zachmurzenie duże
14°
13°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Henryk Świerdza najgorszy!
04 marca 2018 r. | 18:05
15

2355 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.15 odpowiedzi na “Oceń radnego: Henryk Świerdza najgorszy!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Heniu ty sam widzisz, że ludzie mają cię dość.

  0
  0
 2. Hynio pisze:

  A MNIE TO WISI i POWIEWA – Portal ukrucił tą jego prywatę ,już tak nie draźni Ludzi -poczekojta do wyborów ,zobaczymy kto tu Rządzi

  0
  0
 3. Hynio pisze:

  Wiadomo Hynio

  0
  0
 4. Żarki pisze:

  Oby tyko Hynio nie pomylił słowo Rewitalalizacja z Rewizytą

  0
  0
 5. Żarki pisze:

  Panie Admin dlaczego Pan nie zaznacza funkcji ???????????przewodniczących w Radzie i tych przewodniczących w Komisjach ,Oni teź mają bardzo duży wpływ na to co się dzieje w Gminie-ich odpowiedzialność może być większa aniżeli tych przewodniczących Głuwnych i tych guwnianych

  0
  0
 6. Żarki pisze:

  To jest wina Burmistrza ,bo taki HYNIO mu pasuje-mało wykształcony ,poprzednio Cieć z podległej szkoły podstawowej ,gdzie jego żona też jest podległa Burmistrzowi nagle jest Wice przewodniczący UMGI Żarki. Bo burmistrz sobie tego Hynia wybrał- i zrobił sobie go radnym ,nie chcę przytaczć nudnych podobnych scenariuszy wyboru .

  0
  0
 7. Żarki pisze:

  Takiemu Hyniowi nie zależy od której Przedszkole jest —— Otwarte -Rodzice walczcie o To – Macie pełne prawa do tego !!!!!!!!!!!

  0
  0
 8. Mario pisze:

  W minionym tygodniu również przegrał, a zaraz za nim zastępczyni rady Król. Zresztą od dłuższego czasu zajmują ostatnie miejsca. Cóż, kwiat rady.

  0
  0
 9. PRZYBYNÓW pisze:

  W wakacje festyny a na jesiń wybory czarno limuzyna jezdzić bedzzie i znów wybory nasze a Henio wie kogo upoić zeby wybory wygrac straz i szkolnictwo ma w kieszyni

  0
  0
 10. bruno pisze:

  Każdego dnia coraz bardziej robicie z siebie większe pośmiewisko .ALe widocznie ludzie którym w życiu nic nie wyszło taka metodę na podniesienie sobie inter-ego mają .

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *