zachmurzenie duże
25°
24°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Henryk Świerdza najgorszy!
02 grudnia 2018 r. | 16:59
15

899 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.15 odpowiedzi na “Oceń radnego: Henryk Świerdza najgorszy!”

 1. Bożena Jaskólska pisze:

  Jak to jest najgorszy ? Przecież ponownie został wybrany na Vice przewodniczącego

  20
  4
  • Grazyna pisze:

   Gdzie Pani zdobyła takie informacje, chyba ktoś zbyt mało wie na temat wyborów vice przewodniczących i jak zwykle zły przepływ wiadomości.

   5
   14
 2. Wyborca jeden pisze:

  A co sie pani dziwi w tej gminie im głupszy tym lepszy Taka panuje zasada, nie podoba się to siedź cicho !

  28
  2
 3. Kamil pisze:

  Co mi się ma podobać w tej zapyziałej gminie ,burmistrz tylko się chwali tymi osiągnięciami ? Ale co mi się ma podobać ?Ulice i pobocz to chyba obowiązek gminny ? Nie !!!! Wymiana piecy ,te wszystkie solary itp to mnie nie interesuje co ,jakie propozycje macie dla nas młodych ludzi ? Może najbliższy Sylwester czymś nas zaskoczy ? Poza tym badziewiem dotychczasowym ?

  26
  3
  • bruno pisze:

   Moze gdybys wziol sie do robory to mial bys kaske na kazdego sylwestra a puki co to widze ze byle lizak by cie zadowolil 🙂

   2
   26
   • Wyborca jeden pisze:

    Odezwała się merytorycznie gnida gminna -bruno odpowiedzialna za te wszystkie imprezy gminne Jak ktoś ma jakieś watpliwości to niech poogląda ostatnią sesję ,-za co pani dyr .domu kultury płąci Urzad miasta-czyli my z podatków -cały czs ta tzw dyrektor będąc na sesji przegląda komórkę zamiast być zainteresowaną co się w gminie dzieje sesja -Ma burmistrz to swoje nagranie -powinien od pracownika wyciągnąć służbowe konsekwencje !!!!!! Jaki Pan taki kram to wiadomo

    21
    4
   • Wyborca jeden pisze:

    A ty co organizatorka ?Przyniesiesz najtańszego szampana na finał sylwestra i podasz w kubkach plastikowych swoim panom za swoje zdrowie i twoje Żenada to co robisz na co dzień tzw pani dyrektor domu kultury , Z wideo zapisu na ostatniej sesji to zapisy na twojej komórce najbardziej cię interesują ! Burmistrz jako twój zwierzchnik powinen wyciągnąć odpowiednie konsekwęncje – Mam nadzieję że nam wyborcą to przedstawi !

    17
    1
 4. Wyborca jeden pisze:

  Pani Dyr. siedzi na przeciw Dyr Grabowskego po jego lewej stronie ,jak nie na komórce -przegląda to gada z sąsiadką -czas pracy jej leci miło przy kawce i internecie Nie nagrywał to Szlęk ani Paweł Gasiorski żeby nie było !

  16
  3
 5. Zdzichu pisze:

  Gdyby Ci ludzie chcieli to by dużo zrobili ale dla nich są ważne własne korzyści A nie dobro mieszkańców gminy . Burmistrz też by inaczej postępował gdyby miał kompetentnych ludzi A nie bandę osób nastawionych na czerpanie własnych korzyści z gminy i robienie z niej własnego folwarku

  18
  5
 6. Patryk pisze:

  Zdzich to nie ludzie wybierają radnych ,to burmistrz ich wybiera -takich swoich -jakich on chce -wiadomo nie od dziś

  21
  3
 7. Świadomy pisze:

  To mafia żarecka

  19
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *