pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Nowak ponownie najgorsza!
27 maja 2018 r. | 10:25
40

2321 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorsza okazała się Stanisława Nowak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.40 odpowiedzi na “Oceń radnego: Nowak ponownie najgorsza!”

 1. Dariusz Szlęk pisze:

  W mojej ocenie Przewodnicząca Rady Miejskiej w Żarkach Stanisława Nowak to najgorsza Radna a co gorsza to Przewodnicząca. Jej zachowanie na Sesjach ,którym przewodniczy urąga jej wykształceniu,doświadczeniu życiowemu i z racji zajmowanych stanowisk i co gorsza to były pedagog i dyrektor szkoły z 28-mio letnim stażem,jej wiek powinien być odzwierciedleniem doświadczenia życiowego i powinna kierować się rozumem i szkiełkiem aby młodzi ludzie mogli brać z niej przykład.Mam pytanie co Pani Nowak zrobiła pożytecznego dla mieszkańców i jej wyborców ???????? Pani Nowak to jedna z Radnych ,która nie wie co to jest Plan Zagospodarowania Przestrzennego i Studium a w odpowiedziach pisemnych jej pióra podaje kłamstwo i nieprawdę.

  20
  2
  • Marcin Labocha pisze:

   Nic nie zrobiła. To musi być jej ostatnia kadencja. Babcia powinna zająć się wnukami.

   16
   1
  • Fakir pisze:

   Jakieś konkretne przykłady do słów :””””a w odpowiedziach pisemnych jej pióra podaje kłamstwo i nieprawdę”””

   4
   5
 2. Obywatel pisze:

  Ale inni nie wiedzą np. co to jest Ramowy plan nauczania.

  1
  9
  • Wyborca dwa pisze:

   Tylko nauczyciel ten wpis mógł zrobić ,chyba że ktoś chce mieszać .Pani przewodnicząca -wieloletnia /z krótką przerwą / powinna mieć podstawy wiedzy o samorządzie w jednym paluszku !!! Ale proszę Państwa do tej pory nikt niczego publicznie nie wymagał od Radnych !!!! Sesja ,komisja -Dieta -Prestiż -przywileje !!!!! Czy ktokolwiek ,chyba jakaś ustawa jest w stanie ten proceder ZATRZYMAĆ ???

   15
   0
  • Wiesław pisze:

   Co ma piernik do wiatraka albo kwiatek do kożucha ?

   3
   5
  • Werty pisze:

   Ale Nowakowa nie jest w szkole i powinna już skończyć z takim zachowaniem uczniów nie ma przed sobą

   2
   0
 3. Radny pisze:

  Poziom radnych odzwierciedla poziom wyborców.

  14
  0
  • Wyborca dwa pisze:

   ZGADZAM się z Tobą RADNY !!! – To klany rodzinne,powiązania biznesowe – ja Ci załatwiłem to -to musisz się odwdzięczyć – to musisz mi głosy załatwić !!!

   17
   0
   • Max pisze:

    Tak się tu dzieje w tej naszej małej społeczności ! Nowakowa ta bez obrazy starsza Pani dawno powinna Być zlikwidowana z Samorządu z Żarek Mozę zostać społecznie jak się robi przekręty ,dofinansowania dla swoich dzieci , i np. Pana Radnego dziecka byłego emeryta policji /dziwne to , to ten co ostatnio na portalu pisał ,że zadowolony bo będzie miał blisko do marketu

    14
    0
    • Wiesław pisze:

     Co to znaczy ,cyt:” Nowakowa ta bez obrazy starsza Pani dawno powinna Być zlikwidowana z Samorządu z Żarek” -poproszę o wyjaśnienie,bo czytam bez zrozumienia.

     5
     5
  • Wiesław pisze:

   W myśl powiedzenia :”jaki Pan ,taki kram”.

   10
   2
 4. bruno pisze:

  Jestem pod wielkim wrazeniem pani Nowak.Bez zadnego problemu potrafi ustawic w szeregu ludzi majacych na celu sianie zamętu w naszej gminie!!!!Brawo pani przewodniczaca .

  4
  17
  • Marcin Labocha pisze:

   Wkrótce dzień babci.

   13
   1
   • Czesława pisze:

    To jestwykształcona osoba? Szlęk sprawdzałeś co to za wykdztałcenie ?

    W tamtych czasach studia dla nauczycieli podstawówek kończyli tacy co nie byli w stanie dostać sie gdziekolwiek indziej.
    Sprawdź człowieku a potem pisz.

    5
    5
    • Wyborca dwa pisze:

     Pani Czesławowo -pani może mieć rację , takie były czasy ! Ta pani jest z tych czasów

     7
     0
    • Dariusz Szlęk pisze:

     Pani Czesławo zadała mi pani łamigłówkę do myślenia bo już nie wiem czy z pani wpisu Pani Nowak skończyła studia w stylu za ” jajka i masło” ??? Czy też zdobyła wykształcenie ciężką nauką i poświęceniem i wyrzeczeniem się wielu rzeczy podczas studiowania. Ja obserwując zachowanie Pani Nowak mam swoje prywatne zdanie a na nagraniach wideo wszystko widać i słychać i to publika ją ocenia i jej elementarny brak wiedzy i kultury osobistej. Tutaj o opinię Pani Czesławo to proponuje się zwrócić do Radnego Powiatu Myszkowskiego Jakuba Grabowskiego —-Dyrektora ZAOS w Żarkach i zapoznać się wtedy z jego opinią.

     8
     1
  • Wyborca dwa pisze:

   Panie derektorze -nich pan już skończy !!! -Wszyscy w tej Gminie wiedzą kim jest Bruno przez małe -b !!!

   14
   0
  • Max pisze:

   Twoje argumenty obrony tego towarzystwa wzajemnej adoracji sięgnęły Zenitu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!’

   12
   0
   • trelemorele pisze:

    Weź bruno nie pitol już :)…………nie zauważyłeś tych kpiących spojrzeń wokół siebie?

    10
    0
 5. Marcin Labocha pisze:

  Nowakowa już dawno powinna dać sobie spokój z polityką. Niech bawi się w kole emerytów, a nie decyduje o przyszłości mlodych i silnych osób.

  17
  1
  • bruno pisze:

   Moze i jest starsza osoba ale widocznie jej wiek i doswiadczenie zyciowe pomagaja jejutrzymac na wodzy wiadomo o kogo chodzi i tu az milo popatrzec i posluchac 🙂

   1
   17
   • ann pisze:

    …popatrzeć i posłuchać jak się coraz bardziej pogrążała powtarzając że nie czyta nazwisk (radnych i posła) nawet po tym jak sekretarz wyjaśniła, że osób publicznych to nie dotyczy…

    11
    0
 6. Max pisze:

  Jakie doświadczenie Ci samorządowcy mają ,chyba tylko w. Załatwianiu swoich interesów ,jak już się tam dostaną !!!

  17
  0
 7. Max pisze:

  Myślę że polecisz z tego stanowiska -Pszyszła kryska na Matyska !

  13
  0
 8. Paola pisze:

  Kiedyś gdzieś czytałam że w przełomie lat sześdziesiatych na siedemdziesiąte na studiach nauczycielskich to przede wszystkim uczyli jak wychowywać dzieci i młodzież w duchu radzieckim .Jaką wartość teraz ma taka wiedza panie Szlęk?
  Paola III rok pedagogia

  7
  4
 9. sołtyska pisze:

  kto nam wyjaśni jak do dzialki p nowak w jaroszowie i to polozonej na obrzezach jaroszowa dobrowadzono wodociag o dlugosci 700 metrow i jak gmina zaplacila i ile kasy panie redaktorze dzialka p nowakowej w jaroszowie lezy w lesie zdala od zabudowan i daleko od wsi i kto wydal zgode na taki kosztowny wodociag

  13
  0
  • KTOŚ pisze:

   Ta osoba pisze już poraz drugi Panie Gasiorski proszę to sprawdzić czy z tàdzialką p Nowak wyglada coś nie tak – podejrzana sprawa ?

   7
   0
   • Dariusz Szlęk pisze:

    W plotkach krążących o Pani Przewodniczącej Nowak zawsze coś prawdy musi być a zawsze gdzieś powstają przecieki a chyba każdy wie jakie interesy załatwiła Pani Przewodnicząca Nowak w Jaroszowie i w Żarkach i o tym mówi się głośno i pokątnie . Ja tylko chciałbym kupić posiadłość Pani Przewodniczącej w Żarkach na ulicy Leśnej gdzie w oświadczeniach majątkowych wpisuje wartość 350 tysięcy złotych to ja niech stracę dorzucę trochę grosza i dam 500 tysięcy złotych i niech Pani Przewodnicząca Nowak już nie męczy się utrzymaniem domu.

    11
    0
 10. Były uczeń 2 pisze:

  P . Nowak to typowy nauczyczyciel poprzedniego reżimu Więdz nic dziwnego że ta kobieta tak się zachowuje !!!!!

  12
  0
 11. Jan pisze:

  Pani Nowak powinna się poddać iść na zasłuzony odpoczynek zwiedzać świat odpoczywać zajmować się wnukami a nie lansować się Pani Stanisławo do sanatorium się udać spa itp daj Pani szansę młodym a nie trzymaj się tego stołka chyba chyba że jak w szkole dzieci ci go przykleiły do tyłka .

  12
  0
 12. Dariusz Szlęk pisze:

  Drogi Janie Pani Radna Nowak swoich pieniążków na podróżowanie i zwiedzanie świata to niezbyt jest skłonna wydawać. Panią Nowak cieszyło zwiedzanie świata ale za pieniążki publiczne mieszkańców Gminy Żarki czyli podróż do Izraela i do Stanów Zjednoczonych za to solidarnie zapłacili mieszkańcy tej gminy tj.Gminy Żarki.Nawet kieszonkowe dla Radnej Nowak dali mieszkańcy a RADNI zaglosowali żeby na ten szczytny cel wyasygnować pieniążki z budżetu gminy.

  10
  0
 13. robotnik pisze:

  Czy Nowakowa skończyła studia zaraz po maturze czy jakiś SN a później wieczorowo jakieś studia na telefon…….?

  8
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *