bezchmurnie
17°
13°
środa
Reklama
Oceń radnego: Paweł Labocha ponownie najgorszy!
28 stycznia 2018 r. | 18:13
3

2896 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Adam Zamora. Najgorszy okazał się Paweł Labocha.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Paweł Labocha ponownie najgorszy!”

 1. Krzysztof pisze:

  Jak to ponownie najgorszy? Przecież tydzień temu to nasza Wioletta była najgorsza.

  0
  0
 2. Marcin Labocha pisze:

  Wstyd 🙁

  0
  0
 3. Eska pisze:

  To głosowanie to jedna wielka ściema, choćbyście nie wiem ile głosów oddali na innego radnego ,to i tak wygra pupil Darka
  Był Mirosław, teraz jest Adam za chwilę będzie Andrzej
  Ci trzej muszkieterowie będą się zmieniać na pudle

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *