zachmurzenie duże
17°
14°
niedziela
Reklama
Warsztaty komputerowe dla osób 50+ w Żarkach
06 sierpnia 2020 r. | 09:53
2

Stowarzyszenia „Partnerstwo Północnej Jury” zaprasza mieszkańców gminy Żarki, którzy ukończyli 50 rok życia, bez kompetencji komputerowych, do udziału w warsztatach komputerowych.

Zgłoszenie uczestnictwa w trzydniowych warsztatach pod nr tel. 34 327 89 43. O zakwalifikowaniu się na warsztaty komputerowe będzie decydowała kolejność zgłoszeń. W ramach projektu, w każdej zostanie przeprowadzony trzydniowy warsztat komputerowy, w których udział weźmie po 10 osób.

Terminarz spotkań warsztatów w Żarkach: 27.08.2020 r., 28.08.2020 r., 29.08.2020 r. w godz. 12:00-14:00, Miejsko -Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach, ul. Moniuszki 2.

Zadanie realizuje Stowarzyszenie „Partnerstwo Północnej Jury” w Janowie w ramach projektu pt. „Zaprzyjaźnij się z komputerem! - warsztaty komputerowe wsparciem dla osób 50+ wykluczonych cyfrowo”, poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”. Celem operacji jest zdobycie kompetencji komputerowych przez mieszkańców obszaru działania „Partnerstwa Północnej Jury”, wykluczonych cyfrowo, w wieku powyżej 50 lat poprzez uczestnictwo w cyklu 9 warsztatów komputerowych przeprowadzonych na terenie 9 partnerskich gmin.2 odpowiedzi na “Warsztaty komputerowe dla osób 50+ w Żarkach”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Szkoda tylko jednego ze poważniejsze projekty są przeznaczone dla elity gminnej. A tu się wciska ludziom (też emerytom) kit że się coś robi. Tak dla przypomnienia : hikus pokus, wehikuł czasu, pensjonaty burmistrza, pensjonaty radnych, itg. Do gminy się wdraża projekty które za wiele nie wnoszą ale robią dobre tło dla większych inwestycji głównie prywatnych związanych z burmistrzem i jego otoczeniem. Ciekawe kto te projekty pisze hmmm.?

  7
  0
 2. Jura Przekręt pisze:

  Tymi śmiesznymi projektami (komputery, kursy reanimacji dla strażaków itp) Partnerstwo Przekrętu Jury Próbuje przykryć swoje szwindle z dotacjami na port rybacki za klasztorem i podobne. Dziwnie łatwo to towarzystwo pozyskuje fundusze. Proszę sprawdzić za jakie astronomiczne sumy robią tą dziecinadę. Fundusze miękkie czyli szkolenia to najłatwiejszy sposób na dorabianie się i czerpanie całymi garściami kasy bez żadnej odpowiedzialności. Może warto wystąpić do tego towarzystwa by udostępnili taki projekt rozliczony wtedy naiwniacy zobaczą co ile kosztuje i kto te pieniądze zgarnia dla siebie.

  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *