zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Marek Strzelczyk
Ogromna nagroda finansowa dla kierownika ZUK w Żarkach!
26 marca 2021 r. | 12:03
11

Ogromne pieniądze w ramach nagrody otrzymał Marek Strzelczyk - kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Żarkach. W ubiegłym roku, mimo kryzysu finansowego gminy Żarki, mimo pandemii koronawirusa, Strzelczyk otrzymał aż 16 000 zł nagrody od Burmistrza Klemensa Podlejskiego.

Drugim nagrodzonym kierownikiem jednostki organizacyjnej w gminie Żarki była Agnieszka Pala-Czyż z MGOPS w Żarkach, która otrzymała "zaledwie" 3000 zł nagrody.

Nagrody zostały przyznane na podstawie art. 105 Kodeksu Pracy, Zarządzenia nr 4/2009 Kierownika Zakładu Usług Komunalnych z dnia 16 czerwca 2009r. w sprawie wprowadzenia regulaminu wynagradzania pracowników ZUK w Żarkach (w zakresie Kierownika ZUK) oraz Zarządzenia nr 9/2018 Kierownika Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej z dnia 23 lipca 2018 roku w sprawie ustalenia regulaminu wynagradzania pracowników MGOPS w Żarkach (w zakresie Kierownika MGOPS).

PAWEŁ GĄSIORSKI



11 odpowiedzi na “Ogromna nagroda finansowa dla kierownika ZUK w Żarkach!”

 1. Kaziu pisze:

  Złodzieje

  21
  1
 2. Nagroda pisze:

  Nigdy nie zrozumiem dlaczego pracownik zatrudniony na umowę o pracę i pobierający za te pracę wynagrodzenie otrzymuje jeszcze dodatkowa nagrodę. Podpisując umowę o pracę godzi się na zawartą w niej kwotę wynagrodzenia i za te pieniądze powinien pracować. Nagroda jest w moim rozumieniu należy się za coś co nie wynika z obowiązków pracownika a mimo to jest przez niego robione. Co zatem zrobili ci państwo że podatnik musi ich nagradzać?

  28
  2
 3. wodnik pisze:

  Ja pier…….. za co ta nagroda ? a pozostałe osoby tam zatrudnione ? o co tu chodzi ? republika bananowa ?

  22
  2
  • Ted pisze:

   Czy nie wydaje wam się, że ta nagroda powinna być przyznana dla całego zespołu tam zatrudnionego i sprawiedliwie podzielona .
   Może się mylę. …….
   A poza tym kiedy nastąpi podwyżka za media.?

   16
   0
  • Szambonurek pisze:

   A Świerdza tyle gówien z rury wyrzuca i nic
   Niech te gówna do lasu kipruje to chociaż karę dostanie.
   Dla obsługi szambonurków ta nagroda winna być podzielona.

   9
   4
  • PracownikUMig pisze:

   Pala w dupę wchodziła w pracy i w urzędzie. Ona to robi u nas najlepiej

   2
   1
 4. Napoleon pisze:

  Ludziska jeżeli czegoś nie rozumiecie to przeczytajcie sobie
  “Folwark zwierzęcy” (George Orwell)
  W w tej cienkiej książce są opisane wszystkie mechanizmy działające w Żarkach i nie tylko. Książka dostępna jest w internecie w PDF nie trzeba kupować.

  Czytaj bądź mądrzejszy. Wszystko już było.
  Miłej lektury

  10
  1
 5. ann pisze:

  Zarczanka pisze:
  10 marca 2021 o 13:24

  Burmistrz robi co chce a radny pompa który nie ma kręgosłupa i robi tak żeby myśleć że jest za ludźmi a nie jest. Strasznie cwany człowiek, jego córka pracuje w szkole, jego szwagierka w przedszkolu. Grabowski zastępca gdzie nigdy nie było zastępcy. Sekretarka Horoszko sektetarzem. Zona radnego raroka w innej szkole. Córka skrzypiciela byłego radnego w w szkole. 2 córki Pani kowackiej (była szefowa mops) w szkołach. Pani Barbary major syn, córka i synowa w szkołach. Dyrektorki z przedszkola pani łódki córka w przedszkolu. Grabowskiego żona w urzędzie. Grabowskiego najlepszego kumpla żona (kwarciak Ilona) w przedszkolu. Partnerka brata pana Grabowskiego (Podgórska A) w przedszkolu. Zięć pani od dotacji w urzędzie (M Nowak). Pełno takich osób jest. Nie mówiąc już o pani Radosz ktora ma wszystkie fuchy jakie można. Ile więcej jest takich osób w urzędzie. Złodziejstwo i nepotyzm. Wstyd za takich radnych którzy są przeciw ludziom.

  16
  0
 6. Mamuska pisze:

  jak Pan Pompa nie będzie za władzą jak ma z tego korzyści
  sklep w rynku na przeciwko STAREGO SKLEPU BEATA jest niepozorny sklepik spożywczy powiązany z rodziną radnego Pompy tam są realizowane bony z MOPSu korzyści wielkie bo ceny w innych sklepach ą niższe a w tym akurat zawyżone
  czyżby to zbieg okoliczności może ktoś mi wytłumaczy.

  14
  0
 7. Krzyś pisze:

  Niczym z filmu Barei. Naczelny Burmistrz daje nagrodę Kierownikowi Mareczkowi 16 tyś. Z kolei Mareczek odpala Naczelnemu Burmistrzowi 10 tyś, Mareczkowi zostaje 6 tyś (nie może mieć więcej bo przecież jest kierownikiem a tamten naczelnym) za wszystko i tak płaca mieszkańcy bo przecież nas wybrali to nam ufają wiec dzwigniemy podatek za wodę i ścieki i wszystko się zbilansuje . A wybory za 3 lata więc możemy się nagradzać i co nam zrobicie.
  I czego wy mieszkańcy nie rozumiecie przecież to takie proste.

  21
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *