 2023 r. | 12:39
1

Do 15 lat pozbawienia wolności grozi 39-latkowi podejrzanemu o rozbój na partnerce. Mężczyzna po tym, jak wszczął awanturę, użył przemocy wobec partnerki, po czym zabrał jej telefon komórkowy oraz torebkę.

W czwartek (02.11. br.), po godzinie 17:00 oficer dyżurny myszkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w gminie Żarki ma miejsce awantura, której uczestnikami są kobieta i mężczyzna. Zadysponowany patrol Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego ustalił, że partner zastanej na miejscu kobiety, wszczął awanturę. 39- latek miał użyć wobec 43- latki przemocy szarpiąc ją oraz poprzez zadanie jej uderzenia w twarz. Następnie zabrał jej telefon komórkowy oraz torebkę, oddalając się w nieustalonym kierunku.

W wyniku podjętych działań przez policjantów mężczyzna został zatrzymany. Odzyskano również utracone mienie kobiety. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Na czas trwania postępowania będzie musiał zgłaszać się do jednostki policji.

Zgodnie z art. 280 kodeksu karnego za przestępstwo rozboju grozi od 2 do 15 lat pozbawienia wolności. /KPP w Myszkowie/Jedna odpowiedź do “Awantura w gminie Żarki. Mężczyźnie grozi do 15 lat pozbawienia wolności!”

  1. ZGRYWUS pisze:

    To bumiszczowi groziłaby kara pozbawienia wolności około 180 lat, tak jak w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej za te jego poprzednie wybryki i rozboje?

    6
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *