zachmurzenie umiarkowane
21°
17°
wtorek
Reklama
Pensje urzędników w Urzędzie Miasta i Gminy w Żarkach – lista
26 stycznia 2018 r. | 16:19
55

Ile zarabiają urzędnicy w Urzędzie Miasta i Gminy w Żarkach? Dużo, nawet bardzo dużo. Otrzymałem z gminy listę 21. urzędników i ich miesięczne pensje. Zobaczcie, ile płaci Burmistrz Klemens Podlejski. Później zastanówcie się, dlaczego niektórzy urzędnicy tak bardzo go bronią.

zarobki urzędników:
Banaszczyk Małgorzata – 5020,00 zł
Cesarz Lidia - 3463,20 zł
Dorobisz Katarzyna – 3009.60 zł
Fałkowska Justyna – 2398,00 zł
Jastrząb Lucyna – 4284,00 zł
Jarosz Joanna – 5130,00 zł
Kwiatkowska Edyta – 4308,00 zł
Kulińska – Pluta Katarzyna – 5527,80 zł
Major Barbara – 7800,00 zł
Marchewka Ola - 5130,00 zł
Masłyka Mariusz – 4900,00 zł
Maślanka Barbara - 2508,00 zł
Męcik Joanna - 4608,00 zł
Motyl Zdzisława - 5284.00 zł
Mucha Dorota – 7520,00 zł
Nowak Mariusz - 3095,60 zł
Nowakowska Aneta - 3404,80 zł
Winiel Agnieszka – 2100,00 zł
Zamorowski Tadeusz - 4932,00 zł
Zamorska Joanna – 5774,00 zł
Zemła Joanna - 2592,00 zł

PAWEŁ GĄSIORSKI55 odpowiedzi na “Pensje urzędników w Urzędzie Miasta i Gminy w Żarkach – lista”

 1. JNiD pisze:

  Powiem krótko : ja pier…le !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 2. osa pisze:

  To za wiele nie zarabiaja, jak na te czasy.

  1
  0
 3. polmaska pisze:

  Ciarki mnie przeszły,nie tylko po plecach

  0
  0
 4. tomasz bury pisze:

  A to brutto czy netto? Panie redaktorze śledczy? I jak na specjalistów którzy do gminy ściągają tyle funduszy to niewiele. Dobry piekarz zarabia więcej ;_) a nie mówiąc o hydrauliku.

  1
  0
  • Wolność! pisze:

   I tak powinno być gdyż piekarz wytwarza dobra, podobnie jak hydraulik swoją potrzebną pracą. Co wytwarza urzędnik?
   Nic, przeszkadza tylko ludziom.

   0
   0
 5. Jarosław pisze:

  Jeżeli to brutto, to na więcej ich wyceniałem. Ale to zależy czy się patrzy z punktu widzenia specjalisty czy cwaniaka, kombinatora i podburzacza.

  1
  0
 6. Zetka pisze:

  Na tyle pracy to takie duże pieniądze czym Pan redaktor chciał zabłysnąć. Niech każdy patrzy w swoją kieszeń. Ile kto pracuje i co wykonuje takie ma wynagrodzenie. Pozdrawiam ????????????????

  1
  0
 7. Dama pisze:

  2500 tys brutto to jakieś 1600 zł na rękę…5000 brutto 3200 na rękę Na kierowniczych stanowiskach to niskie pensje

  1
  0
 8. Ewa pisze:

  Redaktorze, proszę o informację czy to brutto czy netto, bo różnica jest zasadnicza.

  0
  0
 9. Lolo pisze:

  Redaktor sam nie wie

  0
  0
 10. dadi21 pisze:

  Wszystko zależy od stanowiska i czy z urzędnika jest pożytek,a o pracy naszych urzędników coś wiem ale nie będę się wypowiadał bo serwer by się zagotował.

  0
  0
 11. Grześ pisze:

  Brutto. Szału nie ma. Plytkarz z Żarek więcej zarabia. Kolejny tekst byle by zasiać ferment. Podgrzać atmosferę. Pan redaktor nie ma żadnych dochodów. Ale ma prawo krytykować wszystkich innych, którzy każdego dnia idą do pracy i robią.

  1
  0
 12. Jarosław pisze:

  Cały ten portal służy do siania fermentu.

  1
  0
 13. Sygnalista pisze:

  UJAWNIANIE wysokości poborów pracownika jako tzw.”dobro osobiste” JEST Z A K A Z A N E !!!!! ,chyba ,ze pracownik wyrazi zgodę .

  1
  0
 14. Kos pisze:

  Normalne pensje . Nie wiem o co chodzi ? Ludzie tak zarabiają w urzędach . to są jeszcze nędzne pensje.

  1
  0
 15. Kos pisze:

  Dodam tylko tyle ,że pan Mirosław Jaskólski jest w stanie wyjść średnią z tych w/w pensji z jednej przychodni . i tu jest pytanie w ilu przychodniach ma etat i ile z prywatki .

  0
  0
 16. mieszkaniec pisze:

  może i racja , że pan Mirosław Jaskólski osiąga pensję jak urzędniczki gminy , tylko z tą różnicą , że na tą kwotę pracuje 7-em dni w tygodniu i miesięcznie ponad 350 godz. i zarazem odpowiadając za życie i zdrowie ludzi a urzędniczka 160 godz.m-nie i za swoje błędy nie odpowiada.Nie bronię tu nikogo , jestem obiektywna , ale takie są realia.

  0
  0
  • Jarosław pisze:

   zgadza się, lekarze powinni dużo zarabiać, więcej niż urzednicy, wtedy może nie trzeba by było płacić za wizytę prywatną 150 zł. Ale pensji lekarza w przychodniach o szpitalach nie ustala Podlejski. Też bym wolał żeby moje podatki szły na Jaskólskiego niż na Rydzyka.

   0
   0
 17. Bambam pisze:

  Super 🙂 za malo zarabiaja! Dac im po 20tys przecież tak duzo robią! Zmniejszyc czas pracy przeciez nam bidule sie zapier*

  0
  0
 18. gocha pisze:

  co racja to racja Panie w urzędach za nic nie odpowiadają , a co do pensjii to są jeszcze tzw 13 nastki czyli 13 pensja , nagrody oraz talony na święta ,

  0
  0
  • Jarosław pisze:

   napisz gocha za co ty odpowiadasz i ile zarabiasz?

   0
   0
  • Pani z urzędu pisze:

   Mylisz się pisząc,ze Panie w urzędach za nic nie odpowiadają,szczególnie jak maja do czynienia z takimi interesantami jak Pani,Pani Gocho.Trzynastki są owszem ponieważ tak przewiduje prawo,podobnie jak odpis na fundusz socjalny i talony.Czy to wina urzędników,że korzystają z tego co się należy?
   Nauczyciele mają relikt z PRL-u Kartę Nauczyciela ,poczytaj Sobie Pani Gocho jakie tam są zagwarantowane Im przywileje.Pracownicy MOPSU mają dzień pracownika socjalnego,domu kultury-dzień pracownika kultury etc.Każdy ma prawo tam pracować,gdzie chce.Dla mnie praca w urzędzie jest służbą jaką wypełniam wobec interesantów.

   1
   0
  • Interesant pisze:

   Tak było jest i będzie jeśli chodzi o 13itp. Mam doczynienia z kilkoma urzędami w okolicy i uważam że w Żarkach wyjątkowo miłe i uczynne są panie z którymi miałam przyjemność coś załatwić. Pozdrawiam z Górnego Śląska

   0
   0
 19. Lolo pisze:

  Kochani czemu nie uczyliscie się na urzędników. Ten redaktor jeszcze trochę a będą chcial wiedzieć kto z kim śpi? Ja zapraszam ????️????️????️????️

  0
  0
 20. tomasz bury pisze:

  ja to obstawiam rózne dziwne schematy…. tak dziwne jak te artykuły. ale powem państwu szczerze ze brakuje mi troche dynamizmu. ja cichłabym częściej czytac te dzieła… wiec z okazji dnia dzisiejszego życzę redaktorowi większej płodności literacjej 😉 więcej pawełku. prosimy o wiecej. proponuje zrobić taka akcje społeczna. niech jak najwięcej z nas napisze w komentarzu, jesli popiera ta idee to niech napiszę komentarz ” więcej pawełku”

  0
  0
 21. Dariusz Szlęk pisze:

  Doceniam cię ale już takiej krypto-reklamy jak zrobiła Sekretarz Gminy p. Barbara Major to nikt by się nie powstydził ? Pani Barbaro Major —–Sekretarzu Gminy Żarki czy naprawdę było warto ?—–tyle PANI dałem do myślenia i Pani nie zareagowała na to co mówiłem i czemu ? Ma PANI szanowna już wiek emerytalny to proszę zmykać na emeryturkę—-czemu Pani szanowna chce się spierać ? Mamy upublicznić co Pani syn zrobił ? Mam upublicznić co ten gość w powiązaniu z Pani synem robi i pracuje dla Gminy i dla MOPS-u —-jako palacz i dla POLBUT—-jeżdzi—-po co to PANI było potrzebne—-kto Pani Szanownej tak kazał krakać na Sesji—–szkoda że mnie Pani poniżyła——–nie lubię takich głupot—— PRZEPRASZAM——- nie lubię tego jak Pni robiła wpisy——–przepraszam.

  0
  0
  • Gloria pisze:

   Pan Szlęk wzion się za polytyke kadrową w magistracie

   0
   0
  • Ewa pisze:

   Panie Szlęk, to Pani Sekretarz gminy dała panu do myślenia choć w sumie nie sądzę że pan kiedyś pomyśli rozsądnie. Upubliczniaj pan swoje fantazje, będzie więcej dowodów dla prokuratury.

   0
   0
  • Ewa pisze:

   Panie Szlęk, to Pani Sekretarz gminy dała panu do myślenia choć w sumie nie sądzę że pan kiedyś pomyśli rozsądnie. Upubliczniaj pan swoje fantazje, będzie więcej dowodów dla prokuratury.

   0
   0
 22. oooo pisze:

  Panie detektywie śledczy proszę o porównanie pensji nauczycieli z pensjami pracowników dyskontów (np. Biedronka, Lidl), porównanie ich odpowiedzialności? Czekam na artykuł. Jak się Pan wykaże, będę polecał Pana stronę. Jak do tych czas pisze Pan na zlecenie konkurencji Pana Klemensa. Pozdrawiam.
  P.S Prokurator Czeka. Niech się Pan zastanowi czy warto to dalej ciągnąć?

  0
  0
 23. sara pisze:

  Ten wpis to jawna próba szantażu na pani sekretarz .

  0
  0
 24. Przyszła Emerytka pisze:

  Panie D.Sz. nie Pan będzie decydował kiedy pracownicy mają przejść na emeryturę.Nabycie uprawnień to przywilej a nie obowiązek przejścia w stan spoczynku.Kto Panu dał takie prawo aby decydować o ludzkich losach ?
  Nie wolno mieszać spraw rodzinnych z gminną polityką.NIE WOLNO! Każdy z Nas ma rodzinę a w niej dzieci-Pan też ? Niech Pan ludzi nie straszy Policją i upublicznianiem przeszłości.Wyrządzona krzywda wraca z podwójną siłą,

  0
  0
 25. lolita pisze:

  Złodzieje,kradną pieniądze mieszkańców.

  0
  0
  • Gloria pisze:

   Napij się kropli na uspokojenie albo się zaszczep.widać,ze ci wiatry nie służą.Nie oceniaj ludzi swoimi kategoriami.

   0
   0
 26. Goska pisze:

  Żeby nazwać kogoś złodziejem, to musi być wyrok. No tak, dzieci niech najlepiej się wyprowadza, wszystkie również Wasze. O to chodzi?

  0
  0
 27. czyja wyplata zawyżona pisze:

  Lolita czyje pobory tak bardzo cie zdenerwowały?

  0
  0
 28. igor pisze:

  Urzędnicy gminy są opłacani z Naszych podatków.
  Znaj proporcje Mocium Panie.!!! Zarobki innych branż opłacanych również z Naszych podatków
  ( brutto).Np. pielęgniarka 3309 PLN ( wymagane studia), lekarz od 2 824 PLN do 4 290 PLN, nauczyciel od 2690 do 4168, nauczyciel akademicki tytuł dr lub prof. od 2916 do 45016, prokurator od 7 819 do 10 500. Strażak zawodowy od 2 550 do 4 168 https://wynagrodzenia.pl/moja-placa/

  0
  0
  • Karol pisze:

   A z moich podatków są opłacani radni/15 sztuk/,radni powiatowi/3 X J/,radni w województwie,senatorowie,posłowie, służby mundurowe,oświatowe,zdrowotne,wymiar sprawiedliwości i cała reszta budżetówki; wystarczy ?

   0
   0
 29. Karol pisze:

  E tam… to nasi nauczyciele w gminie lepiej zarabiają niż jakieś tam nauczyciele akademickie ,dochtory i profesory.

  0
  0
 30. do rzeczy pisze:

  Wynagrodzenia urzędników najprawdopodobniej portal podał wraz z wysługą lat. Odejmij sobie ją i dopiero porównuj z podanymi przez ciebie zarobkami innych branż Mocium panie Igorze. jak nauczyciel daje pałę uczniowi to co on lub jego tata może zrobić?A jak ten sam tata dostaje złą odpowiedz z urzędu to pisze do sko jak dostaje nadal złą odpowiefz to pisze do sadu wojewódzkiego jak dostaje tam złą odpowiedź to pisze do sadu naczelnego.Wszedzie tam jest czytane anizowane co ta urzedniczka napisała czy dobrze czy źle. Jak bylo gdzieś źle to wszystko spowrotem ląduje w urzedzie itrafia na biurko tej urzedniczki.W miedzy czasie tata dopisał do sprawy co tylko chciał. W której branży tak jest Mocium Igorze?

  0
  0
 31. Barbara P pisze:

  Tam tych urzędników w wieku emerytalnym jest w urzędzie trochę więcej. USC też należy przewietrzyć.

  0
  0
  • Michałowa pisze:

   A ty zanim przejmiesz inicjatywę wietrzenia urzędników w urzędzie to zrób sobie długą,relaksująca kąpiel ,tylko nie zapomnij sobie wlać do wanny …kilka litrów środka domestos.

   0
   0
 32. anyBaśka pisze:

  Barbaro ty też powinnaś trochę się przewietrzyć.

  0
  0
 33. Baieńka pisze:

  A my proponujemy przewietrzyć miejsca pracy zajmowane przez bliskich Barbary

  0
  0
 34. K_X pisze:

  Oglądam tą stronę i mam wrażenie, że ma Pan jakiś problem. Poszukuje Pan sensacji tam gdzie ich nie ma. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że chodzi Panu wyłącznie o skłócenie społeczności Żarek. Czy zna Pan historię Herostratesa? To co Pan robi ma niewiele wspólnego z profesjonalnym dziennikarstwem. Radziłbym czytać dobre książki i poważnie zastanowić się nad sobą.

  0
  0
 35. Lolo pisze:

  Nieeeee no zaraz padnę. Lepiej nie pracować naciągać państwo np. na rentę inwalidzką jak to czyni nasz pierwszorzędny obywatel p. Szlęk dariusz i udawać że gdzie indziej tylko przekręty i układy. A może to próba zatuszowania swoich poczynań i tego co ma się na sumieniu p. Darku oraz p. Pawle G. ? Jeden na rencie inwalidzkiej drugi osiągający wg oświadczeń 140 zł dochodu miesięcznie. Z czego jeden chla ile wlezie w przerwach między sesjami komisjami i graniem przykładnego obywatela a drugi z 
  takim dochodem mieszka w domu wartym milion złotych i go utrzymuje! Tu jest śmiech na sali

  0
  0
 36. Zibi pisze:

  im wolno robić przekręty bo to są obywatele lepszego sortu

  0
  0
 37. tak sobie pisze:

  Szokujący jest ten artykuł. Bardzo precyzyjnie napisany, podane kwoty brutto/netto, podstawy wynagrodzenia i premie. Świetne porównania do innych urzędów czy branż. Genialne wnioski końcowe i mamy to.
  Można na nim oprzeć prace magisterską jak zrypać nawet najbardziej chwytliwy temat jakim jest cudza kieszeń.

  0
  0
 38. Mamuśka2 pisze:

  Widziałam już kiedyś na tym portalu wpis a nie znalazłam odpowiedzi więc pozwoliłam sobie przekopiować. Kopia: “Ciekawe czy Szlęk albo Gąsiorowski pracują za darmo? Jednak ktoś musi ich utrzymywać. Nie każdy może sobie pozwolić, by nie zarabiać. Co robią, że mają tyle czasu, by wyszukiwać związki mafijne lub wyolbrzymiać jakieś ludzkie wady. Na portalu nie znalazłem załącznika z urzędu skarbowego o dochodach obu Panów którzy nadali sobie prawo bezkarnego opluwania i rozliczania wszystkich. Jakie mają dochody i kto im płaci, że stać ich na takie samochody i życie ?” W drugim wpisie było pytanie i również nie widziałam odpowiedzi: Czy to prawda, że taki czysty człowiek, jak Szlęk kupił od sąsiada za flaszkę wódki hektary pola? Ciekawa jestem czy tym razem czytelnicy tej platformy otrzymają wyjaśnienie.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *