bezchmurnie
20°
18°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Paweł Labocha najgorszy!
18 marca 2018 r. | 11:54
16

2593 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Paweł Labocha.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.16 odpowiedzi na “Oceń radnego: Paweł Labocha najgorszy!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Wstyd 🙁

  0
  0
 2. ZIOMEK pisze:

  TO coś nie tak jak on nasz ziomek jest ostatni jak on tyle głosów ma a inni maja mmiej to jest falsz my sie tak nie bawimy bo robimy co mozemy ..

  0
  0
 3. kibice pisze:

  MY NAPOJE WYSKOKOWE PILI I PIĆ BĘDZIEMY Z NASZYM KOCHANYM PREZESUNIEM IMPREZY ROBI MY TO LUBIMY I MU WYNAGRODZIMY ŻUREK GOLONKA i KURCZACZKI A i KASZANECZKA TESZ SĄ CO WY OD TEJ WÓDKI CHCETA ZAPRASZAMY NA IPRE DO NAS TO SE ZOBACZYTA JAK SIĘ BAWIMY ZAZDROŚĆ

  0
  0
 4. AnKA pisze:

  Do kochanego Bruna co Kolega Radny Cię nie lubi skoro u nas tyle imprez od początku roku już było zabawa ostatkowa , dzien kobiet coś by dla Ciebie było bo cały czas się czepiasz nie zaprosił Radny PANI , PANA – BRUNA

  0
  0
 5. Alicja pisze:

  – bruno to nic innego jak:

  b – iedny
  r – ynsztok
  u – rągający
  n – ormalnej
  o – sobie

  0
  0
 6. bruno pisze:

  No proszę i poetka się trafiła .Cała noc myślenia i dobierania słówek i nawet wyszło. Możesz śmiało stanąć przed lustrem i powiedzieć BRAWO JA ?

  0
  0
 7. Alicja pisze:

  Może Ty musisz myśleć całą noc zanim coś wymyślisz mądrego, bo po Twoich postach wnioskować można że masz z myśleniem nie lada problem,

  0
  0
 8. bruno pisze:

  Nie ma sensu pisać i obrażać się wzajemnie wiedz niech twoje zdanie będzie ta ostatnia zwycięska cięta riposta ?

  0
  0
 9. Władek pisze:

  Brawo-Człowiek wykształcony,inteligętny powinien umieć znaleść kompromis w dyskusji !

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *