pochmurnie
23°
20°
niedziela
Reklama
fot. Magazyn Square
Sondaż przedwyborczy na Burmistrza Żarek
28 października 2017 r. | 17:45
21

Na kogo zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach na Burmistrza? Takie pytanie zadałem w naszym sondażu przedwyborczym. Do wyboru macie sześcioro kandydatów i ewentualnie, jeżeli żaden z nich wam nie odpowiada, możecie oddać głoś na "kogoś innego".

Do wyboru są: Adam Zamora, Andrzej Jakóbczak, Andrzej Lech, Klemens Podlejski, Krystyna Jasińska, Lucjan Koral i ktoś inny.

Głosowanie trwa na stronie głównej, po prawej stronie pod "oceń radnego". Każdy z Was może oddać jeden głos co 24 godziny. Sondaż potrwa do 12 listopada, wtedy też zostaną ogłoszone wyniki.

PAWEŁ GĄSIORSKI

This poll is no longer accepting votes

Na kogo zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach na Burmistrza?
×


21 odpowiedzi na “Sondaż przedwyborczy na Burmistrza Żarek”

 1. vabank pisze:

  Ze stanowczością stwierdzam brak na liście kandydatów :Najlepszego Sondażowego Radnego a także: Marcina Labochy,Mentalisty i Darka .

  0
  0
 2. Wyborca pisze:

  oni chyba startować nie będą hehe

  0
  0
 3. K.S.Kotowice pisze:

  A gdzie nasz kochany radny. Prawa ręka lewej nogi Paweł.L.Cała wieś zagłosuje na niego tak jak ostatnio za pół litra wódy ????????

  0
  0
 4. darek161093 pisze:

  Krzynka za głos to rozumiem a na drobne nie rozmieniam się

  0
  0
 5. darek161093 pisze:

  vabank- Dariusz to imię greckie a więc daj spokój Darkowi bo to wulkan w Wysp Greckich

  0
  0
  • vabank pisze:

   Dariusz – imię męskie pochodzenia perskiego. Zapożyczone z jęz. perskiego, gdzie miało formę Dārayavahuš, a zostało utworzone z elementów daraya – „posiadać” i vahu – „dobro” (w związku z tym pierwotne znaczenie imienia można objaśnić jako „ten, który jest dobry”) poprzez gr. Dareios i następnie łacińskie Darius. Było to imię królów perskich[1]. Według innych źródeł imię oznacza „posiadający bogactwa”.Zródło :Wikipedia. Lepsze od wulkanu?

   0
   0
 6. Marcin Labocha pisze:

  Właśnie oddałem głos. Kilkoro kandydatów idzie łeb w łeb

  0
  0
 7. Papa Smerf pisze:

  Smerfiątka wy moje niebieskie mordy a nigdy pamiętajcie żeby wasze ryje nie były mi nigdy czerwone ani nic co wiąże się z tamtą epoką minioną , to wy macie być za wolnością i głosujcie mi sumiennie i rzetelnie. Nie musicie suchać Kurskiego z TVP i jesteście wolni i nikt wam nie zajrzy jak głosujecie i nie nalega na Was jak macie głosować ! Dajcie temu wyraz w głosowaniu jakiego wy chcecie mieć Burmistrza bo Papa Smerf tak jak Prezes musi namaścić kandydatkę/kandydata bo panie mają pierszeństwo i to jest poważna decyzja. Wy niebieskie paskudztwa do roboty mi zaraz ruszać bo Czarny Charakter czycha tuż za każdym rogiem i w każdym otoczeniu ma oddelegowanych Wiernych Złych Duszków ?????

  0
  0
 8. Darek161093 pisze:

  vabank – ale dzisiaj to mi dzień osłodziłeś że na taką paskudną pogodę to jestem nad chmurami i to mnie teraz cieszy ale jak widzisz na liście rankingowej mnie nie ma. Cieszy mnie to imię i tylko raz w roku jest obchodzone. vabank – w takim razie zapraszam ciebie na imprezę na 19 grudnia ?

  0
  0
 9. Jolanta pisze:

  Ja bym na tym stanowisku widziała kogoś spoza tej listy.
  Np. Panią Joannę Jarosz z USC albo jej koleżankę Panią Joanną Męcik. Co reszta na to ?

  0
  0
 10. gadułka pisze:

  A jak to się głosuje ?

  0
  0
 11. ŚLEPY pisze:

  Petycję by trzeba wysłać do obecnego ,byłego,byłego,byłego i jeszcze poprzedniej kadencji z przerwą Burmistrza Podlejskiego żeby zaczął promować inne osoby na to stanowisko bo on teraz to jak Łukaszenka z Białorusi bo powtarza wszędzie że odejdzie ze stanowiska wtedy gdy on sam będzie tego chciał ? Ao może mu tak pomóż i Referendum zrobić żeby odejście przyśpieszyć za te przekrętu które zostały upublcznione a bruna wzięlibyśmy na Komisarza ?

  0
  0
 12. ŚLEPY pisze:

  Droga ,gadułko, jestem lub jestem nią i powiem ci że tak bardzo zagubiona/zagubiony czuje się że tak jak była Posłanka RP GRODZKA nie wiem którą opcję wybrać PO czy PIS a resztę moich kłopotów to lekarze załatwią to cię głowa nie boli.Proponuje ciebie za Rzecznika bo pseudonim masz adekwatny do tej funkcji Rzecznika. Pisz CV i wysyłaj do Burmistrza a tylko zorientuj się czy jesteś z jego drużyny GWA ? Bo inaczej to jest nie do przejścia bo jak wygrasz w konkursie nabór to potem GWA znajdzie na ciebie haka i unieważnią konkurs a wtedy PINOKIO twoje miejsce zajmie ? GWA ma pomoc ze strony Warszawy i wielu mieszkańców będzie wiedziało o które osoby w tym momencie chodzi ?????⛪️????

  0
  0
 13. kofi pisze:

  może ta gadułka zostnie burmistrzem i będzie cacy

  0
  0
 14. Agnieszka pisze:

  Adam na burmistrza to nie głupi pomysł jestem za i życzę mu wielu sukcesów -Agnieszka Bednarek

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *