zachmurzenie umiarkowane
19°
17°
wtorek
Reklama
Wideo z komisji i sesji Rady Miejskiej w Żarkach
26 października 2017 r. | 11:55
8

Wczoraj w Żarkach odbyło się posiedzenie połączonych komisji oraz sesja Rady Miejskiej w Żarkach. Całość była transmitowana na żywo w internecie. Pierwszy raz w historii mogliście "na żywo" zobaczyć, jak zachowują się radni na sesji. Jak walczą o miejscowości i dzielnice, w których mieszkacie.

Łącznie obydwa nagrania były już odtwarzane ponad 1200 razy. Dla tych, co przegapili live, materiał wideo poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

(NA ŻYWO) Trwa sesja w Żarkach

Publié par Gmina Żarki sur mercredi 25 octobre 2017

(NA ŻYWO) Trwa Komisja w Żarkach

Publié par Gmina Żarki sur mardi 24 octobre 2017

 8 odpowiedzi na “Wideo z komisji i sesji Rady Miejskiej w Żarkach”

 1. Wyborca pisze:

  bardzo dobrze, teraz niech to będzie na każdej sesji

  0
  0
 2. kofi pisze:

  jestem za

  0
  0
 3. Mariusz K. pisze:

  Widać że cała ta rada to jedna wielka ściema. Radni to są pionki bez jakiegokolwiek pojęcia którzy znaleźli się w tej radzie tylko dla diety. Równie dobrze można by poszerzyć uprawnienia Burmistrza i obyć się bez tych pachołków Podlejskiego, którzy i tak bez pamięci przegłosowują to co on im podsunie, Staśka też mogła by dać sobie spokój bo dzieci już w szkole usadowiła a i ostatnio coś często choruje …..

  0
  0
 4. Marcin Labocha pisze:

  To jest kwestia pewnych zasad. Większość radnych ich nie ma, zwlaszcza gdy chodzi o publiczne środki czyli ich diety. Nie idą tam dla idei, tylko dla pieniędzy. To jest przykre

  0
  0
 5. Gość pisze:

  Troche kultury i oglady,bo w tym momencie obrazasz wyborcow a nie radnych.Oni sie sami nie wybrali,aby tam byc a Pani Stanislawa to Cie Gamoniu.. nauczyla pisac i czytac wiec wypada miec troche szacunku. To do Mariusza K.

  0
  0
 6. Staśka pisze:

  Do pana/pani Gość Tych radnych wybrał sobie Burmistrz!!!!!!!Kampanie miał zawsze super zorganizowaną!!!!!Sory nauczyli go chyba czytać i pisać w Zerówce!!!!! Pani Stanisława ze względu na wiek ,już dawno jest na emeryturze !!! Powinien teź być przepis,aby ludzie młodsi przejęli pałeczkę! W jakimś czasie młody Jakóbczak tą funkcję sprawował! Nie mógł jej dalej sprawować ??????????????

  0
  0
 7. Mentalista pisze:

  Gościu, niektórzy nauczyli się pisać i czytać a dalej są gamoniami, bo to trochę za mało aby być radnym. Chwała pani Nowak, że uczyła pisać i czytać, ale była nauczycielem i to był jej obowiązek. A teraz powinna iść na zasłużoną emeryturę i odpoczywać. Niech da szansę tym swoim wyedukowanym, a nie blokuje im miejsce.

  0
  0
 8. kumoter pisze:

  a wiem że nasz burmistrz też ma zawieszoną rente i to dość sporą co niektórzy to już tego nie doczekali i są na tamtym świecie co próbowali też walczyć z kumoterstwem .
  pozdrawiam kumoter

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *