zachmurzenie małe
-1°
-2°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Podlejski najgorszy!
05 lipca 2020 r. | 13:14
3

561 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Podlejski najgorszy!”

 1. Mieszkaniec Żarek pisze:

  Mnie mieszkancowi Żarek to nie miesci sie w głowie że czlowiek ktory przez 30 lat tyle zrobił dla całej.gminy i miasta Żarek , i dziś jest najgorszy . A szeregowy radny ktory dopiero zaczyna prace w samorzadzie jest najlepszy .Czy to nie dziwne?
  Radny Maślankiewicz to młody ambitny , inteligentny człowiek i jak wykorzysta te swoje atuty to za pewien czas moze byč najlepszy samorzadowiec , czego mu życze.
  Ludzie my sami musimy myślec . I nie oceniajmy innych

  3
  14
 2. Obserwator pisze:

  Nawet najwytworniejsze jedzenie się przejada. Inni nazywają to przemęczeniem materiału lub zużyciem.

  10
  3
 3. Michal pisze:

  Mieszkaniec
  Dziwne, by przez 30lat nic nie zrobił.
  Czy z początku swojej kadencji to tak dużo zrobił? Byliśmy wyróżnieni na tle gmin w śląskim? Dopiero zaczął coś działać wtedy jak dostał dotacje unijne.
  Jeżeli siedzisz tylko w Żarkach i patrzysz do sąsiadów za płot to rusz tyłek i zobacz jak wygląda sprawa w Polsce i innych gminach.
  W każdej śląskiej gminie się dużo poprawiło i to nie musiał być burmistrz z wrośniętym stołkiem by zarządzać odpowiednio.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *