zachmurzenie umiarkowane
11°
sobota
Reklama
Na płocie Szkoły Podstawowej w Zawadzie wisiał baner…
18 stycznia 2022 r. | 11:48
3

Baner sprzeciwiający się likwidacji Szkoły w Zawadzie wisiał dziś na płocie przed wejściem do szkoły. Informujecie mnie, że banera już nie ma, a został zdjęty na polecenie samego włodarza gminy.

Jeżeli ludzie nie będą protestować, od nowego roku Szkół w Zawadzie i Jaworzniku praktycznie nie będzie. W budynkach zostaną klasy 1-3, a po kolejnym roku, może dwóch, szkoły zostaną zlikwidowane.

A za rok...i tak wszyscy zagłosujecie na Burmistrza Klemensa Podlejskiego.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Na płocie Szkoły Podstawowej w Zawadzie wisiał baner…”

 1. Ja pisze:

  To zdanie na żółtym tle :”Dziś decydujecie Wy,na wyborach My” to wprowadzanie ludzi w ciemną uliczkę..Radni nie decydują o NICZYM .. radni tylko głosują …. tak jak oczekują …nie,nie nie wyborcy ….nie,nie zgodnie z posiadaną wiedzą…głosują zgodnie z jego życzeniem .

  13
  3
 2. Ona pisze:

  Burmistrz Podlejski ma to wpisane w geny żeby kłamać. Ale przewodniczący Pompa zaczyna go przerastać. Proszę mi powiedzieć, teraz trojco tzn Pompa, Zamora i Krulik. Kiedy radny Krulik zrobi zebranie jako przewodniczący osiedla gdzie mieszka i złoży odwołanie z funkcji przewodniczacego bo chyba pobiera dwie diety. I popieracie takie kolesiostwo. Kryjecie panowie te wasze podwójne standarty. I ciągle wybielacie się jacy to jesteście prawi i patrioci. Czy to są wasze standarty władza, pieniądze ponad wszystko. Wstyd. Nagle wam się pojawiła w glowie myśl że kosztem ludzi będziecie zbijać kapitał polityczny.

  31
  2
 3. Ja pisze:

  Jak na to zezwala prawo to jest oki.Całkiem niedawno dowiedziałem się/gdzie to sprawadzić?/,że jak radny choruje to i tak dostaje dietę a jak pracownik ma l-4 to pracodawca mu potrąca ? czy to możliwe ? nie dość,że nie płacą podatku to jeszcze mają takie ulgi !

  6
  11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *