zachmurzenie duże
25°
24°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Maślankiewicz najlepszy!
07 kwietnia 2019 r. | 11:37
15

1063 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.15 odpowiedzi na “Oceń radnego: Maślankiewicz najlepszy!”

 1. Wyborca Żarki pisze:

  Jedyny myślący Radny z Rady Miasta Żarki .Gratulacje

  55
  3
 2. MaNIEK pisze:

  Gratulacji Panie Macieju .

  35
  2
 3. myszkowska pisze:

  Bardzo dobrze, bo jest konkretny i myślący.
  Mam nadzieję, że w przyszłości pójdzie Pan dużo wyżej bo jest pan lepszy od konkurencji.

  34
  3
 4. Rudy reks pisze:

  Gratuluje Panu Maslankiewiczowi oby tak dalej jak pisalem wczesniej ze Swierdza jest dla kasy co go obchodza mieszkancy i ich sprawy zeby byl najlepszy musialby palic binberek i odblokowac komurki kolesia to by glosowali na niego kochany kolego troche sie postaraj bedziesz najlepszy zrob cos dla wsi najwyszy czas pozdrawiam pozostalych radnych wescie przyklad z rdnego Maslankiewicza

  32
  2
 5. MaNIEK pisze:

  przed swietami to wędzarnia na cały przybynów będzie działała kaszaneczka szyneczka goloneczka

  25
  2
 6. Zmarnowane lata? pisze:

  Rudy reks myślisz ze Henio cos zrobi dla swego okręgu ?
  Ile kadrncji już jest i co zrobił?
  Zmarnowane lata raczej?
  Żenada i nic więcej. ?

  25
  2
 7. Zyzio pisze:

  Hyniek tradycyjnie najgorszy. Tylko kto go wybrał kiedy wiadomo, że na tę funkcję kompletnie się nie nadaje. Ile ludzi przyjechało aby na niego zagłosować ? Może lepiej niech zostanie przy szambie ? Przynajmniej będzie kompetentny.

  24
  3
 8. obserwator pisze:

  a z czym ten radny taki najlepszy, może podacie choć jedną zasługę radnego, bo za wyjątkiem kilku (czasem nawet bezsensownych wypowiedzi) na sesji to niczym się nie wyróżnia.

  4
  24
  • Kocur pisze:

   Skoro nie rozumiesz sensu wypowiedzi radnego Maćka to idź na kurs słuchania i czytania ze zrozumieniem,może jeszcze nie jest za późno.

   21
   0
 9. Wyborca pisze:

  To prawda bo właściwie to żadnych sukcesów na swoim koncie nie ma. A tu ciagle najlepszy w czym ta zasługa!!!!

  6
  28
 10. Wyborca Żarki pisze:

  Obserwator -Wyborca jak ktoś sam nie myśli to nie widzi i niedocenia ludzi myślących samodzielnie

  22
  1
 11. Ostrowianin pisze:

  Hyniu znowu najgorszy. Druhu wstyd nam przynosisz, myśmy się zmobilizowali, szturmem do urny, a ty co ciągle najgorszy i najgorszy. Weź no przykład z Maślankiewicza. Jak się nie poprawisz, to nawet jak postawisz to już na ciebie nie zagłosujemy. Śmieją się z nas , że na ciebie głosowaliśmy. Hyniu ogarnij się.

  17
  0
 12. Dobro Żarek pisze:

  Na chwilę obecną Maciek pilnuj tego budżetu i wgryż się w ten budżet żebyś wiedział w którą stronę przesuwamy albo cofamy ? Albo jeszcze co innego robimy ?

  13
  0
 13. Dobro Żarek pisze:

  Na chwilę obecną Maciek pilnuj tego budżetu i wgryż się w ten budżet żebyś wiedział w którą stronę przesuwamy albo cofamy ? Albo jeszcze co innego robimy ?

  13
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *