pochmurnie
24°
23°
sobota
Reklama
Skończyła podstawówkę i jako radna otrzymuje 14 400 zł!
05 października 2018 r. | 11:34
39

44-letnia Barbara Pietruszewska to najgorzej wykształcona radna tej kadencji. Pietruszewska skończyła zaledwie szkołę podstawową, mimo to została radną. Jako radna praktycznie nie zabiera głosu na sesji, o nic nie pyta. Podnosi rękę jak większość radnych.

Pietruszewska w ubiegłym roku pracowała najpierw jako szwaczka, później jako kelnerka. Nie posiada żadnych oszczędności, jest za to współwłaścicielem domu o powierzchni 130m2 i wartości 160 tys. zł. Działka pod domem również jest warta według oświadczenia 160 tys. zł.

Z tytułu pracy zarobiła w ubiegłym roku 12 595,21 zł. Jako bezradna radna 14 400 zł!

Jej oświadczenie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI39 odpowiedzi na “Skończyła podstawówkę i jako radna otrzymuje 14 400 zł!”

 1. Młody pisze:

  Prosze bardzo. Słabo wykształcona pani Radna, nie mająca swojego zdania – tzw. flaga. Pójdzie tam, gdzie akurat idzie ogół. Niestety mówiąc ogół mam na myśli radnych i burmistrza, a nie wyborców. Ale i tak właśnie takie osoby mają duże szanse bo są wygodni dla ludzi. Większość nie jest zainteresowana młodą ekipą, która ma dużo pomysłów, wszystko ma być po staremu czyli ch-ale stabilnie. To samo się tyczy Pana Labochy, flagi number 1. Cichy Randy, który podniesie rękę zawsze, jak inni Radni tego wymagają. Pora na zmiany, mamy szanse. Wszyscy do Urn i budować Młody, ambitny, wykształcony zarząd.

  25
  7
 2. Biała pisze:

  Rozumiem,że chodzi o budowę młodego,ambitnego i wykształconego zarządu w Powiecie czy w OSP,bo w gminie zarządu nie ma .

  13
  10
  • Młody pisze:

   Miałem na myśli osoby rządzące/decydujące, inaczej radnych, dziękuję za sprostowanie.

   11
   7
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

   Pani Biała ja uważam że powinna Pani zostać rzecznikiem Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach i powinna też Pani zostać Przewodniczącą spotkań przedwyborczych Klemensa Podlejskiego bo on zaczął spotkania z mieszkańcami w piątek 5 października ale ciągle mówił nie na temat niczym jakby był normalnie w stanie nietrzeźwości i ciągle się powtarzał i wtedy Pani może uratować twarz Podlejskiego.
   Fatalny start Podlejskiego ale on sobie z tego nic nie robi a nikt nie zaczyna ważnego zadania w piątek.

   13
   5
 3. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  Zapytamy panią Radną Sołectwa Suliszowice o to jak sprawowała mandat Radnego w okresie 2014-2018 na najbliższym spotkaniu przedwyborczym ???

  14
  6
 4. Mieszkaniec pisze:

  Podstawówkę wszyscy musieliśmy skończyć.

  23
  2
 5. Anna pisze:

  A co niektórzy mieli skończone 7 klas podstawowych i dostali się do polityki

  17
  7
 6. Zawiedziona Wyborczyni pisze:

  Panie Dariuszu, widzę, ze ma Pan tutaj ogromne poparcie. Dlaczego zatem nie zdecydował się Pan startować na Burmistrza? Miałby Pan przecież spore szanse!
  I czy jeśli dostanie się Pan do Rady Miejskiej, czy zamierza Pan pobierać dietę?

  10
  8
 7. Młody wyborca pisze:

  i jeszcze Panie Dariuszu poprosimy o przedstawienie wyborcom jakie pan ma wykształcenie i doświadczenie zawodowe, tej informacji nam brakuje, nigdzie nie znalazłem.

  12
  5
 8. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  Zapraszam na spotkania przedwyborcze. A o jakie doświadczenie zawodowe pan pyta ?
  Z jakiej dziedziny interesuje pana moje doświadczenie zawodowe bo nie bardzo wiem co za informacje pan chce uzyskać ?

  11
  9
  • Młody wyborca pisze:

   Pytam głównie o doświadczenie które może być przydatne do pracy w samorządzie. Czyli w zasadzie wszystko co Pan robił w życiu.

   8
   2
 9. bruno pisze:

  Koledze zapewne chodzi o odpowiedz na pytanie jak robic co by sie nie narobic a na mieszaniu w kotle zarobic:)

  10
  16
 10. Leszek pisze:

  Najładniejsza radna, takiej jeszcze nie było,modelka, a dla okręgu też bardzo dużo zrobiła. Pani Basiu życzę wygranej i wiem że dalej będziesz wspaniałą radna i dalej współpracy ??pozdrawiam

  8
  21
 11. Daaareek pisze:

  Z tego co wiem to Panu Szlekowi zawsze się podobała pani Basia, ale ale pan szlęk…….

  13
  14
 12. Żaba pisze:

  To kiedy dokładnie i gdzie odbędzie się Pana spotkanie przedwyborcze?

  6
  3
 13. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  Poinformujemy wkrótce a proszę śledzić na Komitecie Wyborczym BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY a na listach mamy ————————————————1————————————————————————

  10
  3
 14. MAJEK pisze:

  NOSZ KUR… JAK TAKA MA PRACOWAĆ JAK DIETY MA WIĘCEJ NIŻ ZAROBKU. RĘCE OPADAJĄ. NIECH SIĘ TE PIERD….. RZĄDY JUŻ ZMIENIĄ I NIECH NIEKTÓRZY ZNIKNĄ Z TYCH ŻAREK. MOŻE TEN PODLEJSKI NIE BYŁBY TAKI ZŁY GDYBY NIE “PUPILE” W KOŁO NIEGO !!! UFA NIE TYM CO TRZEBA A NIE WIE , ŻE KNUJĄ SOBIE KARIERY GDZIE INDZIEJ W RAZIE JEGO NIEPOWODZENIA.

  21
  6
 15. Mikuś pisze:

  Leszek czy jesteś pod wpływem jakiś środków? pod tą toną mazideł na twarzy to według ciebie ma być ta piękność? masakra….a dla ludzi faktycznie dużo zrobiła , 1200zł. so leckich pieniędzy przepiła za świetlicą a pojechaliby na jaką wycieczkę albo jakie garki kupiłaby do kuchni na świetlicę , a te 10 tabliczek i ten zrobiony koszmar za świetlicą to kosztował 18000tyś.?pieniądze z fundacji unijnej!!! a zyski z festynów gdzie ludzie za swoje pieniądze upiekli ciasta i dali bogate prezenty na nagrody to podzielone dla siebie i koleżanek od kieliszka? to tyle zrobiła ? powinna się ze wstydu spalić ale taka to nie ma honoru……….

  23
  8
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

   To w KOTOWICACH Radny Labocha tak robi to chyba on dał nasz z Kotowic taki niechlubny przykład do naśladowania i dalej tak kombinuje przepuszczając pieniądze publiczne i jeszcze dodatkowo podczas imprezy ściąga pieniądze od przybyłych mieszkańców i to jest okropne !!!

   22
   6
 16. WYBORCA pisze:

  To Pietrucha pijjje za nasze sołeckie pieniądze jeszcze rozpijo otoczenie i tyle trza opublikować jej zdjecia jak polewo za świetlicą

  21
  6
 17. Kaśka pisze:

  odpierd…. się od mojej koleżanki .

  4
  22
 18. Suliszowice pisze:

  Od urodzenia była urocza a pani sołtys na pewno jej nie dorówna tyłu komorników wieś sprzedana

  5
  18
 19. Dorota pisze:

  Hm niech startuje Jola życzę bo komornika sobie wyregulijesz. A nie pisz o nikim opisz o dobie dziękuję bardzo że ci alkoholu brakło i było Ci mslo

  5
  12
 20. Jola pisze:

  Proszę wpisów mnie nie przypisywać , a o tych i wielu innych sprawach to na wsi aż huczy , wchodzę na ten portal , czytam , ale tylko , żeby wyciągać wnioski .To fakt że radnej nie dorównam , nawet nie mam takiego zamiaru , mam swój poziom i niżej nie mam zamiaru schodzić.Gdybym miała kredyty to dawno bym już dom wykończyła a jak na razie kredytów nie mam żadnych i zadłużeń również , do mnie nie przyjeżdża ani komornik ani prowident jak do ciebie i nikt mi się o pieniądze nie upomina jak ciebie .A hektary jak miałam tak mam.Alkoholu jak na razie nie potrzebuję a jak jest potrzebny okazjonalnie to mnie stać żeby kupić , nie jestem aż tak imprezowa jak ty i po wsi nie chodzę pijana.I na następny raz zastanów się jak chcesz komuś coś zarzucić!!!!

  15
  4
 21. do Pietruchy Radnej pisze:

  Ulotki żeś powrazała w płot w Jaroszowie może byś tak staneła twarz w twarz z mieszkańcami i oszustko jedna Co masz nam dla Jaroszowa do zaoferowania bo tu na gorzała nie przekupisz BARBARO

  15
  2
 22. Henryk pisze:

  Ludziska!!! Żaden kandydat nic nie może obiecać realnie!!!!!!!!!!

  Zrobione zostanie tyle na ile pozyska gmina pieniędzy z zewnątrz.
  Za te pieniądze radni i urzędnicy zrobią inwestycje pod swój interes a za ewentualne pozostałe ochłapy położy się kilka kostek dla gawiedzi.

  12
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *