zachmurzenie umiarkowane
19°
17°
wtorek
Reklama
Ograniczenie w handlu na targowisku miejskim w Żarkach
20 marca 2020 r. | 10:51
16

Urząd Miasta i Gminy w Żarkach poinformował, że handel na Targowisku Miejskim w Żarkach zostaje ograniczony do produktów spożywczych oraz drogeryjnych.

Wprowadzono zakaz sprzedaży: wyrobów tekstylnych, odzieżowych, skórzanych meblowych, oświetleniowych, RTV i AGD, piśmiennych i i księgowych. Punkty gastronomiczne tylko jedzenie na wynos.16 odpowiedzi na “Ograniczenie w handlu na targowisku miejskim w Żarkach”

 1. Miriam pisze:

  I to jest mądre ?
  Zamknąć całkowicie co najmniej na okres kwarantanny.
  ZOSTAŃ W DOMU !!!

  12
  5
  • Wiem pisze:

   Siedź w domu a nie przepychaj się w biedrze, karolinie czy dino.Targowisko to teren otwarty i od nas samych zależy jak się zachowujemy.Nikt ci nie każe przychodzić na targ.zdrowia życzę.

   13
   5
 2. Marek pisze:

  Najłaskawszy z wszystkich panie burmistrzu nasz kochany w świecie i powiecie
  czy można będzie wreszcie na jutrzejszym targowisku kupić normalnie jak to zawsze było dotychczas wódkę z przemytu bo już nie ma się czym odkażać zewnętrznie i wewnętrznie a wszystko drogie jak jasny ch…..
  jak coś to kuzyn pyta z branży obuwniczej

  7
  4
  • KPN pisze:

   Marek wykaż trochę własnej inicjatywy i zrób płyn odkażający we własnym zakresie. w sytuacjach kryzysowych każdy musi liczyć na siebie, Granica z Ukrainą zamknięta a cukier jeszcze jest dostępny.

   Dużo zdrowia życzę

   5
   3
 3. Szczepionka pisze:

  Urzędnicy i nauczyciele zabezpieczeni a reszta chamstwa niech się o siebie i kasę na ZUS martwi.

  Było i jest wielu martwiących się przeludnieniem ZIEMI i nadmiarem dwutlenku węgla.

  W każdej tragedii należy widzieć dobre strony.

  Ktoś się interesuje i podają media jaka jest średnia wieku umierających na zapalenie płuc we Włoszech?

  Ciekawostką jest przy każdym zgonie informacja “chory obciążony był innymi chorobami towarzyszącymi”

  6
  2
  • Historia pisze:

   szczepionka czy szczypawa?A w jaki to sposób nauczyciele i urzędnicy są zabezpieczeni ? jakieś bliższe dane? czy tylko puste frazesy?

   4
   6
   • Zus pisze:

    Historia, nauczyciele , urzędnicy i reszta nierobów ma wolne płatne, a co mają powiedzieć Ludzie którzy żyją np z handlu na targowiskach, sprzedawca czy pracownik w prywatnej firmie robiący po minimum 8h?
    Kto da takim ludziom wolne płatne by mogli żyć i nie narażać swojego zdrowia tak jak to nauczyciele i urzędnicy?
    Historia, zapewnisz im pieniądze na życie i opłaty które ponoszą w ciągu miesiąca?

    8
    2
    • Historia pisze:

     Ile potrzebujesz?

     2
     4
     • Zus pisze:

      Historia
      Zatrzymaj pieniądze, ja sobie poradzę.
      ty lewe zarobione pieniądze zainwestuj w lekarza, który wyleczy twoją zrytą psychikę skoro chcesz rozdawać kasę przy tym poniżając mniej zamożnych.

      Tak Cię mama nauczyła by się chwalić ile masz pieniędzy?

      3
      2
 4. niegrzeczny pisze:

  co maja zrobic ci wszyscy którzy maja tzw działalnosc gospodarcza zamknac sie w domach i czekac konca? kto da mi na przerzycie? do kogo mam sie udac ? cz ktos z obecnie nam panujacych da odpowiedz

  5
  1
 5. Kryspin pisze:

  A co maja zrobić ci, którzy nie maja nic.. zarabiali na czarno, tz chałupniczo .. wykonywali coś za co im płacono.. 12 zł na godzine …
  Do takich ludzi sie dzwoni i mowi.. ” dam Ci znac jak cos sie ruszy”!! Ci co na budowach i w zakładach szewskich byli zarejestrowani na jakieś 1/4 etatu a rzeczywiste godziny pracy to min.12 na dniówkę z czego połowę roku byli na zawieszonej działalności lub na urlopach bezpłatnych.. Tak tak.. sami sobie wybrali taką robotę.. i teraz sami z tym zostaną.

  6
  0
 6. Wiesiek pisze:

  Nowakowa mnie uczyła to wiesz jak ona uczyła

  5
  1
 7. Barbara B pisze:

  Targ w Żarkach powinien być na okres kwarantanny zamknięty, Przeliczacie swoje zdrowie i życie na talary ? Jak trzeba być ograniczonym człowiekiem, aby nie rozumieć zagrożenia jakie obecnie nam grozi ! Straci ktoś z Was kogoś bliskiego to może do Was dotrze że takie zachowanie jakie obecnie prezentujecie to jest skrajna nieodpowiedzialność !!! Pozostałe miasta pozamykały swoje targowiska i namawiają swoich mieszkańców, aby pozostali w domach, Oczywiście że nikt nikogo nie zmusza, aby szedł na targ na zakupy, pijanych aby wsiadali za kierownicę tez nikt nie zmusza a jednak siadają, Jedno jak i drugie jest objawem skrajnej nieodpowiedzialności i ograniczenia umysłowego. Zastanówcie się dlaczego to Burmistrz zamknął Urząd na czas kwarantanny a Targowiska nie zamyka ? On umie dbać o SWOICH popleczników, du…lizów o swój folwark,

  5
  2
 8. Wiesiek pisze:

  Dobre jest to jak pijany siada za kierownicę albo jak burmistrz nie zamknął ryneczku. A może te dwie sprawy mają wspólny mianownik

  5
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *