zachmurzenie duże
14°
13°
sobota
Reklama
Urząd boi się krytyki!
20 września 2017 r. | 14:44
7

Na stronie Urzędu Miasta i Gminy Żarki pojawiło się bardzo ciekawe oświadczenie, którego treść prezentuje poniżej. Z pewnością Burmistrz i jego rzecznik bardzo boją się krytyki i brak cenzury nad treścią, jaka pojawia się w portalu Zarki.pl. Wcale im się nie dziwię, bo portal jest niezależny i w żaden sposób nie jest finansowy ze środków publicznych. Od 19 sierpnia do 19 września odwiedziło nas 6 330 Mieszkańców gminy, to tylko pokazuje, jak bardzo ten portal jest potrzebny Żarkom.

Zapraszam również na naszego facebooka, którego możecie znaleźć TUTAJ.

Poniżej oświadczenie urzędu.

OŚWIADCZENIE W SPRAWIE PROFILU O NAZWIE GMINA ŻARKI umieszczonego na portalu Facebook.

W ostatnim czasie na portalu Facebook powstał profil o nazwie Gmina Żarki. Oświadczamy, że profil ten nie został utworzony przez organy Gminy Żarki i tym samym nie stanowi oficjalnego profilu Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach. Organy Gminy nie odpowiadają zatem za treści tam zamieszczane. Oficjalny profil Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach znajduje się pod adresem: https://www.facebook.com/umigzarki/.
Urząd Miasta i Gminy w Żarkach prowadzi również stronę internetową pod adresem www.umigzarki.pl oraz Biuletyn Informacji Publicznej http://www.zarki.bip.jur.pl/

Prosimy o zapraszanie mieszkańców do korzystania z oficjalnego źródła informacji, gdzie informacje są aktualizowane na bieżąco. Od lat dbamy o podawane najświeższych informacji związanych z życiem miasta, gminy, a także działalnością Burmistrza i Rady Miejskiej. Dziękujemy za upowszechnianie informacji o oficjalnym portalu https://www.facebook.com/umigzarki/.7 odpowiedzi na “Urząd boi się krytyki!”

 1. Wyborca pisze:

  ale tam muszą być posrani

  1
  0
 2. Tytus pisze:

  Hehehhehehe

  0
  1
 3. Mentalista pisze:

  Jednak osoby z zewnątrz widzą znacznie więcej niż ci od środka. Trzeba poczekać na rozwój strony, a potem będziemy oceniali

  1
  0
 4. Teofil pisze:

  Jeśli nie jest finansowany ze środków publicznych to znaczy że z prywatnych co też znaczy że ktoś ma interes żeby w taki lub inny sposób pisać o danej miejscowości, gminie itp. Ciekawe…. Skoro nie PO to może PIS – partia która lubi mieć władzę nad wszystkim i wszystkimi. Skoro nie można kogoś zmusić żeby zgadzał się z ideą partii to można go zgnoić??? Dziś wszystko jest w jakiś sposób polityczne więc może warto się zastanowić kto i po co??

  1
  0
  • darek161093 pisze:

   Kto ci kazał pisać takie głupoty a może to Doktor Judym.Nie pisz na drugi raz takich bzdur co ci ktoś podsunie.Lepiej przejedż się rowerkiem po Żarkach.Ty nie jesteś Teofil ty jesteś Radnym najmłodszym rocznikiem.

   1
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *