zachmurzenie duże
16°
14°
środa
Reklama
Oceń radnego: Świerdza najgorszy!
29 września 2019 r. | 19:52
3

952 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Świerdza najgorszy!”

 1. Dział Promocji Gminy pisze:

  Nagroda 5.000 złotych a nie smoczych monet za odsunięcie radnego Henryka Świerdzy z pełnienia mandatu radnego
  Już mieszkańcy wystawili mu sporo mandatów za to że zasiada w Radzie Miasta Żarek w postaci głosowania i dodawania mu jedynek
  Temu panu już dziękujemy

  11
  4
 2. Skalka pisze:

  Oj wielki czas na zmiane,a nawet bardzo opuzniony.Rowniez POPIERAM.

  5
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *