zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Koronawirus w Żarkach: Aż 28. osób w kwarantannie domowej!
31 marca 2020 r. | 11:34
8

Urząd Miasta i Gminy w Żarkch poinformował mnie o aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie gminy Żarki. Według stanu na wczoraj, w gminie nie ma żadnego przypadku koronawirusa, ale 28. osób objętych jest kwarantanną domową.

Uważajcie na siebie.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Koronawirus w Żarkach: Aż 28. osób w kwarantannie domowej!”

 1. key jay pisze:

  paranojawirus

  1
  16
 2. TVP3 pisze:

  Czy te osoby to pracownicy żareckiego magistratu

  6
  2
 3. Zbyszek pisze:

  Co to kwarantanna. Pomijając że nie ma żadnego șwirusa. Chodzi taki jeden i druga po sklepach, targowisku… Już od kilku tygodni i nikt się nie zaraził ?

  1
  8
 4. Obserwator pisze:

  Ja jestem ciekawy po jakiego grzyba ludzie na targu noszą rękawiczki jak stoi jeden z drugim baranem przy straganie i sobie jeszcze dyskutują. To są bez mózgi chodzące . Gadając wychodzi tyle śliny że ludzie nie mają pojęcia .

  8
  5
 5. Andrzej pisze:

  Aż 28 z ponad 8000, około 0.5% mieszkańców gminy, strasznie duża liczba.

  8
  3
 6. mieszkanka pisze:

  Poddani są kwarantannie domowej ale nie są zarażeni koronawirusem ponieważ nie przeprowadzono u nich testów . Może w ten sposób należało by napisać powyższy artykuł ? Skoro jeden matoł z drugim popycha pierdoły na targu w sobotę stojąc face to face to tylko czekać jak tych przypadków będzie więcej. Duże ośrodki typu Warszawa, Wrocław, Gdańsk namawiają ludzi do pozostania w domach, ulice są opustoszałe, sklepy pozamykane, komunikacja miejska prawie pusta, ale zaścianek typu Żarki sobie z zagrożenia nic nie robi. Ludzie w domach spotykają się całymi rodzinami na kawce wszak to Naszej wsi koronawirus nie zajrzy. Jeden z drugim z Żarek coraz większe głupoty gada i wypisuje na temat ,, zmowy wirusowej etc.”. Pierwsze śmiertelne zakażenie może oczy otworzy matołkom, że zagrożenie jest rzeczywiste i nie wyimaginowane. Ostudzi zapały do organizowania Świąt Wielkanocnych w tonie ,, rodzinnych spotkań “. Wielokrotnie na tym portalu zaznaczano, że mieszkańcy Żarek to w dużej mierze ,, ciemny lud” co potwierdza to dobitnie sposób podejścia do zagrożenia zarażeniem wirusem COVID-19.

  20
  2
 7. Tomasz Sz. pisze:

  mieszkanka dobrze pisze !
  proponuje obejrzeć poniższy materiał z anty PiSowskiej telewizji TVN
  https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-europie-i-na-swiecie-relacja-na-zywo-z-1-kwietnia-2020-4521353

  9
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *