zachmurzenie umiarkowane
11°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Podlejski najgorszy
24 stycznia 2021 r. | 13:33
7

1558 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Podlejski najgorszy”

 1. FACE BOOK ŻARKI INFO pisze:

  W dniu 19 stycznia 2021 r. w sposób nieprawidłowy zostało zaparkowane służbowe auto Urzędu Miasta i Gminy Żarki przed właśnie tym urzędem.
  Tego wykroczenia dokonał zapewne kierowca tego pojazdu, którym notabene od jesieni 2020 roku jest sam syn burmistrza Podlejskiego zatrudniony w Urzędzie lub sam burmistrz Podlejski?
  Nie wiadomo jakimi przesłankami kierował się burmistrz Podlejski aby zatrudnić swojego syna a tym samym zwalniając jednocześnie ze stanowiska kierowcy dotychczasowego kierowcę.
  Dla mnie jest to niewątpliwie nepotyzm.
  Cóż za kwalifikacje i kompetencje musiał mieć syn Burmistrza Podlejskiego aby został zatrudniony na stanowisko kierowcy w UMiG Żarki.
  Należy zwrócić uwagę że nowe auto UMiG Żarki kupione za nasze pieniądze czyli mieszkańców nosi ślady udziału w kolizji lub wypadku.
  Od jakiegoś czasu krążą plotki że kierowca tego właśnie prezentowanego auta zachowuje się irracjonalnie prowadząc ten pojazd.
  Sami urzędnicy UMiG Żarki potwierdzają mi zaistniałe sytuacje co do ich przewozu w celach służbowych gdzie urzędnicy w obawie o zdrowie i życie nie skorzystali z transportu w celach służbowych przez kierowcę prezentowanego pojazdu.
  Rozbite auto, dziwne zaparkowanie tego samochodu, sam fakt że ten samochód jest brudny z nieczytelnymi tablicami rejestracyjnymi pozwala przypuszczać że gminny kierowca syn burmistrza Podlejskiego robi coś dziwnego i zachowuje się niewłaściwie i dziwnie.

  13
  2
 2. KIEROWCA pisze:

  Wybudował synusiowi hotelik z dotacji PPJ i Jurajskiej rybki przyszła zaraza hotelik stoi nie zarabia a utrzymać trzeba.Musiał znaleźć synusiowi jakieś zajęcie żeby chociaż na zachcianki zarobił.

  12
  1
 3. Ja i Ty pisze:

  Co wolno wojewodzie to nie Tobie s……e

  1
  11
  • Wojewoda pisze:

   Wojewodą ten pan to już napewno nie będzie, chyba że jego kierowcą ale badania psychotechniczne musiałby zrobić .Napewno nie uda się ani jedno ani drugie.

   9
   0
 4. KIEROWCA pisze:

  Uderz w stół a nożyce się odezwą, ha,ha,ha.

  5
  0
 5. Sasiad pisze:

  No przeciez wszyscy o tym wiedza,ze urzednicy gminni to jedna klika ,rodzina bliscy i dalsi znajomi i wszyscy tancza jak pan kaze a za to nagroda.a to dietke sie podwyzszy i pierdza w stolki za nasze.

  6
  0
 6. Żarczanin pisze:

  A co się stało z panem który był przedtem kierowcą mam nadzieję że go nie zwolnili A wręcz przeciwnie otrzymał pracę w urzędzie?A ja myślałem że posadke otrzyma przyrodni brat wiceburmistrza ten z Wysoki Lelowskiej co na socjalu i stypendiach siedzi ,zrobił prawko to mu chyba braciszek załatwi szoferowanie Tak jak stypendium na dzieci ciekawi mnie tylko jedno czy Pan wiceburmistrz wie prawdziwe dochody braciszeka z Wysoki bo w kostce za cały miesiąc 400zlotych się nie przynosi.!No ale to przecież rodzina więc dla niej wszystko .Pozdrawiam

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *