zachmurzenie umiarkowane
19°
17°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Paweł Labocha najlepszy!
10 czerwca 2018 r. | 11:33
28

1888 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. głosowanie wygrał Paweł Labocha. Najgorsza okazała się Monika Radosz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.28 odpowiedzi na “Oceń radnego: Paweł Labocha najlepszy!”

 1. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Muszę zadzwonić do jeszcze Pani Przewodniczącej RM w Żarkach Stanisławy Nowak i zadać pytanie czy wie jak zostało sfałszowane głosowanie na Oceń Radnego . Na ostatniej Komisji Gospodarki i Mienia Przewodnicząca 29 maja mówiła że oddawanie głosów jest fałszowane i w dniu dzisiejszym mamy tego dowód że jeden z najgorszych Radnych w wielu głosowaniach okazał się najlepszym ? Pani Stanisławo to musi być przekręt czy Pani bynajmniej tak nie uważa ???

  21
  2
 2. Fan pisze:

  Brawo darek

  17
  3
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Brawa i aplauz należą się Radnemu Pawłowi Labocha.

   6
   11
   • Ktoś pisze:

    Jaki On najlepszy ? Chyba tylko dla swojego Pana ! Już biega i uprasza o głosy dla siebie i wiadomo Sołectwo Kotowice to dość liczny elektorat wyborczy dla naszego Najjaśniejszego .Już w nagrodę dostał sponsoring festynu i kolejny plac zabaw ! Taki to pożyje ,nie musi o nic zabiegać ! Kolejny plac zabaw mu wciskają

    15
    0
    • ZGRYWUS pisze:

     Słyszałem że połowa uczniów LO Suchar oddała głosy na Labochę

     14
     2
     • Żarki mieszkaniec pisze:

      I tak się wygrywa wybory na najważniejszych w tym kraju ! Dobrze źe ten Jaskolski w zeszłej kadencji wygrał !!!!!!!!!’

      12
      2
 3. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Fakt Radny Paweł Labocha jest najlepszy ponieważ od dwóch kadencji tj. przez okres 8-miu lat pisze,błaga,upomina,prosi ,żąda aby w końcu wyremontować i przebudować krótki odcinek dogi gminnej ulicy majowej w Kotowicach i nie udało mu się . Ciągle mieszkańcom tylko obiecuje tej ul.Majowej a szczególnie w latach wyborczych tj. w 2010,2014 i w 2018 roku że już będzie droga zrobiona i nic z tych obietnic.Mieszkańcy doskonale wiedzą że na ul.Majowej nawet ubytki nawierzchni nie są na czas uzupełniane. Mieszkańcy ulicy Majowej muszą mieć świadomość że do tej pory nie ma nawet dokumentacji technicznej i wytyczenia drogi przez geodetów i w tej sprawie nic się nie dzieje oprócz tego że 8-my rok z rzędu Radny Labocha sygnalizuje przebudowę ulicy Majowej w Kotowicach.

  17
  1
 4. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Pan Radny Paweł Labocha uciekł mi z obrad Komisji Gospodarki i Mienia ,która miała miejsce w dniu 29 maja o godzinie 10.00 w UMiG Żarki bo miałem do jego osoby w postaci Radnego Sołectwa Kotowice ogrom pytań jako mieszkaniec i była to pierwsza Komisja w historii Radnego Labochy w której był nieobecny przez całe 8 lat nie opuścił ani jednego posiedzenia z informacji uzyskanych od Burmistrza Podlejskiego.

  18
  1
 5. koleżankaAK pisze:

  dziekuje za głosy dla mojego kolegi może zostane zastepcą pana Burmistrza bo ani raz nie byłam najgorsza czyli jestem dobra Paweł jak to robisz bo ja już nie wydajam w podstawówce a też chce byc pierwsza

  11
  1
 6. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Jeszcze w gorszej sytuacji są mieszkańcy ulicy Ogrodowej w Kotowicach bo ta ulica jest całkowicie wykluczona z inwestycji za sprawą Radnego Labochy ,mała zemsta za wybory samorządowe z 2014 roku i nawet na tej drodze dziury nie są łatane a jest to droga gminna. Dla świętego spokoju Burmistrz Podlejski nakazał aby Firma “POLBUT” umieściła znaki drogowe informujące o przełomach i dziurach w jezdni.

  10
  1
  • Ktoś pisze:

   To jest poprostu skurwysyństwa ze strony Urzędu Gminy że nie zabiega o to aby tym mieszkańcom pomóc!!!!!!! Nawet gdy nie są właścicielami drogi to dla dobra mieszkańców Burmistrz ma obowiązek i powinien interweniować wPowiecie -a ten zawsze zwala na innych Ten Cezar nigdy niczemu nie jest Winien – to inni są winni Za dupè trzeba tego Burmistrza wziąść -i po kolei rozliczać -chodniczki w samych Żarkach to nie wszystko

   13
   0
 7. Genek pisze:

  Pytanie z innej bajki.
  Czy ten złodziej samochodu z Jaworznika to ten sam delikwent z Jaworznika co zaginął w Boże Ciało?

  10
  2
 8. MARUDA pisze:

  Jak ja nie cierpię PAPO SMERFIE cwaniaków i lizusówi i DONOSICIELI a tych ostatnich to już w szczególności PAPO SMERFIE nie cierpię.

  14
  1
 9. Marcin Labocha pisze:

  Na pewno wyniki były zmanipulowane. To nie jest możliwe by on był najlepszy w czymkolwiek. W rodzinie to zawsze była czarna owca.

  11
  2
 10. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Szkoda tylko że w nadchodzących wyborach samorządowych nie będzie kamer w lokalach wyborczych jak to było wcześniej zakładane

  11
  3
 11. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Panie Radny Labocha dlaczego Pan niezgodnie z prawem zabiera pieniądze z OSP Kotowice i płaci nimi za działalność Stowarzyszenia Klubu Sportowego KSZO Kotowice. Pan ma chyba lekko coś nie tak w swoim myśleniu i działaniu i chę bycia Prezesem. Jak Pan Radny ma za dużo pienędzy to proszę prowadzić Klub ze swoich oszczędności jak Abramowicz w Grait Britain. A teraz proszę oddać pieniądze za 2017 rok ochotnikom strażakom z OSP KOTOWICE. !!!

  11
  0
 12. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Do dzisiejszego dnia nikt nie wiedział ja Radny Labocha zabiera ochotnikom/strażakom OSP KOTOWICE pieniądze i ten proceder kwitnie przez wiele ładnych lat i Strażacy OSP tracą na tym bo Radny Labocha miał wizję że będzie Prezesem Klubu Sportowego i w szufladzie będzie miał pieczątkę z nagłówkiem PREZES.

  8
  0
 13. prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Dlaczego pieniądze, które przeznaczone są na OSP KOTOWICE przez Burmistrza Podlejskiego są wykorzystywane na pokrycie kosztów funkcjonowania Stowarzyszenia Klubu Sportowego KS KOTOWICE ??? Panie Radny Labocha proszę udać się na Uniwersytet III-go Wieku i uzupełnić wykształcenie albo poprosić o pomoc Skarbnik Gminy Dorotę Mucha a Pan notorycznie przebywa w budynku UMIG Żarki, gdzie powinien Pan być w miejscu pracy czyli ZUK. To piłkarze korzystają z prysznicy i zużywają wodę a zarazem odprowadzają ścieki, to piłkarzom podgrzewa się wodę CWU ,to piłkarzom ogrzewa się Remizę OSP w Kotowicach ,to piłkarze zużywają ogromną ilość energii elektrycznej i ścieki są wywożone — odbierane na skutek działania piłkarzy i wszystkich osób związanych z Klubem Sportowym i jego działalnością Dlaczego Radny Labocha zabiera pieniądze Strażakom -Ochotnikom na rzecz swojej fobii to jest Prezesowania Klubowi Sportowemu ??? Proponuję Panie Radny Labocha aby Pan wyjął pieniądze ze skarpety i oddał je OSP Kotowice za rok narazie 2017 !!! Resztę rozliczeń z poprzednich lat omówimy na posiedzeniu Komisji Gospodarki i Mienia.

  10
  0
 14. mieszkaniec żarek pisze:

  wasz radny to ma układy z Burmistrzem to portek nie zgubi bo za dużo tajemnic Pana Klemensa zna tak zwane [ może 4 dziecko ] skoro go tak burmistrz uwielbia kocha też SOŁTYSA Kotowic widziałem osobiście jak wode gazowaną pili na 1 z meczy brawo wy

  5
  0
 15. stary pisze:

  Panie Prawdopodobnie, prawdopodobnie piszesz pan sam ze sobą, ale to w pana przypadku nic dziwnego akurat. A to że teraz wygrał Labocha, to najlepszy dowód na to że “redaktor”ustawia to głosowanie jak chce.

  3
  6
 16. Mieszkaniec pisze:

  Panie Dariuszu, tu Pan jest…. A o skrzyżowaniu w Kotowicach już pan zapomniał. Jak przykro… Nie odpisuje mi Pan pod tamtym tematem więc zapytam tu bo tu jest pan jeszcze aktywny. Co pan jako przejęty mieszkaniec bezpieczeństwem załatwił w sprawie skrzyżowania ? Hmmm nic…? Jak zawsze? A no tak bo już mamy nowy temat do narzekań? No dobrze ponarzekam tydzień i zapomnijmy o temacie

  1
  1
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Ja nigdy nie odpuszczam i działam w tej sprawie ale jak zobaczyłem i sprawdziłem gdzie Radny Kotowic Paweł Labocha oddany pracownik ZUK Żarki kierował i komponował pisma ,uwagi i wnioski to po zapoznaniu się z dokumentacją normalnie w świecie usiadłem sobie. Uważam że każdy Radny powinien mieć średnie pełne wykształcenie albo wyższe to już byłoby marzeniem ale nie takim z pokroju Uniwersytetu III-go wieku lub powielaniem wyższego wykształcenia i na wzór podaję USA i Kanadę gdzie poznałem wartość dyplomu , który np.pochodzi z AGH KRAKÓW lub UJ KRAKÓW jest to siła.Drogi ” Mieszkańcu” ja pomogę i zwróć uwagę że teraz na moje wnioski na drogach wojewódzkich malują linie tzn. znaki poziome o których Labocha mówi że to jest choinka znaków. Skrzyżowanie w Kotowicach oświadczam że zabezpieczę ale podkreślam że to jest w kompetencji Radego a Radny Paweł Labocha uciekł mi z Komisji Gospodarki i Mienia a tam już napewno nie obroniłby się.

   6
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *