zachmurzenie duże
16°
14°
środa
Reklama
Oceń radnego: Adam Zamora najlepszy!
24 września 2017 r. | 17:33
3

709 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Adam Zamora. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Adam Zamora najlepszy!”

 1. Tytus pisze:

  Adam zaczniecie coś robić w tej radzie. Najwyższa pora, bo za rok wybory

  0
  0
 2. Adam pisze:

  jak burmistrz pozwoli to tak

  0
  0
 3. Obywatel obserwator pisze:

  Komentarz zamieszczony wyżej wyraźnie sugeruje że został napisany przez radnego Zamore, ale wszyscy dobrze wiemy że to nie on pisal! znam dobrze radnego i wiem ile dziala. Ktoś sobie tu urządza prowokacje BARDZO nie ładnie !!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *