zachmurzenie duże
14°
13°
sobota
Reklama
fot. UMiG
Najstarsza mieszkanka gminy ma 100 lat
30 września 2017 r. | 08:50
9

Stanisława Salomea Mieszkowska z Żarek skończyła 100 lat. Jest najstarszą mieszkanką w gminie. Była to okazja do promocji, przede wszystkim Burmistrza i Przewodniczącej Rady Miejskiej w Żarkach, która od dłuższego czasu nie pojawia się na sesjach.

Jubilatce życzymy kolejnych 100 lat, a włodarzom mniej polityki w takich sytuacjach.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Najstarsza mieszkanka gminy ma 100 lat”

 1. darek161093 pisze:

  Jak to jest pani Przewodnicząca Rady Miejskiej w Żarkach Stanisława Nowak pokazuje się publicznie przy wręczaniu nagród czyli wyrabia sobie pozytywny wizerunek wśród przyszłych wyborców czyli tak zupelłnie pod publikę a nie bierze udziału na Sesjach Rady to coś tutaj nie tak ? Absencja powinna być ogólna, to akurat pani pedagog i wieloletni Dyrektor Szkoły Podstawowej powinna wiedzieć że nie wybiera się zajęć tylko uczęszcza się na wszystkie.Być może pani Stanisława Nowak pisze odpowiedź na interpelację Radnego Miirosława Jaskólskiego z maja roku pańskiego 2017.Musi pani rzetelniej odrabiać prace domowe.

  1
  0
 2. nikt pisze:

  200 lat dla pani Stanisława Salomea a pani Nowan przyszła na torta bo za darmo to trzeba brac nawet klemens z torbą na torta na sesję jak znalazł radni zjedzą

  1
  0
 3. Jacek Wygwirzek pisze:

  Bezsensu to zdjęcie. Kogo ma to być promocja? Klimka czy tej pani?

  1
  0
  • SZECÓWKA pisze:

   Klimek jest mój a ta stara to do muzeum albo rekwizyt do Starego Młyna żeby ją dzieciaki targały za te włosy tapira tak jak ona przez tyle lat to robiła w szkole.

   1
   0
 4. kaskazlosnica pisze:

  Burmistrz to widzę ten łańcuch to do fotografii chętnie zakłada, ale już ślubu udzielić to się wyręcza pracownicami. Szkoda że do lansu pierwszy a do roboty jak zawsze …… ostatni. Mógłby brać przykład z Biedronia który roboty się nie wstydzi. Tyle że to POdlejski więc najważniejsze jest lansowanie się na fotach, ale i Pani Nowak idzie w tym kierunku. Na sesję nie przyjdzie ale torta nie przepuści. Wstyd i nic więcej.

  1
  0
  • SZECÓWKA pisze:

   Zostaw mi Kleosia w spokoju i nie porównuj mi go do Biedronia bo on ma żonę i ………..? Cóż mój Kleoś rozpoczął już kampanie wyborczą i jest wielki i będzie jak CAR łańcuch już ma a na łysinkę KORONA będzie pasować jak ulał a pamiętaj że łysi to stuprocentowi mężczyźni. Ta Stara PR… u boku jego mnie denerwuje,mało jej emerytury to jeszcze goli kasę z radnej i przewodniczącej, kto jej tam stołek załatwił,była teraz ciężko chora a tu wyskoczyła jak Filip z konopi i na zdjęciach się uwiecznia.Niech ktoś powie temu babsztylowi żeby wnuczki zaczęła bawić.Nic więcej o szanownej Jubilatce nie napisali,czy oni się chociaż jej zapytali czy jej nie trzeba w czymś pomóż w tak podeszłym wieku ? Gargamel tylko dyplomik i odznakę wręczył i fotki.Powinny być zdjęcia Jubilatki i jej rodziny żeby zobaczyć jakie pokolenie ona wychowała.

   1
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *