zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
fot. CBA
Mieszkaniec nie wytrzymał i zawiadomił CBA…
15 listopada 2017 r. | 13:17
7

Burmistrz Klemens Podlejski zaczyna mieć bardzo dużo wrogów w gminie Żarki. Jednym z nich jest człowiek, który zawiadomił Centralne Biuro Antykorupcyjne w Warszawie w sprawie jego zdaniem nieprawidłowości, jakie mają miejsce na terenie gminy Żarki.

CBA zajęło się tą sprawą i przekazało swoje pisma do Rady Miejskiej w Żarkach (w sierpniu o tym debatowała) i Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach, która powinna to zbadać.

Pismo, które wpłynęło do naszej redakcji, prezentuję poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Mieszkaniec nie wytrzymał i zawiadomił CBA…”

 1. Wyborca pisze:

  cała prawda

  1
  0
 2. antyKaska pisze:

  ,,Katarzyna-Wazelina” jakoś o debacie o tym temacie zapomniałaś wspomnieć na ,, urzędowej stronie”. Teraz się narobiło. Zaraz obrońcy obecnego układu będą pisać że to wszystko związku z wyborami itd. POdlejskie dzisiaj będą nerwowe i mało uśmiechnięte.

  1
  0
 3. mieszkaniec pisze:

  Nic dodac nic ujac na glupote i zazrosc niektorych mieszkancow leku niestety niema !!!!!!!!!!! Szkoda ze tylko afery ten dziennikarz widzi a to ze mieszkancy innych gmin nam zazdroszcza inwestycji to juz nie.

  0
  2
 4. Marcin Labocha pisze:

  No to Klimek się doigrał

  2
  0
 5. Zołza pisze:

  Odświeżane kotlety są niezdrowe,szczególnie jak były smażone w maju.polecam wizytę u gastrologa.

  0
  1
 6. Kasia pisze:

  Lepiej późno niż wcale jednak dużo osób o tym nie wiedziało????

  2
  0
 7. tak sobie pisze:

  Mam nadzieje że jaki donos taka reakcja- szkoda mi kasy podatników na kontrolę tak słabego donosu. Zero konkretów, to że jest przetarg i startuje jedna firma to czyja to wina – burmistrza? Można mieć zarzut ale jedynie może do zbyt słabej informacji (reklamy ) przetargu, ale nie można do tego że nikt inny nie wystartował.
  Osobiście patrzę na miasto trochę z boku i jednak zarządzanie niem oceniam po tym co widzę, a widzę masę pozytywów w odniesieniu do okolicznych miejscowości. Infrastruktura, modernizacja, prowadzenie MDK, przedszkola, szkoły podstawowej, czystości. Uważam że jeśli nie wygra obecny (nawet nie wiem czy wystartuje) to współczuję serdecznie następcy porównania, bo wydaje mi się że naprawdę ciężko będzie przeskoczyć poprzeczkę. A co do samej osoby, hmm nie znam, tyle co widzę na uroczystościach czy na ścieżkach turystycznych ale dobrze wygląda, ładnie się wypowiada i zachowuje się jak gość na poziomie, dlatego nie wiem kto tu próbuje na siłę pokazać jaki to oszust i słaby gospodarz, słabe to dla mnie bardzo.

  0
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *