bezchmurnie
17°
15°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Król najgorsza!
02 września 2018 r. | 13:47
5

1601 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorsza okazała się Wioletta Król.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Król najgorsza!”

 1. Fille pisze:

  A Wiola wygra wybory a Mirek nie !

  5
  18
 2. brocha pisze:

  być radną tylko dla kasy a nie dla ludzi to jest to .

  22
  3
 3. Wyborca 123 pisze:

  Brocho! ZA KADENCJI RADNEJ SIĘ COŚ DZIEJE A POPATRZ LATA WSTECZ CO BYŁO ZA BYŁEGO RADNEGO… Nic!! MIESZKAM TU OD DZIECIŃSTWA I NIE WIESZ LUB NIE CHCESZ WIDZIEĆ A MOŻE POPROSTU ZWYKLE JESTEŚ PRZECIWNIKIEM RADNEJ KRÓL!! A były radny to córce pracę załatwił w szkole no bo niby kto?! ŻENADA TRZYMAM KCIUKI ZA RADNA I MA MÓJ GŁOS!!!

  1
  20
 4. Spolecznik pisze:

  Burmistrz lubi tylko takich przydupasów jak radna Król

  19
  1
 5. Zyzio pisze:

  Ranking pokazuje gdzie jej miejsce. Drugi v-ce przewodniczący też już powinien odejść.

  18
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *