bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Reklama
Zaniedbana ścieżka pieszo-rowerowa pomiędzy Żarkami a Myszkowem
31 stycznia 2019 r. | 12:30
48

Z wielką pompą Burmistrz Klemens Podlejski otwierał nowo wybudowane połączenie drogowe na DW793 pomiędzy Żarkami a Myszkowem. Nowa, równa droga i chodniki po obu stronach jezdni. Szkoda, że nikt o te chodniki nie dba, a rowerzyści, zamiast po ścieżce pieszo-rowerowej, jeżdżą po drodze wojewódzkiej.

PAWEŁ GĄSIORSKI48 odpowiedzi na “Zaniedbana ścieżka pieszo-rowerowa pomiędzy Żarkami a Myszkowem”

 1. Henio pisze:

  Najważniejsze było rozdać kiełbasę wyborczą,
  chyba ludzie lubią być okłamywani bo zamiast kiełbasy dostają kaszankę udając, że to wędlina i wszystko jest super…!?

  33
  5
  • Gienio pisze:

   Masz całkowita rację. A jeśli ludzie piszą tu swoje zdanie i poglądy, oceniają poczynania włodarza i rady- to od razu jest to fala hejtu i pomyj…

   29
   3
 2. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Panie Burmistrzu Podlejski dziś przed godziną 8 rano był pan wieziony przez auto służbowe gminne jako pasażer i miał pan okazję zobaczyć na własne oczy jak droga DW793 a szczególnie chodzi o ścieżki pieszo-rowerowe. Przemieszczał się pan się z Żarek do Myszkowa to czy zwrócił pan uwagę jako “DOBRY GOSPODARZ” na zalegający śnieg na ciągach komunikacyjnych. Na zdjęciach pan widzi że cykliści uczęszczają nocą i dniem tą drogą i narażają swoje bezpieczeństwo przy możliwości skorzystania ze ścieżki rowerowej. Czy kiedykolwiek pan interweniował choć telefonicznie u zarządcy tej drogi? Przecież jak była ta droga w przebudowie to pan jako Burmistrz był na spotkaniach w każdą środę i pan ma doskonałą wiedzę do kogo należy się udać w sprawie odśnieżania ścieżki pieszo-rowerowej w ciągu tej drogi.

  26
  10
  • Bożenka pisze:

   Za stan ścieżki i chodnika o którym Pan pisze nie odpowiada Burmistrz czy też Gmina Żarki tylko Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie, który utrzymuje drogi wojewódzkie na terenie powiatu Myszkowskiego. Proszę nie siać fermentu tylko zdlosic się do PZD Myszków dlaczego chodnik i ścieżka nie są odśnieżane, zresztą inne drogi wojewódzkie i powiatowe w tym sezonie widać że są w dużo gorszym utrzymaniu niż w poprzednich sezonach więc widać nowa władze w powiecie…

   5
   8
   • Powiat pisze:

    Bożenka, oczywiście zgadza się, ścieżka należy do powiatu.
    Teraz pytanie
    Dlaczego przy otwarciu tej drogi, wraz ze ścieżką nasi urzędnicy byli pierwsi pod Zespołem Szkół?
    po co oni tam byli i robili największe zamieszanie skoro droga nie jest pod ich skrzydłami??
    To też była kaszanka wyborcza??

    8
    2
    • Bożenka pisze:

     Dlatego że droga przebiega przez gminę Żarki. Nikt nie robił zamieszania tylko byli zaproszeni to pojechali. Kaszanka jeśli może być to w odniesieniu do dróg gminnych a nie dróg do których gmina nic nie ma. Oczekuję zajęcia się sprawa i interwencję w Pzd Myszków i poinformowanie dlaczego ten organ jej nie odsnieza i dlaczego w tym roku jakość odśnieżania jest znacząco gorsza niż w poprzednich. Umieszczanie ciągle zdjęć i artykułów na Żarki.pl o drogach powiatowych i wojewódzkich jest tylko robione żeby siać ferment. Gmina nie zarządza ta droga, jak somsiad sobie nie odsniezy na placu to mam do niego dzwonić i prosić żeby odsniezyl??!!

     2
     5
   • Barbara pisze:

    Jeśli nawet tak jest to gmina widząc problem powinna upominać się o odśnieżanie ścieżki rowerowej. Tu chodzi o bezpieczeństwo szczególnie w tak trudnych warunkach.

    7
    2
    • bruno pisze:

     Kto madry jezdzi w zimę rowerem ?choć moda na nie mam już lejcow ciągle aktualna w tym sezonie ?wiedz cyklisow kamikadze raczej bedzie przybywać ?

     2
     8
     • Mieszkaniec pisze:

      Jeżdżę codziennie i mądry jestem tak się składa ? . Trzeba się z tym pogodzić że to jedyny środek komunikacji dla mnie jak i dla innych

      8
      0
     • Barbara pisze:

      Jaki Ty prymitywny jesteś. Przecież ta ścieżka po to została wybudowana.

      4
      2
     • Barbara pisze:

      Pisząc prymitywny mam ocze na mysli bruna a nie osoby które chcą bezpieczenie jeździć rowerem po ścieżce rowerowej. To chyba normalne

      4
      1
     • ONUFRACY BOROWSKI pisze:

      Ej ty bruno twój przełożony czarny pan jeżdził po pijanemu rowerem po drodze powiatowej w Mirowie i rowerem twój czarny pan roztrzaskał auto osobowe.Napisz coś o tym bo twój czarny pan za notoryczną jazdę po pijaku to stracił prawo jazdy już chyba na zawsze.Napisz bruno czy twój czarny pan to psychiczny jest że ciągle jeździ po pijaku.

      4
      1
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

    To Burmistrz Klemens Podlejski odpowiada za bezpieczeństwo mieszkańców i on jest managerem wybranym w wyborach powszechnyc. To Burmistrz ma za zadanie sprawdzać co dzieje się w Sołectwach i on jest zobowiązany do interweniowania gdy widzi że mieszkańcom nie zapewnia się podstawowych usług i zabezpieczeń w codziennym funkcjonowaniu. Pani Bożenko musi pani zmienić adwersarza i skierować pani spostrzeżenia do Burmistrza Klemensa Podlejskiego.

    6
    1
 3. Slawomir pisze:

  Cheba auto nie umyte, to i bez szyby nic nie widać?! ??

  22
  2
 4. bruno pisze:

  wydaje mi sie ze prowadzacy ten samochud powinien zostac ukarany za prowadzeine pojazdu i zabawe telefonem bo to chyba jest karalne ?a napewno nie bezpieczne majac przed pojazdem rowerzyste?

  4
  17
  • Emeryt pisze:

   Ty ciemna babo teraz są kamery samochodowe profesjonalne,dozwolone wręcz wskazane w samochodach .-bruno /a- ty w d….. ie byłeś i gówno widziałeś -takie mądre mamy derektory

   16
   3
   • bruno pisze:

    widziałes kiedys fotke z kamerki samochodowej ? masz jakie kolwiek wyobrazenie perspektywy zdiecia ?chciałes blysnac ale nie wyszło !!!!!!kierowca winien byc ukarany!!!

    4
    18
    • Emeryt pisze:

     Nie widziałaś profesjonalnej kamerki samochodowej ?

     16
     3
    • Bałwan pisze:

     bruno a może zdjęcie zrobił pasażer tego pojazdu ?
     bruno zgłoś tą sprawę na policję i wykaż się obywatelskim obowiązkiem.Dawaj na policję śmiało i zgłoś ten fakt i kierowca zostanie ukarany.

     6
     0
   • Władca pisze:

    To cwel, nie ma co gadać z nim, może go teraz na komisję wojskową wezwą i mu ego opadnie,,,,,co za Ciotobruno!!!??

    10
    3
    • mieszkaniec pisze:

     Nie do końca ten -bruno jest bruno -dyrektorów w tej gminie jest dwóch Może należałoby się zastanowić kto jest cwańszy i bardziej bezczelny ? A na każdej sesji jest -proszę zobaczyć na sesjach ,który dyrektor cały czas przegląda telefon ! Nie chcę bronić p.G ale należało by się zastanowić kto ma więcej do stracenia ?

     11
     1
     • Ewlina ta dziewczyna pisze:

      No cóż, można pomyśleć kto ma dużo do stracenia, tym bardziej, że teraz wyszła następna afera z Niesiołowskim??
      Więc masz Brunonek niech nie będzie taki cichutki i wyciszony bo czardaszanki ruszą i się skończy pierdolenie!!!!?
      Więc co??? Nie ma nic Bruno do stracenia???
      Myślą, że pewne rzeczy nigdy nie powinny wyjść na jaw?? To niech myślą jak Niesiołowski a prawda i tak będzie jak oliwa….?? Proste!!!
      Czy też ktoś tutaj popiera lojalność życia??

      10
      1
     • bruno pisze:

      poza tym to wszyscy zdrowi?to juz nawet nie jest hejt to zwykła patologia słowa pisanego ?!!!tak bardzo trapuje was kto to bruno?to wam dzis powiem. Wiedz bruno to ta normalniejsza czesc mieszkanców pilnujaca swojego podwórka i potrafiaca sobie o nie zadbac a nie wiecznie jeczec i i zazdroscic wszystkim wszystkiego, głownie nie doinformowani i kierowani głopota pisana jak te owce pasione zawiscia przez błednego pasterza z Kotowic 🙂

      3
      13
     • Władca pisze:

      Zamknij się cwelu bo tak cię tutaj często nazywają,, patologia to cię robiła, więc nie mów tak o swojej rodzinie, to nie ładnie psioczyc na swoich, ehh też nie każdy ma tak skrzywione geny jak ty…? U mnie już wszyscy u czubków siedzą, więc nie ma opcji na poprawę.
      Jeżeli chodzi o ciebie cwelku to nie lecz się…..to tak jak walka z gównem, jak nie ubierzesz to i tak gówno będzie?????

      5
      1
  • Władca pisze:

   Zamknij się cwelu, ktoś o zdanie cię nie pyta cioto!!?

   10
   4
  • Mirek pisze:

   Ty bruno a może tak rowerzystę ukarać że jedzie na rowerze bez kamizelki odblaskowej a porusza się w terenie niezabudowanym. Że ty bruno nie wpadłeś na ten szczegół. Dzwoń na policję żeby ukarali rowerzystę a nie zarządcę drogi.

   5
   0
 5. GONZO pisze:

  A JA JESTEM ZA TYM ABY RADNI DALI PROPOZYCJĘ ZAKUPU NOWEGO SAMOCHODU NA WYPOSAŻENIE GMINY I PAN SŁAWOMIR MIAŁ BY BMW

  16
  2
  • Michel pisze:

   Jak mają mieć BMW to ja się zwalniam z funkcji przedstawiciela handlowego i aplikuję na funkcję szofera!!!!?
   Na tę chwilę mam doświadczenie w kłamaniu klientów i brawurowej jazdy samochodem marki Cinquecentoa nawet Żuk, i Jelcz!!!
   Jak coś to przypakuje jeszcze i jebnę łysinę!!!!!?
   Wszystko zależy od inwestora!!!?

   13
   2
 6. Emeryt pisze:

  Jestem za ,wielu łysoli na ,, poziomie ” wozi się takimi brykami

  15
  1
 7. Klawisz.pl pisze:

  Bruno ty jesteś obojniak czy homo nie wiadomo jedz do KOTOWIC i ukarz kierowcę a za razem fotografa tych zdjęć
  albo wyśli patrole na Kotowice tylko postaw patrole od ul. OGRODOWEJ jak i Majowej i obstaw dobrze skrzyżowanie

  10
  1
 8. Ciekawy wyborca pisze:

  Skoro został poruszony temat to spytam,
  Dlaczego ciągle nasz burmistrz tak naprawdę jeździ w samochodzie jako pasażer?
  To jest zgodne z prawem by go wozić tak na każde zawołanie?
  Czy raczej brak prawa jazdy jest powodem tego??
  Pytam tutaj, bo pytając na stronie oficjalnej gminy zostanie to odrzucone lub zostanę poproszony o podanie podpisane przez prezydenta….??
  Po prostu to tylko pytanie…..

  10
  2
 9. Klawisz.pl pisze:

  NIE OBRAŻAĆ SŁAWOMIRA ON TYLKO CHCE BBBBMMMWWWW a teraz są wyprzedaże RADNI WYMYŚCIE COŚ NA TYCH TAJNYCH SPOTKANIACH TYLKO TERAZ PROPONUJE KAWIARNIĘ KOŁO BASENU TAM WAS NIKT NIE ZCZAIII A TAK JESTEM CIEKAW ŚCIĄGI ROZDANE JAK MACIE GŁOSOWAĆ BO WYSYP KOMISJI JEST

  12
  1
 10. Michel pisze:

  Ja nikogo nie obrażam, ja tylko chcę też mieć BMK-ę!!
  Dlatego też napisałem moje referencje, możliwości i poświęcenia..
  No cóż, każdy chce żyć i mieć fajną furę za nie swoje pieniądze!!

  6
  3
 11. DOLARR pisze:

  A GDZIE MOŻNA SIę DOWIEDZIEĆ ILE ZARABIA OSOBISTY SZOFER Pan Sławomir

  9
  1
 12. MOPSIARY pisze:

  a czy da się sprawdzić tą cała klikę z MOPSU ile to kółko różańcowe zarabia.

  6
  1
  • bruno pisze:

   Jak przyjdziesz w lutym znów z pustym garnuszkiem do mopsu to podajac go swymi lewymi rekami to poprostu zapytaj ?

   6
   7
   • empatia pisze:

    Oj brun,zważ co piszesz i jak oceniasz ludzi korzystających z pomocy społecznej,bo wiesz..fortuna kołem się toczy

    7
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *