zachmurzenie umiarkowane
19°
17°
wtorek
Reklama
Radni jak szaleni podnosili ręce. Za czym? Sami nie wiedzieli!
17 września 2018 r. | 09:33
18

Dzisiejsza sesja pokazała, że Przewodnicząca Stanisława Nowak powinna już odpoczywać w domu, a nie zajmować się prowadzeniem sesji. Nowak nie zna statutu, nie zna regulaminu prowadzenia sesji. Poddaje pod głosowania uchwały, w których mowa o załącznikach, które nie załącza do uchwał. Jak taki ktoś może być radnym? Rozumiem podeszły wiek p. Stanisławy Nowak, ale mając 70 lat sama pcha się do władzy. Po co?

Podczas dzisiejszej sesji radni podnosili ręce. Praktycznie większość, nie zdawała sobie sprawy za czym głosuje.

Zresztą, sami zobaczcie.

Aha, radni wzięli 300 000 zł kredytu, spychając na minę kolejną radę i kolejnego Burmistrza.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Trwa sesja w Żarkach

Gepostet von Gmina Żarki am Sonntag, 16. September 201818 odpowiedzi na “Radni jak szaleni podnosili ręce. Za czym? Sami nie wiedzieli!”

 1. Młody wyborca pisze:

  Jak Nowakowa i Zieliński zostaną dalej radnymi to pod koniec kadencji będą mieli po 76 lat. Będzie to rada miasta czy rada starców? Nie ubliżając oczywiście osobom starszym.

  47
  11
 2. Marcin Labocha pisze:

  Ta rada to powoli geriatria.

  40
  12
 3. emeryt pisze:

  Geriatria z racji wieku często nie wie na jakim świecie żyje, ale z wiekiem rosną wydatki na leczenie dlatego każdy grosz z diety się przyda.

  A jak przegłosujemy głupoty to przecież młodzi będą cierpieli a nie my.

  Do zobaczenia w przychodni lub na sesji.

  31
  11
 4. bruno pisze:

  Prawdopodobny niedoszly znow zgaszony hahaha Wreszcie rada nie dopuszcza do robienia jaj na sesji ?brawo Pani przewodniczaca ? Radny z Zaborza cały rok na sesję nie chodzi a pod koniec swojej kadecji nagle dostaje wigoru !!!

  15
  35
  • Kolega pisze:

   Za to ty gnido gminna byłaś dzisiaj na sesji , lepiej zacznij już szukać pracy! Po wyborach pierwsza z pracy polecisz – zapracowałaś sobie na to ! Inni pracownicy Domu Kultury z pewnością z tego powodu nie będą płakać!

   38
   9
  • Duży bob pisze:

   Radny z zaborza jest jedynym radnym na poziomie z całej tej bandy wsiowych matołów.

   29
   9
   • Duży bob pisze:

    I dodam jeszcze, że jako jedyny nie jest przydupasem tej łysej, złodziejskiej pały, której ryj na codzień mniej więcej tak wygląda „???” nie wiadomo czy na skutek upojenia alkoholowego czy tak został naznaczony za hahmenctwo.

    32
    7
  • Przyszła kryska po Matyska pisze:

   bruno- na sesji siedzisz pierwsza po prawej,dobrze że tyłem bo tych twoich baleronków nie widać ?na całe szczęście z których całe Żarki robią z ciebie wała ?. Ty jedyna z wszystkich pracowników w gminie masz prawo się bać o zwolnienie – bo na to sobie zasłużyłaś ! Zobaczymy twoje gule ?

   22
   5
 5. Była aktywistka pisze:

  Stara ale jara p.Nowak jak na egzekutywie KCPZPR udawała Pierwszego Sekretarza ,przypomniały jej się młode lata . W tym wieku to lepsza pamięć wsteczna

  25
  9
 6. ALE ZONK pisze:

  te Bruno czy jak ci tam,przestań się już popisywać bo rozumek masz jak pięcio letnie dziecko

  27
  9
 7. haha pisze:

  a po co znać treść załączników? czarny pan załatwił mi albo córeczce pracę w jednostce podległej, albo dotację jakąś to trzeba łapkę posłusznie podnieść jak pan każe, a nie o załączniki pytać! taki mamy poziom w radzie!!!

  33
  6
 8. Obywatel pisze:

  Żarki to taki grajdołek. Wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą i co z tego? Większość stoi i czeka co z Pańskiego stołu spadnie. Mówicie o przekrętach, o nepotyźmie o układach i koleśostwie A i tak wygrywa ta sama ekipa. Tylko się cieszyć że taka zgodność panuje w Radzie która nas szaraczków reprezentuje. Wszyscy się znamy, wybierzmy więc ludzi którzy pomyślą o mieszkańcach przez całą kadencję A nie 2 miesiące przed wyborami

  30
  4
 9. bruno pisze:

  O jakich tych ludziach piszesz bo takie lanie wody staje się już nudne !!!!każdy wpis to jedna wielka SCIEMA i podpucha ?

  6
  24
 10. Mirów Polska pisze:

  Media podają (internetowa wersja dziennika zachodniego), że Matka Boska Leśniowska została patronką Gminy Żarki 🙂 w wyniku uchwały radnych, a burmistrz niezwłocznie zwróci się do kurii o załatwienie dalszych niezbędnych formalności, Eh magia wyborów, wybory powinny być co rok, to by się działo:), a tak to lipa, bo kolejne za pięć lat…

  19
  7
 11. oświecony pisze:

  Nasi radni to GRABARZE ŻARECKIEJ OŚWIATY!!! Nie ma żadnych argumentów na obronę tego co zrobili naszym dzieciom!!!

  21
  4
 12. Werty pisze:

  bruno już w tej kadencji nie zabłyśnie ,jest takie przysłowie jak ktoś się p…ą urodzi to kanarkiem nie zdechnie

  9
  2
 13. GIL pisze:

  bruno to menda

  12
  1
 14. Pipa pisze:

  Podobno radny Mariusz Pumpa skóńczył szkołę śridnią i tera ma matóre i uważa się za oświconego w tyj radzie a on taki głupi jest jak jego ojciec który też parę lat do tyłu też był przewodniczącym rady miejskiej w żarkach i też miał pomysły jak przysłowiowy cep

  7
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *