bezchmurnie
17°
13°
środa
Reklama
fot. przystanlesniow.pl
Jak catering, to tylko Przystań “Leśniów”
20 listopada 2017 r. | 11:43
33

Jak catering, to tylko z firmy Anity Garncarz Przystań "Leśniów". Przynajmniej z takiego założenia wychodzi Urząd Miasta i Gminy w Żarkach. Otrzymałem faktury za usługi gastronomiczne w tej firmie. Jedna jest też za przejazd gazikami. Razem na kwotę 12 109 zł.

Co tak dobrego i drogiego jest w jedzeniu, które przygotowuje ta firma dla urzędu? Tego nie wiem.

Czy w Żarkach tylko jedna firma zajmuje się cateringiem?

PAWEŁ GĄSIORSKI33 odpowiedzi na “Jak catering, to tylko Przystań “Leśniów””

 1. Marek pisze:

  Brawa dla Burmistrza że dba o ludzi z Żarek i zamiast płacić obcym z Myszkowa pozwala zarobić swoim, Jeszcze raz wielkie brawa Panie Burmistrzu !!!

  0
  1
 2. Wyborca pisze:

  szkoda, że nie dba tak o wszystkich….ale o wybranych

  1
  0
 3. Optymista pisze:

  Średnio licząc obiad 15 zł, to wychodzi 800 obiadów. Ciekawostką w Przystani Leśniów jest skrzynka klimatyzacji stojąca na chodniku i zajmująca 100% jego szerokości, Bierzmy przykład i również podobnie budujmy. Starostwo i UMiG Żarki odpowiedzialni za infrastrukturę może mają grubsze sprawy do załatwienia.

  1
  0
 4. Staśka pisze:

  Jak to możliwe ,że skrzynka od klimatyzatora stoi na chodniku? Tyle ludzi to widzi ,i nikt reaguje? Widać po rachunkach,żę pracownicy UMiG Żarki tam bywają !

  1
  0
  • Rachmistrz pisze:

   Na pewno płacone jest do urzędu za zajęcie pasa drogowego;jak ja tynkowałem ogrodzenie to za 3 dni zapłaciłem prawie dwie stówki do urzędu.

   1
   0
 5. przystań lesniow pisze:

  Witam serdecznie, jeżeli Pan Redaktor ma życzenie dowiedzieć się. … co tak dobrego i nie koniecznie drogiego – biorąc pod uwagę liczbę osób obsłużonych podczas realizacji zamówień….jest w serwowanym przez nas jedzeniu i z tytułu jakich Zapytań Ofertowych były wykonane usługi i jakie inne firmy świadczące usługi gastronomiczne brały udział w postępowaniu Bo jak Pan słusznie zauważył nie jesteśmy jedyną tego typu firma na rynku i konkurujemy cenowo z innymi lokalami gastronomicznym z terenu Żarek Zapraszamy serdecznie do Przystani Nie pozwolimy by Pański portal przez sugestie i dwuznaczność artykułów podważał renomę firmy i negował ciężką pracę jaką codziennie wkładamy w funkcjonowanie naszej restauracji. Pański portal kojarzy się tylko z pomówieniami i bezpodstawnymi insnuacjami Nie chcemy na rynku lokalnym być odbierani w ten sposób ponieważ od lat pracujemy na pozycję i opinie na terenie Żarek i okolic Prosimy zastanowić się nad charakterem Pańskiej strony bo kojarzy się mieszkańcom ze wszystkim co złe, a przecież Gmina rozwija się wspaniale i warto to również zauważyć. Zapraszamy do Leśniowa może warto napisać o tak pięknym miejscu tak chętnie odwiedzanym przez turystów i pielgrzymów, wiele wspaniałych wydarzeń będzie organizowanych w tym roku w Sanktuarium Leśniów. Może trzeba się równiez nad nimi pochylić Pozdrawiamy Przystań Leśniów tel.887 803 303

  0
  1
 6. bruno pisze:

  Oj koncza sie tematy PSEUDO DZIENNIKARZOWI bo juz za takie bzdety sie bierze ze tylko wybitnie inteligetni moga mu jeszcze przyklaskiwac na tym forum .

  0
  1
 7. Staśka pisze:

  Mam jedno pytanie ?Czy prawdą jest ,żę skrzynka klimatyzatora jest umieszczona na chodniku? Jak wyżej napisał -Optymista !

  0
  0
 8. Przystań Lesniow pisze:

  Wszystkich zainteresowanych tematem skrzynki do klimatyzatora również zapraszamy na pyszny obiadek 🙂 Przy okazji odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania Ewentualnie w powyższej sprawie zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu jak wyżej ;):) Wolimy zdecydowanie jednak odwiedziny osobiste…podobno dobre jedzenie to później dobre usposobienie i lepsze emocje Pozdrawiamy

  0
  0
  • Staśka pisze:

   Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź! Macie dobre jedzonko,gościłąm u Państwa kilka razy na obiadku ! Oczywiście za własne pieniądze!

   0
   0
 9. Gosc pisze:

  Panie Gasiorski skoncz Pan juz czepiasz sie porzadnych ludzi!!!Boli glowa od pisania !!;Poraj itd poznal Pana zagrywki siejesz ferment !!!Alias Żarczanie !!!Wstyd !!!

  0
  1
 10. dofinasowania pisze:

  witam ciekawe czy Przystań Leśniów też kożysta z Grantów PPJ i różnych tego typu dofinasowań .

  1
  0
 11. Przystań Lesniow pisze:

  W poprzednim okresie programowania bardzo dużo pieniędzy przeznaczonych było dla Przedsiębiorców Jaknajbardziej korzystaliśmy z dofinansowania z ARMiR my oraz Jurajska Perla również Gościniec Jurajski zyskał dofinansowanie w tym dzialaniu Korzystamy również ze wsparcia przedsiębiorców z UP Myszków Jeszcze jakis temat możemy Państwu przybliżyć 😉

  0
  1
 12. Przystań Lesniow pisze:

  Z góry tylko zaznaczam, że nie zdradzamy receptur potraw ???? Tego z nas nawet CBA nie wyciśnie Hahaha……Dobre…Jednak mądre są opinie żeby ten portal ignorować i się może troszkę pośmiać z tego po cichu i tak jak napisał slusznie Pan Marcin Labocha cieszyć się reklamą…bo zawsze to jakaś jest 😉 My naprawdę nie mamy nic do ukrycia, żyjemy i pracujemy w Żarkach nie oszukujemy, nie kradniemy, dajemy ludziom prace Dziwne jest na tym portalu wylewanie hejtu i pomówień na ludzi którzy działają w lokalnych firmach..płacą podatki i ciężko pracują

  0
  1
 13. Przystań Lesniow pisze:

  Właśnie się zastanawiamy Panie Marcinie chyba Przystań i Podlejski…oba na literę P. …Podejrzewamy tylko to ???? pozwolicie Państwo ze wylaczymy się już z tej dyskusji..bo troszkę to czasu zabiera Pozdrawiamy i życzymy Miłego dnia ????

  0
  1
 14. Optymista pisze:

  Patrzę na zdjęcie Przystani i rodzi mi się pytanie czy nie należałoby sprawdzić zgodności tego obiektu z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Mam na myśli wysokość budynków , procentowy udział powierzchni biologicznie czynnej, odległość budynków od granicy z ulicą i sąsiadami, Ilością miejsc parkingowych itp. Może to być ciekawy materiał

  1
  0
 15. Staśka pisze:

  Jeżeli chodzi o miejsca parkingowe,to potwierdzam!Będąc tam na obiedzie ,zaparkowałam tak jak inne samochody częściowo na chodniku !

  1
  0
 16. Mirek pisze:

  A kto się bujał gazikiem za 2200 zł ?

  1
  0
 17. obserwator pisze:

  do VETO to mamy rozwiązanie jak tu wszystko jest rodzinnie same granty dla najbliższych noi czy ty nie ma magi nazwiska P……ki nawet Przystań się już wyłączyła z dyskusji bo myślą że ludzie nie wiedzą kto gdzie pracuje jakie ma powiązania .

  0
  1
 18. Gość pisze:

  Nie dziwi mnie to że Przystań się wyłączył a Bo w takiej dyskusji nie warto uczestniczyć

  0
  1
 19. Przystań Lesniow pisze:

  Ojoj….na pewne rzeczy można oko przymknąć ale to Panie Veto jest juz pomówienie w związku z tym dołożymy wszelkich starań aby wyciągnąć od Pana konsekwencje według art 212 kodeksu karnego Pozdrawiamy

  0
  0
 20. Przystań Lesniow pisze:

  Pozdrawiamy również szanownego obserwatora Do Pana również kierowany jest powyższy post

  0
  0
 21. omena279 pisze:

  ojojo to ta pani wreście pracuje w gminie czy nie

  0
  0
 22. gosc pisze:

  zgadzam się z autorem artykułu jak cateringo to tylko przystań lesniów. ;-). wydzwiek artykułu jest jednak zgola odmienny. i niestety jest on tak skonstruowany, że sprawy sadowe nie maja raczej sensu. bazowanie na domysłach i sugestiach mają jeden cel. zakładam ze jest on polityczny. szanowni państwo z przystani leśniów komentowanie i angażowanie się w tego typu teksty miją się z celem. bo robią państow dokładnie to co sobie zyczy redakcja portalu zarki.pl 😉

  niestety zblizaja się wybory samorządowe i tego typu insynuacje będą się coraz częściej pojawiały.

  z ciekawoscia sledze roznego rodzaju lokalne portale przedwyborcze i jestem pełen podziwu dla takiej formy dziennikarstwa. można powiedzieć ciekawe wykorzystanie psychologii i internetu. bardzo ciekawy materiał do analizy. chiałbym pogratulować państwu, bo pomijając watość merytoryczną treści, robią to państwo bardzo umiejętnie. oczywiście nei jestem zwolennikiem takich metod robienia polityki, bo w mojej ocenie jest ona bardzo szkodliwa społecznie. niemniej jednak nie można odmówić jej skuteczności.

  bardzo prosiłbym szanowną redakcję o opublikowanie tego komentarza i może uruchomi się jakas dyskusja na temat takich narzędzi politycznego czarnego PR
  .
  wydaje mi się jednak, że może warto się trochę schować z państwa zdefiniowaniem politycznym. może kilka neutralnych artykułów 😉 do wyborów mamy jeszcze trochę czasu.

  zachęcam do dyskusji.

  dziwi mnie jednak fakt ze nie wykorzytują państwo facebooka bo nie znalałem państwa konta.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *