bezchmurnie
20°
18°
niedziela
Reklama
Wstyd dla Burmistrza. Kolejny raz przegrał ze mną przed SKO w Częstochowie!
13 lutego 2018 r. | 10:26
32

Sygnalizowałem już kilka razy, że mec. Andrzej Hajdas nie jest najlepszym prawnikiem. Przynajmniej, jeżeli chodzi o obsługę prawną gminy Żarki. Wczorajsza decyzja Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie tylko mnie w tym utwierdza. Przez źle napisaną odmowę udzielenia informacji publicznej w zakresie nagród dla pracowników "niefunkcyjnych", wstydu ponownie musi najeść się Burmistrz Klemens Podlejski. Dlaczego ponownie? Bo znowu przegrał ze mną przed SKO w Częstochowie.

Mimo iż Podlejski dysponuje kilkudziesięciomilionowym budżetem, mimo iż zatrudnia prawnika z Chorzowa, to przegra ze mną kolejny raz w SKO.

Wstyd Klemensie Podlejski, wstyd.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 32 odpowiedzi na “Wstyd dla Burmistrza. Kolejny raz przegrał ze mną przed SKO w Częstochowie!”

 1. Wyborca pisze:

  boją się pana i tyle

  0
  0
  • tomasz bury pisze:

   Ludzie czytajcie co nam Paweł wciska!!!! burmistrz nie przegrał, Panie Pawle pan chyba nie rozumie co do pana napisali.

   Decyzja została uchylona i przesłana do ponownego rozpatrzenia.

   I jak czytamy w piśmie; – jednocześnie należy podkreślić, że dostęp do informacji publicznej nie ma charakteru absolutnego i może podlegać ograniczeniom.

   Więc na razie sprawa jest wyjaśniana, a nasz ukochany pan redaktor Pawełek chyba tego nie rozumie, A szkoda, szkoda.

   Wieć radze wszystkim czytać o co chodzi bo skończymy jak emeryci którym złodzieje wciskają kołdry zdrowotne za 4000, które wcześniej kupili za 30 zł ;_P

   0
   0
 2. Krys pisze:

  Jaki burmistrz taki prawnik heheh

  0
  0
 3. osa pisze:

  Boją się hehehe ten portal to niczym kabaret dla normalnych ludzi jest .CHoć jest też pozywka dla tych o innych tzw krzykaczo -mieszaczo gminnym.

  0
  0
 4. Marcin Labocha pisze:

  Brawa dla Pana redaktora. Trzeba tępić niekompetencję tych urzędników!

  0
  0
  • bruno pisze:

   Jedyne co trzeba tepic to ludzi zalanych jadem i wrodzona glupota!!!!!!!!!!!A tak na marginesie to stawka dzienna w zastepstwie Sz wzrosla czy taka sama???

   0
   0
 5. Zdzichu pisze:

  I ten artykuł to dowód na to jak łatwo zmanipulować opinie czytających. Pytam się co Pan ” redaktor” wygrał? Póki co decyzja została uchylona i przekazana do ponownego rozpatrzenia że wskazówkami na co zwrócić uwagę przy ponownym rozpatrzeniu jej. I ot cały sukces. Trzeba czytać że zrozumieniem A wy ludzie jak już się osobiście tutaj to zamiast złośliwego tekstu pseudo redaktora przeczytajcie sobie dokładnie ta decyzję którą tu tak pięknie i oryginalnie zamieścił

  0
  0
 6. Minia pisze:

  I znów tekst redzia pełen jadu i złośliwości. I co tu ma do rzeczy wstyd???? Wstydzić to się powinien szanowny pan autor tego artykułu za to że się dał tak sprzedać!!!!! Najłatwiej ocenić kogoś A trzeba spojrzeć samemu na siebie. A tak przy okazji jak tam rodzina ?????

  0
  0
 7. Wkret pisze:

  Panie redaktorze gigantyczne nagrody to ostatnio dostała ekipa dobrej zmiany. Takich samych nagród życzę urzędowej ekipie w Żarkach. Oj wówczas, to by było. Cha, Cha, hi, hi…

  0
  0
 8. Mieszkaniec pisze:

  Bo to piszą ludzie którzy nie mieszkają w NASZEJ GMINIE

  0
  0
 9. Marian pisze:

  Wszyscy przy żłobie kombinują na lewo i prawo .Dlatego władzy trzeba patrzeć na ręce i ich kontrolować. Podobno po to powstała instytucja Radnych

  0
  0
 10. Tito pisze:

  Autorze tego portalu proszę mi powiedzieć obserwuje portale Pana od dłuższego czasu. Przykre że wszystkie gminy dla Pana to beeeee np. Gm. Zarki, gm. Niegowa, Starcza, Mykamów, Tarnowskie Góry, Poraj, itd. Na czyjejś krzewdzie jeszcze żaden się nie wzbogacił a w Pana osobie nie ma Pan przyjaciół a robi Pan zamieszania w różn urzędach wielu gmin
  KARMA WRACA ŻYCZĘ aby rodzina……..

  0
  0
 11. Kosmita pisze:

  Tak Tito autor tego reportalu nie ma szkoły i nie wie jak się zachowuje redaktor. DLA CIEBIE REDAKTOR ŚMIECH ŻENADA. pozdrawiam proszę modlić się o zdrowie, bo o rozum, już za puźno, jutro środa popielcowa zapraszam na mszę posypaniem głowy popiołem może się Panu odmieni. Z tego co ja czytam Pan autor jest naprawdę zniewolenia coś się z nim dzieje, a sam nie wie, proponuję szanowny Panie Pawle proszę podać się ekcorzmyźmiw

  0
  0
 12. Aaaa pisze:

  Masakra tyle jadu dla wszystkich gmin Pana Pawła, gm ale z czegoś trzeba żyć panie Pawle proszę wziąć się za siebie bo wiesz znakomicie twoja rodzina cała du.. ę na ciebie wypija. Życzę powodzenia, a brudy to pierze tylko nie w urzędach ?????

  0
  0
 13. Wyborca pisze:

  czego się spodziewać po naszej gminie skoro radni ledwo co skończyli szkołę podstawową czy zawodową. takie nieuki pchają się do poważnego życia. ktoś na facebooku porównał baskę do berger, ale berger zdała przynajmniej maturę a ta chyba skończyła osiem klas

  0
  0
 14. Tito pisze:

  Ty WYBORCO to redaktor.Baska to klasa po podstawówce a ty nie lepszy tylko to co trzeba pisać z dużej litery to pisz douczniony…….

  0
  0
 15. Tito pisze:

  Informuję że Baśka to BAŚKA obyś się nie pomylił

  0
  0
 16. Osa pisze:

  Ja taka oblatana to napiszę- Ta Baśka startowałą na radną będąc bezrobotną,tak zwaną ,bo na czarno szyła buty u Podlejskiego .Ktoś na portalu napisał że bardzo dobrze spólpracuje z burmistrzem szczególnie przy podnoszeniu kieliszków na imprezach w tym są na jednym poziomie. Aby nieygłądalo głupio żę niby radna to załatwiono jej pracę u Cygana jako kelnerka Cyganowi to pasuje bo ma u siebie Radną kelnerkę

  0
  0
  • Marcin Labocha pisze:

   Podobno Marcin ją złe traktował i musiała przejść do Cygana. Teraz tylko przynieść, podaj i pozamiataj.

   0
   0
 17. Osa pisze:

  Tak zwaną kelnerkę nie moźna obrażąć kelnerów po szkołach gastronomicznych

  0
  0
 18. Osa pisze:

  Wiem ze Cygan podziękuje mi za reklamę

  0
  0
 19. Osa pisze:

  Albo anty

  0
  0
 20. Tito pisze:

  Osa weź sobie duży młotek i walni się w ten głupi łeb i się obudź piszesz bzdury, bzdury, bzdury

  0
  0
 21. Biała pisze:

  Ale chamstwo,brak słów.Co Wy macie zamiast mózgu? kto Wam pozwolił obrażać ludzi ?

  0
  0
 22. osmiorniczka pisze:

  Nie chce mi się tego długiego nudnego pisma czytać, ale skoro redaktor napisał że wygrał to wygrał. Nie po to głosowałem na Burmistrza, żeby teraz przegrywał z redaktorem. Chyba się spalę ze wstydu.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *