zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Miał 1,5 promila. Wpadł na Myszkowskiej w Żarkach
23 października 2019 r. | 11:12
4

Ponad 1.5 promila alkoholu miał w organizmie 26-letni kierowca opla astra, który doprowadził do kolizji z samochodem opel vectra a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Dzięki szybkiej reakcji policjantów z drogówki 26-latek po chwili został zatrzymany. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Amatorowi jazdy na "podwójnym gazie" grożą 2 lata więzienia.

Do kolizji doszło w Żarkach na ulicy Myszkowskiej. Kierujący pojazdem marki astra jadąc w kierunku Myszkowa, w wyniku nie zachowania należytej odległości uderzył w tył pojazdu marki Opel Vectra, który zatrzymał się przed przejściem dal pieszych. Kierowca opla astry odjechał z miejsca zdarzenia. Skierowany na miejsce patrol ruchu drogowego szybko namierzył pojazd, który brał udział w kolizji. Jak się okazało, za kierownica opla astry siedział 26-letni obywatel Ukrainy. Jego badanie na zawartość alkoholu wykazało ponad 1.5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany. Wczoraj usłyszał zarzuty. Jego dalszy los leży w rękach sądu. Oprócz wysokiej kary grzywny, grozi mu w dodatku 2 letni pobyt w więzieniu. /KPP w Myszkowie/4 odpowiedzi na “Miał 1,5 promila. Wpadł na Myszkowskiej w Żarkach”

 1. : ) pisze:

  Czy to nasz włodarz

  7
  1
 2. Kierowca pisze:

  A to zmienił obywatelstwo,
  bo piszą że z Ukrainy….
  ..

  5
  0
 3. : ) pisze:

  BALCEROWICZ jak miał sporo za uszami to też wyjechał na UKRAINĘ

  4
  0
 4. Miecia pisze:

  Ach myślałam że to ponownie radnej syn ale chyba nie bo to obcokrajowiec. Ale co to za różnica żółte papiery czy inne obywatelstwo.Najważniejsze to tak kombinować aby uniknąć należnej kary.

  6
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *