zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Mirosław Jaskólski najlepszy!
23 sierpnia 2017 r. | 14:31
2

Mirosław Jaskólski został najlepszym radnym w pierwszym oficjalnym głosowaniu zabawy oceń radnego i Burmistrza. Z kolei najgorszym radnym w minionym tygodniu został Paweł Labocha. W ubiegłotygodniowym głosowaniu oddaliście łącznie 98 głosów.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mirosław Jaskólski najlepszy!”

 1. Jolanta pisze:

  szkoda,że nie ma zdjęć radnych,wzorem innych rad.

  0
  0
 2. Jolanta pisze:

  Obserwując ilości głosów na poszczególnych radnych można się zdziwić nad ich rozrzutem:Nowakowa 24 głosy /pełna mobilizacja kumoszek i “zobowiazanych” , a wynik mierny;u pozostałych 7-9.Zdziwienie budzi też wynik obecnego “lidera” M.Jaskólskiego ,tylko powyżej 2.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *