zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Burmistrz Klemens Podlejski najgorszy
28 lutego 2021 r. | 12:00
4

1832 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Klemens Podlejski najgorszy”

 1. Targowiczan pisze:

  Panie Burmistrzu proszę o uczulenie Straży Miejskiej i Policji o kontrole przestrzegania noszenia masek w sklepach.Dnia 2 marca byłem na zakupach w sklepie Biedronka [pomiędzy 12,30 a 13 ,oo w sklepie robił zakupy młodzieniec ok. 30 lat ostrzyżony na tzw. jeżyka] .Chłopak chodził sobie bez maski ,obok kilkakrotnie przechodził ochroniarz i ekspedientki, nikt nie zwrócił mu uwagi . Takie zachowanie obsługi Biedronki uważam za skandaliczne,myślę ,że kierownictwo sklepu ,po Pana interwencji,podejmie dyscyplinarne konsekwencje .
  Mogą moją prawdomówność potwierdzić analizując monitoring .
  Dziękuję z góry za interwencję .Mój tekst dotyczy Biedronki w Żarkach.

  4
  1
 2. Edek pisze:

  Targowiczan – popieram ekspedientki udają , że nie widzą same też noszą często maski pod nosem

  4
  1
 3. MADZIA pisze:

  PO CO CHODZISZ NA ZAKUPY DO BIEDRONKI RÓB ZAKUPY W LOKALNYCH SKLEPIKACH WSPIERAJ NASZYCH

  1
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *