zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Gmina nie otrzymała pieniędzy z RFIL. Burmistrz “ma żal” i kieruje apel do rządu
16 grudnia 2020 r. | 10:36
7

Burmistrz Klemens Podlejski, wraz z innymi włodarzami, wystosował apel do rządu RP i parlamentarzystów w związku z nieotrzymaniem dotacji z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Burmistrz chciał pozyskać pieniądze na budowę sieci wodociągowej z przyłączami z ujęcia Czarny Kamień w Jaworzniku do podłączenia z wodociągiem w ul. Niegowską w Żarkach oraz zagospodarowanie terenu ujęcia wody Czarny Kamień.

Gdy krajem i województwem rządziła inna partia, pieniądze do gminy spływa zewsząd. Od dwóch lat, po zmianie władzy w województwie, gmina dostaje bardzo niewiele środków zewnętrznych. Podobną sytuację miała kilka lat temu gmina Niegowa, którą środki unijne omijały. Teraz, dzięki zaangażowaniu Posła z tej gminy, pieniądze nagle zasilają gminny budżet.

Panie Podlejski, tak było, tak jest i tak niestety będzie. Nie jest Pan kojarzony z obecną władzą, dlatego ciężko o jakiekolwiek środki. Wcześniej było inaczej. Zmieni się w Żarkach burmistrz, być może będzie inaczej. Teraz, jest jak jest.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Gmina nie otrzymała pieniędzy z RFIL. Burmistrz “ma żal” i kieruje apel do rządu”

 1. bruno pisze:

  sugerujesz marny popisie ze by osiagnac cel trzeba sie sk,,,,,i wstapic do odpowiedniej partji?nie bierzesz chyba pod uwage tego ze burmistrz dzieki temu ze nie jest partyjnym przydupasem wygral te ostatnie wybory !!!!

  6
  6
 2. Ted pisze:

  W waszych komentarzach brak kultury językowej,aż przykro to czytać.

  5
  1
 3. Lutek pisze:

  Panie Pawle Gąsiorski jest Pan jedyną osobą piszącą pod prawdziwym nazwiskiem. Niech Pan nie rzuca pereł przed wieprze o czym tu rozmawiać z istotą żyjącą ukrywającą się pod pseudonimem Bruno

  1
  2
  • bruno pisze:

   lutek cos ty dzisuaj bral???pamietaj lutku ze na Pana to trza miec WYGLAD I PIENIADZE !!!!a przynajmniej inteligecje 🙂

   1
   0
 4. Sławomir pisze:

  bruno co brałeś
  a tak na wesoło to Pan Burmistrz zmienił osobistego kierowcę co się stało z Panem Sławomirem

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *