zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Nieeleganckie zachowanie Wioletty Król
20 grudnia 2018 r. | 12:34
46

Wczoraj w Urzędzie Miasta i Gminy w Żarkach odbyła się Komisja ds. Socjalnych i Społecznych. Podczas komisji przewodniczącą komisji Wioletta Król w bardzo niegrzeczny sposób odnosiła się do Mieszkańca gminy.

Całość możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Komisja ds. Socjalnych i Społecznych Gminy Żarki

Komisja ds. Socjalnych i Społecznych

Gepostet von Gmina Żarki am Mittwoch, 19. Dezember 2018

 46 odpowiedzi na “Nieeleganckie zachowanie Wioletty Król”

 1. mieszkanka pisze:

  jaki mieszkaniec takie i zachowanie przewodniczącej ……

  13
  30
 2. Żarczanka pisze:

  Przed wyborami wszyscy byli grzeczni i mili, jak już jest po to chamstwo wychodzi na każdym kroku, czegoż się było można w sumie spodziewać!

  44
  6
 3. Zyzio pisze:

  Przecież to jedna z najgorszych radnych ubiegłej kadencji. Teraz też wlecze się w ogonie. To czego można się po niej spodziewać. Krzykiem musi nadrobić braki kultury. Trzeba jej się dokładnie przyglądać w tej kadencji czy ta jej wątpliwa elegancja i kultura robi postępy.

  40
  2
 4. Strażnik Praworządności pisze:

  Po pierwsze, czego można spodziewać po ludziach którzy w większości są bardzo “prości” . Niektórzy nie umieją się płynnie wypowiedzieć tylko, niepotrzebnie podnoszą głos, aby wywrzeć presje na odbiorcy .
  Po drugie, skoro pełni się funkcję radnego czyli “osoby publicznej” w świetle prawa , jakiegoś zachowania należałoby przestrzegać.
  I po trzecie, pani radna chyba myli swoje kompetencje, jako osoba reprezentująca dany okrąg jest tam dla ludzi i dla mieszkańców gminy Żarki. Dlatego każdego powinna traktować z należytym szacunkiem.

  Ciekawostka:
  Pluralizm – zakłada poszanowanie zróżnicowań społecznych i kulturowych i uznanie równości poglądów.

  Pozdrawiam.

  40
  2
 5. Życzliwa pisze:

  Ciekawe czy komisja przydzielająca mieszkanie socjalne Panu Grabowskiego, również tak wnikliwie rozpatrywała sprawę?

  40
  4
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

   Ciekawe jakie zaświadczenie o dochodach przedstawił Radny Powiatu i Dyrektor ZEAOS-u Jakub Grabowski ,gdzie mieliśmy okazję poznać na Komisji Socjalnej kryteria dochodowe ,które powodują przyznanie mieszkania socjalnego. Wkrótce poznamy członków Komisji ,która pozytywnie zaopiniowała przydział mieszkania dla pana Jakuba Grabowskiego.
   Z wyliczeń mi wyszło że w takim przypadku pan Jakub Grabowski musiałby przedłożyć fałszywe zaświadczenie o dochodach ,gdzie sprawdziłem jego oświadczenie majątkowe i dochody żony bo tworzą wspólne gospodarstwo domowe z upublicznionego oświadczenia majątkowego tak wynika.
   Co jeszcze kryją piwnice budynku UMiG w Żarkach bo części ważnych dokumentów już tam nie znajdziemy bo poleciały do IZRAELA.

   29
   3
 6. Życzliwa pisze:

  Jak się nie ma argumentów to najlepiej zakończyć temat. Widzę, że radni nie są przyzwyczajenie do osób zadających pytanie i ich to denerwuje. Czy do tej pory nikt im nie zadawał pytań?

  36
  4
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

   Szanowna pani Życzliwa chcę panią poinformować że do momentu gdzie pojawił się portal http://www.zarki.pl to posiedzenia Komisji trwały z reguły 15 minut a Sesję 45 minut i to był już maksymalny czas trwania tych posiedzeń i można to sprawdzić.
   Odbywało się to w następujący sposób że np.6 grudnia o godzinie 08.00 am odbyło się posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia i tego samego dnia odbyło się o godzinie 08.30 am posiedzenie Komisji Socjalnej i jeszcze tego samego dnia o godzinie 09.00 am odbyła się Sesja Rady Miejskiej w Żarkach i o godzinie 09.30 am już Sesja została zamknięta. Wszystko polegało na sprincie bez dyskusji merytorycznej i ciągle łapy w górze bo tak Burmistrz Podlejski im kazał w kuluarach i tylko szybko i szybko. Radni w ogóle nie wiedzieli nad czym głosowali i wszystko już mieli napisane przez Burmistrza i mieli tylko zatwierdzać poprzez głosowanie.
   U nich podczas posiedzeń Komisji nie było żadnej dyskusji a teraz jak jest kamera i przekaz ze strony portalu http://www.zarki.pl to już ze wstydu coś mówią ale zupełnie odbiegając od tematu.
   Dla przykładu mogę ci podać np.Radnego Hamerlę gdzie na ostatnich dwóch Komisjach nie powiedział ani słowa i tak jeszcze lekceważąco siedział tyłem do przybyłych mieszkańców łącznie z Radnym Świerdzą.
   Ja nie wiem gdzie tych dwoję Radnych było wychowywanych ale ich zachowanie uwłacza funkcji Radnego i w ogóle człowieka.
   Skąd oni wynieśli takie nawyki i kulturę ??? Na Sali obrad Radni w/w siedzą jak w barze tzw.”mordowni” i co gorsza przecież tam godło Polski widnieje na stołem prezydialnym i flagi też się znajdują i gdzie tu jest poszanowanie wizerunku Polski. Oj Radni zróbcie coś z sobą bo oglądają was różni ludzie i szkoda mi już na wasz temat więcej pisać.

   32
   7
   • Życzliwa pisze:

    Całe szczęście, że teraz są nagrywane. Może wyborcy przejrzą na oczy kogo wybrali.

    32
    2
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

     Ale te nagrania nie pochodzą ze strony magistratu żareckiego !!!
     Wszystkie nagrania oglądacie drodzy mieszkańcy dzięki niezależnemu portalowi http://www.zarki.pl ,który to prowadzi nagrania wideo Komisji bądź też Sesji albo niezaradnego Komendanta Straży Miejskiej lub wulgarnej Dyrektor SzP w Zawadzie i to Włodarza tej Gminy i Radnych Rady Miejskiej w Żarkach niesamowicie denerwuje gdzie wręcz torsji dostają jak słyszą nazwę tego portalu i bardzo wulgarnie się wypowiadają na temat tego portalu bo widać że prawda ich bardzo boli.
     Dla przykładu Przewodnicząca Komisji Społecznej Radna Wioletta Król kilkakrotnie nazwała ten portal—“SZMATŁAWCEM” ???

     30
     4
     • Życzliwa pisze:

      Całe szczęście, że jest ten portal. Niech wszyscy zobaczą jaka mamy władzę. Proszę działać dalej. Niech wiedzą, że w końcu ktoś im patrzy na ręce.

      31
      7
     • bruno pisze:

      I tu ma racje pani Król tak okreslajac ten badziew prowadzony przez JANUSZA DZIENNIKARSTWA .I musze przyznac ze bardzo podoba mi sie prowadzenie komisji przez pania Król .Nie pozwala sobie na tzw show naszego JANUSZA 🙂

      9
      29
    • Wkurzona pisze:

     Jak to powiedział w Sejmie RP któregoś dnia Śp.Andrzej Lepper ?: “Wersal się skończył”.?

     26
     2
 7. Werty pisze:

  Ta radna z Jaworznika to jaszczka , taka pyskata typowy dupoliz burmistrza ,który kazał jej żeby Dariusza nie dopuszczała do głosu ,no i musiała rozkaz wykonać bo pan tylko zerkał z boku .

  31
  5
  • ZGRYWUS pisze:

   Werty ale nie drażnij mnie bo skąd wiedomo w którym momencie GARGAMEL zerka z boku,pytałem PRACUSIA i MARUDY i ani jeden nie wskazał kiedy następuje ta chwila że zerka z boku bo ciągle patrzy na boki bo zło się szerzy i coraz więcej SMERFÓW biega.

   17
   2
 8. niegrzeczny pisze:

  Panie Macku jest pan według mnie wiarygodnym radnym który chce wyjasnienia wszystkich spraw ale jest pan sam zostaniesz wdeptany w błoto bo radny ma siedziec cicho i podnosic łapke

  27
  7
  • HARMONIUSZ pisze:

   Pan Maciek ma nazwisko i pan Maciek wie co to jest godność ludzka i nie upodli się jak dwaj menadżerowie oczyszczalni ścieków czy też pani Kot.

   29
   5
 9. bruno pisze:

  A dlaczego ta pani nie pracuje?skoro stac ja na nowe tipsy odszczelona fryzurke to moze i na wynajecie mieszkania ja stac?

  6
  18
 10. niegrzeczny pisze:

  Panie Bruno o kim gadka jesli morzna

  13
  2
 11. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Szanowna Komisja Socjalna nie wiedziała jak ma pomóż matce samotnie wychowującej czwórkę dzieci ,po stracie ojca. Znajomość sprawy przez panią Małgorzatę Banaszczyk do tego stopnia była poniżająca że w/w pani nawet nie wie gdzie ta rodzina mieszka po kolejnej przeprowadzce z Jurajskich Apartamentów na ul.Zielonej 4″A”,gdzie byli tam ulokowani na czas remontu mieszkań na ul.Topolowej. Rodzina ta boryka się jeszcze z różnymi problemami zdrowotnymi a syn pani Moniki jest dzieckiem z orzeczeniem o niepełnosprawności i wymaga nauczania indywidualnego. Do szanownej pani Przewodniczącej Komisji Socjalnej i kieruję ukłon w stronę osób ,które są zobowiązane do bezgranicznej pomocy takim rodzinom i osobom że od 18 grudnia to w tej sprawie pomocy konkretnie tej rodzinie macie do czynienia z moją osoba czy wam to się podoba czy nie.
  Dołożę naprawdę wszelkich starań i tej rodzinie pomogę bo przeżywa traumę a wy skoro tego wszystkiego wysłuchaliście to myślę że serca wam się otworzą i włączycie logiczne myślenie.

  28
  5
 12. niegrzeczny pisze:

  Panie Darku nieznam pana osobiscie ale jest pan odwarznym człowiekiem który docieka prawdy a takim nalerzy sie dobre słowo

  26
  6
 13. Niegospodarność pisze:

  Nie dziwi mnie fakt że koszt rewitalizacji mieszkań komunalnych przy ulicy Topolowej w Żarkach pochłonie blisko 3 miliony złotych. Kto nadzoruje ten projekt i wydatki i Topolowa to taki sam przekręt jak remont i powstanie Starego Młyna koło Gimnazjum za prawie 6 milionów złotych.Zobaczcie państwo jeden z faktów że rodzina ,która została przeniesiona z ul.Topolowej w trakcie remontu do zamieszkania w innym miejscu tj.w Jurajskich Apartamentach na ul.Zielonej 4″A” w Żarkach to za 5-cio osobową rodzinę za zakwaterowanie przez jeden miesiąc w tym lokalu oczywiście bez wyżywienia została wystawiona faktura przelewowa na kwotę 7 tysiący złotych.Co za cyrk ,gdzie tu logika ,gdzie tutaj mądre gospodarowanie pieniędzmi publicznymi,gdzie tutaj logiczne dostosowanie do zamieszkania nie tak za wygórowaną cenę wynajęcia mieszkań. W zimowej stolicy Polski w Zakopanem nocleg z pełnym wyżywieniem dla jednej osoby to 35 złotych a tutaj za samo zamieszkanie bez wyżywienia wychodzi prawie 47 złotych jak w BELWEDERE cena wyskoczyła a ta rodzina nie chciała w takich liksusach mieszkać .Ile takich rodzin zostało zakwaterowanych ? Koniec remontu na ul.Topolowej to maj 2019 i da sie tutaj rządzić niegospodarnie.

  27
  4
 14. Zasmuconmy pisze:

  Kiedyś Jaworzni słynął ze złodziei. ( aleja jaworskich złodziei na cmentarzu)
  Teraz mamy władzę z Jaworznika.

  Poziom radnych i burmistrza jest najwyższy w gminie. Przecież do rządzenia wybiera się najlepszych.

  21
  2
 15. Szczepan pisze:

  Czy wiadomo już za jaką kwotę Małgorzata Wierzbicka zakupiła dom od gminy?

  21
  2
  • PRACUŚ pisze:

   Nie tak szybko bo trzymaja to w piwnicy i trzeba powalczyć troszkę żeby to odsłonić. Kupiła za grosze za symboliczną złotówkę tak jak działki budowlane dla swoich na 600-Leciu po złotóweczce za metr kwadratowy burmistrz pocichutku posprzedawał.

   21
   2
  • Zlot pisze:

   Czy nie zakupiła dwóch domów? Czy w drugim, gdzie było AA dla mieszkańców nie ma teraz jej firmy?

   9
   0
 16. Hanka pisze:

  Do niedawna dziurawe spodnie rwało się na szmaty lub wyrzucało na śmietnik.
  Teraz dziurawe łachy są krzykiem mody.

  Nie dziw się przeobrażeniom w Urzędzie.

  16
  2
 17. niegrzeczny pisze:

  były wybory kto na nich głosował chciało ciało to jest

  20
  2
 18. Hyniek pisze:

  Taki poziom wyborców

  22
  2
  • Życzliwa pisze:

   Niestety. Wyborcy nie kierują się dobrem wspólnoty i swoim własnym, tylko układami, dają się zastraszać i przekupywać. Więc mamy to co mamy. Może dzięki temu portalowi chociaż do części dojdzie co zrobili.

   25
   3
 19. Jaworzan pisze:

  Wiolka to ciekawa postać bo przed wyborami chodziła i błagała żeby ją wybrać na radną bo ma ciężką sytuację finansową bo musi kredyt spłacać . To ile tej diety ona dostaje że kredyt może spłacać ja zapytuje ?

  25
  2
 20. POMOC Z INTERNETU pisze:

  Pierniczek pisze:
  21 grudnia 2018 o 14:22
  Pan radny MP może z prawdą się nie mijać, mówiąc, że małżonka „Nie jest zatrudniona w szkole w Zawadzie”, wystarczy, że zatrudnia ją jakakolwiek inna instytucja samorządową i poniekąd oddelegowywuje ją do „pracy” w szkole.

  18
  0
 21. obserwator faktów pisze:

  Nie w każdej sprawie zgadzam się z panem Darkiem ale w tej kwestii jestem w 100% zgodny. Chodzi o transmisję z obrad Rady Miasta Żarki i komisji tej rady, możemy zobaczyć przygotowanie merytoryczne , kompetencje i zaangażowanie “naszych ” radnych . Niestety radni są wybrani z przypadku są nieprzygotowani do pełnienia tej roli i jedyną kwestią ich interesującą jest pokwitowanie diety. Jest to najsłabsza rada od czasów zmian ustrojowych 1989 r. Proszę kontynuować transmisję , bo to jedyna prawdziwa wiedza o obradach.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *