zachmurzenie umiarkowane
23°
21°
wtorek
Reklama
Maciej Maślankiewicz nowym kierownikiem oświaty w gminie Żarki
07 czerwca 2024 r. | 10:36
22

Maciej Maślankiewicz zostanie nowym kierownikiem referatu Edukacji i obsługi jednostek oświatowych.

Maślankiewicz wygrał konkurs na to stanowisko. Zastąpił na nim Jakuba Grabowskiego, który został wicestarostą i musiał zrezygnować z pracy w urzędzie.

PAWEŁ GĄSIORSKI22 odpowiedzi na “Maciej Maślankiewicz nowym kierownikiem oświaty w gminie Żarki”

 1. rybka pisze:

  Rzeczywiście niespodzianka…ciekawe, jak się to ma do słów obecnego burmistrza, który zarzekał się przed wyborami, że kumoterstwa ani rozdawania fuch nie będzie ( tym, którzy udzielili poparcia w drodze na tron)?

  11
  11
 2. Szczupak pisze:

  A co ciebie to rybko interesuje ?

  7
  3
 3. rybka pisze:

  Miało być inaczej, a wyszło jak zwykle….ale przecież zainteresowani doskonale wiedzieli, że będzie tak jak było…albo tylko gorzej!

  9
  11
 4. WAŻNIAK pisze:

  Ryka mogłaś/mogłeś startować w KOŃKURSIE?
  Widocznie konkurs wygrał najlepszy.

  10
  6
 5. Arogant pisze:

  Rybko szkoda słów, banda ujadaczy Cię zaszczeka. Trzeba głośno szczekać, żeby ukryć przekręt. Ale jaki przekręt, że konkurs “na Maślankiewicza” wygrał Maślankiewicz? Trudno się dziwić 🙂 Najlepszy? dobre sobie!

  9
  8
 6. Nnnnnn pisze:

  obiecał za głosy to jest

  6
  1
  • Martyna pisze:

   Oczywiście, że były, tylko o nich cisza. Pozostali nie mieli szansy poznać pracy urzędu od środka z pokoju po p.Grabowskim…. polecam poczytać gazetę myszkowską na fb…

   5
   3
 7. Janek pisze:

  Mieszkańcy chcieli zmienny , wybrali nowe władze to co dzisiaj się czepiać tego że Maslankiewicz został kierownikiem jest to naturalny proces zmian i myślę że tych zmian będzie jeszcze wiele . Najważniejsze aby ludzie odczuli zmianę na lepsze jeżeli wcześniej było źle

  12
  4
 8. żarczanin pisze:

  a Grabowski czytaj “”Kałuża”” swojego kandydata z Suliszowic Kasprzyka już wsadził do działu gospodarczego ,tak się kupuje kandydatów i ino patrzeć jak żona Zemły ,kandydata Maślankiewicza też ze Suliszowic zostanie dyrektorką szkoły w Przybynowie bo obecna najlepsza dyrektor w gminie już dostała podobnież wymówienie ,ekipa się dobrała ,w nic rozgrabią wszystko i skończymy tak jak Poraj ,

  7
  8
 9. mieszkaniec pisze:

  Maślankiewicz kierownikiem? Przecież ten cymbał nie ma zielonego pojęcia o szkolnictwie ,zna się tylko na przekrętach ,ciekawe czy dług za wodę już zapłacił i do nowego licznika znowu wsadził drucik żeby się nie kręcił ,to dlatego obecny kierownik wodociągów dostał wymówienie żeby obecna ekipa mogła bezkarnie kraść ,tak się wyrzekał brata przed wyborami ale to rodzinny sposób na życie

  9
  8
 10. Janek pisze:

  Hejt to jest jak zaraza należy go unikać bo dopadnie każdego kto się nim bawi , ta zaraza zniszczy nasza lokalna społeczność , prawi to już zrobiła . To czy ktoś się nadaje na dane stanowisko to jedna sprawa , ale to nie powód na obrażanie człowieka .

  5
  1
  • No nie pisze:

   Ekspedientka pracuje w handlu. pewnie dlatego może być specjalistką w dziedzinie ekonomii, moja teściowa jest salową – czemu nie może zarządzać szpitalem? Przecież zna go od podszewki?

   10
   4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *