zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
fot. Mariusz Trepka facebook
Gmina Żarki otrzymała 649 631 zł z Funduszu Inwestycji Samorządowych
03 lipca 2020 r. | 11:16
6

Gminy powiatu myszkowskiego skorzystały z tarczy samorządowej, a konkretniej z Funduszu Inwestycji Samorządowych. Zainicjowana przez prezydenta Andrzeja Dudę tarcza przeznacza z Funduszu Covid-19 aż 5 mld zł dla gmin i 1 mld zł dla powiatów – na dopłaty do inwestycji lokalnych.

Pieniądze te będzie można wydać na dowolny wybrany cel – szkołę, żłobek, przedszkole czy drogę, tabor komunikacji miejskiej lub szpital.

Pieniądze w wysokości 649 631 zł trafiły do gminy Żarki.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Gmina Żarki otrzymała 649 631 zł z Funduszu Inwestycji Samorządowych”

 1. xyz pisze:

  Czy te pieniądze Duda z Morawieckim będą wypłacali ze swoich osobistych kont?Chyba tak bo jak na razie rozdaje na prawo i lewo a ustawy ani uchwały nie ma co do tego.Tylko go trzeba wybrać!!!NIKT CI NIE DA TYLE CO PiS OBIECA ha ha ha ……

  20
  8
 2. bruno pisze:

  *

  21
  7
 3. Werty pisze:

  No to może burmistrz w końcu zrobi kanalizacje i drogę w Kotowicach na ul Majowej i Ogrodowej i mam nadzieje że nie zapomni o 50 letnim wodociągu , projekt podobno jest gotowy a PiS daje kasę .

  10
  2
 4. Obserwator pisze:

  Papier wszystko przyjmie ,mogli pisać nawet po 2 mln złotych ,po wyborach powiedzą że ze względu na sytuację nie można na razie promesy zrealizować .I co nam zrobicie ?

  9
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *