pochmurnie
24°
23°
sobota
Reklama
Mariusz Pompa z najwyższą pobraną dietą w 2019 roku
12 lutego 2020 r. | 10:45
13

Obywatel Dariusz Szlęk ujawnił kwoty, jakie radni Rady Miejskiej w Żarkach pobrali jako diety w 2019 roku. Najwyższą dietę w ubiegłym roku otrzymał Przewodniczący Mariusz Pompa - 15 786,50 zł, najniższą Maciej Maślankiewicz - 13 277 zł.

Pełną listę znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI13 odpowiedzi na “Mariusz Pompa z najwyższą pobraną dietą w 2019 roku”

 1. bruno pisze:

  Widzę ze portal przyzwyczaja się do panującego ustroju w kraju i teraz już nie mieszkaniec czy celebryta a OBYWATEL ✌️✌️✌️Hehehe

  5
  6
 2. Zenek pisze:

  A w czym ten Szlęk ma problem?Jak Szydło ministrom dała po 600-800tysięcy nagrodę którą mieli potem rzekomo wrócić na cele charytatywne a których i tak nie zwrócili to PiS w odwecie obniżył diety posłom i zarazem samorządowcom narzucając tym samym kwoty jakie modą pobierać pensje i diety.I tak pensja burmistrza /nie licząc stażu pracy i dodatków została obniżona o 50% /PiS wyliczył że przewodniczący rady ma mieć 1314zł,przewodniczący komisji 1275 zł.radni 1207 zł.a Maślankiewicz jak nie uczestniczył ani w komisjach ani w sesji został pozbawiony diety .Płacone jest za pracę, dodaj do Maślankiewicza 1207 a wyjdzie ci tak jak wszystkim 1482,30.Nie siej propagandy i nie podniecaj się byle czym , trzeba się chycić konkretnej roboty aby zaspokoić wierzycieli a nie kosztem innych ludzi szkalując ich i napuszczając jednych na drugich.Zastanów się jaskiniowcu!!!!

  6
  7
 3. obserwator pisze:

  Zenek ? A ty widziałeś jak ten jegomość ostatnio wygląda? Naćpany czy wylazł ze śmietnika??!!!

  5
  4
 4. Monika pisze:

  A ta większa przy kości radna co nosi żałobę to dlaczego ma tyle pieniędzy
  jej przecież po ostatnich incydentach to w ogóle nie ma oficjalnie nigdzie
  przepraszam jest widziana w pobliżu Tworek Lublińca i pochodnych tych ciekawych miejsc na mapie aczkolwiek nie związanych z turystyką

  13
  4
 5. Ja pisze:

  Pierdolone darmozjady niech się wezmą do roboty za free to każdy a robić nie ma komu banda

  9
  6
 6. xxx pisze:

  ty Ja darmozjadzie weż się w końcu do roboty za szkalowanie ci płacą?

  3
  7
  • L-5XL pisze:

   Przestań już pieprzyć potworze i stań przed dużym lustrem na twoje L-5XL żeby cię uchwyciło a i pamiętaj żebyś koniecznie była w ubraniu przed tym lustrem.

   3
   1
 7. obserwator pisze:

  Monika zazdrościsz radnej pieniędzy?A czemu ty leniu ich nie masz?Kiedy inni ciężko pracują ty grilujesz i się bawisz , czekasz na mannę z nieba zacznij pracować uczciwie też będziesz miała /miał!!!!

  5
  7
  • Glob pisze:

   Ja pracuję uczciwie i mam na wegetację a widzę jak cwaniaki i cwaniaczki trzepią kasiorę,wykorzystują zależności i koneksje,ustawiają na państwowych posadkach swoje dzieci,małżonków ,synowe i się śmieją z idących prostą drogą przez życie a jeszcze myślą ,że im się to należy,że to im jest dane ? Ale mam ten komfort psychiczny,że nie muszę się rozglądać kto stoi za moimi plecami i mogę śmiało spojrzeć w lustro.Brzmi jak archaizm ? możliwe,ale to nie mój problem.

   10
   0
 8. Monika pisze:

  To musiałabym się rozwieść
  puścić dla kasy
  przy okazji jeszcze ktoś przez moją osobę odszedłby z tego świata
  a ja poszłabym do ślubu jeszcze raz w welonie i bielutkiej sukience
  Pierdolę takie życie
  Wolę uczciwość i wierność
  Nie zazdroszczę a współczuję jedynie takiego koszmaru

  12
  0
 9. Jankiel pisze:

  Co to za kasa ? Nie pamiętamy już jak pewna Pani z Palestry/kasty?/ powiedziała do kamer że za 10 tys.zł miesięcznie to da się żyć chyba tylko na prowincji? Radni mają diety na każdym szczeblu samorządu w Polsce,a ile mają Ci z mandatem europosła ?

  5
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *