zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Maciej Maślankiewicz najlepszy
07 lutego 2021 r. | 12:49
9

2013 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Maciej Maślankiewicz najlepszy”

 1. Wyborca pisze:

  Co w ostatnim miesiącu zrobił Pan Maślankewicz? Jakie osiągnięcia pozwoliły zostać najlepszym radnym?

  7
  20
  • Mieszkaniec pisze:

   Obserwuję już jakiś czas te wpisy, i widzę jak jakiś trol chcę umniejszyć działania Maćka. On pokazuje jak skorumpowana jest władza w Żarkach. Począwszy od urzędników, radnych a kończąc na zwyczajnych mieszkańcach. Przecież ci ludzie zwyczajnie nie mają honoru. Pozorowane utrzymywanie władzy w celu osiągania korzyści. To się nadaje do prokuratury. Liczę że to się w końcu skończy. Ludzie otworzą oczy. Nie ma pomocy dla zwyczajnych ludzi, tylko kłamstwo i robienie dobrej miny do złej gry. Podsumuje kłamcy i pozoranci oto władza Gminy Żarki. Drogi urzędniku magistratu, nie wysilaj się.

   24
   1
 2. Żarki pisze:

  Pan Maślankiewicz jest uczciwym i kompetentnym człowiekiem. Mój drogi (wyborco). Zobacz to takie proste. Dlatego ludziom to się podoba, ntm gdzie jest ta reszta Radnych?. Będzie potrzeba to przypomnę co robią i jak głosują, i jak są na garnuszku burmistrza. Wstyd. Oto odp.

  20
  3
 3. Mieszkaniec pisze:

  Maćku nie poddawaj się jesteśmy z Tobą. Reszta nie rozumie że można być uczciwym.

  23
  2
 4. Żubrówka pisze:

  E tam co bruno na te wasze dyrdymały odpowie

  7
  1
 5. bruno pisze:

  a co mam odpowiedziec nuda nuda nuda

  1
  5
 6. Wyborca pisze:

  To może Pan Maciek osobiście napisze co zrobił, przecież poinformowanie o swojej działalności nie jest niczym zdrożnym.
  Ja nie chcę słyszeć czy jest dobry czy zły. chcę tylko wiedzieć co zrobił.

  1
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *