bezchmurnie
17°
15°
wtorek
Reklama
ZP PSL Myszków
Oceń radnego: Przewodnicząca Rady Stanisława Nowak najgorsza!
22 października 2017 r. | 19:34
8

1485 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorsza okazała się Przewodnicząca Rady Stanisława Nowak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Przewodnicząca Rady Stanisława Nowak najgorsza!”

 1. statystyk z Żarek pisze:

  Oj chyba moderator strony sam ustawia głosowania jak mu pasuje bo w niedzielę o 20.26 (wg. regulaminu głosowanie wciąż trwa do 23) a tu o 19 z minutami już ogłoszony wynik a na stronie widać że są słabsze wyniki u innych radnych. Wydaje mi się czy autor sam wypisuje to co mu akurat najlepiej pasuje?!? Bo na liczeniu i przestrzeganiu regulaminu to się chyba nie zna 🙂

  0
  0
 2. Mentalista pisze:

  Statystyk z Żarek – zauważ i przeczytaj, że są to wyniki za ub. tydzień. W tym głosowanie nadal trwa i może jeszcze wiele zmienić.

  0
  0
 3. Ciemniak pisze:

  Zdjęcie fatalnej jakości.

  0
  0
 4. Mentalista pisze:

  Jaka jakość – taka jakość. Szczegóły pokrywa mgła.

  0
  0
 5. Staśka pisze:

  O jak mi przykro, moja imienniczka najgorsza !!! A tak się już na targu do wszystkich ładnie uśmiecha!!!! Zawsze tak przed wyborami ma dużo empati wobec wszystkich !!!

  0
  0
 6. SMERFY pisze:

  Te , statystyk z Żarek , ty się weź do roboty a nie pisz głupot o Regulaminie Głosowania bo Smerfy pracują zespołowo i głosy oddają a ty czytasz regulamin i dalej jesteś pusty tak jakby twoim nauczycielem i wychowawcą była Stanisława Nowak była Dyrektor Szkoły Pidstawowej w Żarkach ze stażem ponad 20- to letnim to nie do ruszenia a obecna Przewodnicząca Rady Miejskiej w Żarkach- tutaj jak krzesło dorwała to nie wypuści bo trzepie z tej funkcji ogromną kasę a to ją tylko kręci ot tak jej kariera kasiarki ? Chcę tylko dodać kto ją rozliczał z pieniążków za jej rządzenia gdzie rodzice uczniów co miesiąc wpłacali po 5 złotych na środki czystości utrzymania szkoły – to wrź ty , statystyku z Żarek , pomnóż to przez ilość uczniów w szkole a potem weź to pomnóż przez ilość miesięcy w roku i potem pomnóż to przez ilość lat co Staśka była Dyrektorką i zobacz jaka ci cymbole urosła kwota i czy ty w ogóle co to jest za suma bez żadnej kontroli i kto na to przymykał oczy i był Ślepy to chyba ten co sprawuje władzę kontrole nad szkolnictwem w Samorządach ? Weź ty statystyku się do roboty i opisz takie konkrety a nie pindol farmazonów ? Ja mam pytanie jak Staśka te pieniążki księgowała i wydawała ? Czyli mamy tu chyba małe Amber Gold w postaci papieru toaletowego jak to , bruno, pisał a świadków w postaci rodziców do przesłuchania dość sporowi myślę że wiarygodni są ? Tutaj proszę wykazać się bruno i spółka co komentarzami swoimi durnymi zaśmiecacie ten portal i odejdźcie z tej strony w niepamięć tak jak imię Stanisław co znaczy to co zostanie po osobie która nosi to imię że zostanie złe wspomnienie i dorobek tej osoby w marność się obróci – ale tutaj już odsyłam do tłumaczenia znaczenia imion bo to już nie jest mój wymysł ?

  0
  0
 7. Marcin Labocha pisze:

  Należało się jej!

  0
  0
 8. SMERFY pisze:

  Ale teraz komu się należało czy stastystykowi z Żarek czy pani Stanisławie byłej Dyrektorce bo Papa Smerf już w wieku emerytalnym i już tego wszystkiego nie ogarnia a te Niebieskie Paskudztwa jeszcze cały czas dokuczają i słabo głosują a jeszcze mniej piszą ale to muszą być zastraszane że zostaną wyłapane i uciekają z paluszkami od klawiatury bo boją się własnego IP i wolą słuchać piosenkarki LP na wolności ?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *