zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Najbardziej aktywni radni 2017 roku
06 kwietnia 2018 r. | 11:26
21

Radny Mirosław Jaskólski był najbardziej aktywnym radnym w gminie Żarki w 2017 roku. Jaskólski w ubiegłym roku złożył 14. wniosków i 4. interpelacje. Tuż za jego plecami uplasował się radny Andrzej Jakóbczak, który w 2017 roku złożył 10. wniosków.

Najmniej aktywni radni 2017 roku to: Roman Hamerla i Włodzimierz Skrzypiciel. Hamerla w ubiegłym roku nie złożył żadnego wniosku i interpelacji, a Skrzypiciel tylko dwa wnioski.

Radni Rady Miejskiej w Żarkach z tytułu pełnienia funkcji publicznych pobierają od kilku do 22 tys. zł rocznie.

Poniżej możecie zobaczyć ranking aktywności radnych za 2017 rok.

PAWEŁ GĄSIORSKI21 odpowiedzi na “Najbardziej aktywni radni 2017 roku”

 1. bruno pisze:

  Dwóch radnych co ma inne zdanie niż Burmistrz coś zgłasza, coś robi. Reszta może być bierna bo służy jako maszynki do głosowania tego co podsunie im burmistrz. Ot i cała tajemnica aktywności radnych.

  13
  4
 2. Werty pisze:

  No bruno brawo nareszcie napisałeś coś co jest prawdą .

  8
  2
  • bruno pisze:

   To nie ja pisałem to jeden z nieudaczników znalazl sobie sposób na pisanie nie pod swoim Nickiem! !!! Ja nie zmieniam zdania ze piszący tu znawcy polityki gminnej to garstka niudacznikow życiowych! !!!!

   1
   10
 3. Romuś pisze:

  A ja nie muszę zgłaszać wniosków ważne aby kasa się zgadzała.

  3
  0
 4. Wyborca pisze:

  W sumie jeśli aktywność i poprawność radnego jest mierzona przez ilość składanych interpelacji to można napisać cokolwiek nadać tytuł interpelacja lub wniosek radnego złożyć i już słupek w górę. Cwane lisy nie tędy droga. Czyny i powazanie wśród społeczności którą się reprezentuje świadczą o powołaniu do tej funkcji A nie jakieś światło tabelki czy zestawienia. Papier wszystko przyjmie

  5
  3
 5. Marcin Labocha pisze:

  Radny Jaskólski jako jedyny coś próbuje robić, reszta tylko podnosi ręce jak burmistrz chce.

  6
  5
 6. Krawężnik pisze:

  Milicjant nigdy nie był do myślenia tylko do wykonywania rozkazów np NA OBYWATELA. Nie wymagajcie by człowiek w wieku 40 lat życia na emeryturze się zmienił.

  3
  0
 7. bruno pisze:

  a kto jest najbardziej aktywnym komentatorem na tym portalu? no to ja bruno oczywiście! bo nieważne że piszę od rzeczy, ważne że dużo postów czaskam!

  6
  2
  • Majeczka pisze:

   Strasznie nie udolnie starasz sie pisac jak bruno !!!!!bruno nigdy swojego podejscia do nieudacznikow nie zmieni !!!!!!!

   0
   6
 8. Szkodnik pisze:

  Żal mi tych radnych,sie narobili przez rok

  4
  2
 9. Marcin Labocha pisze:

  Bruno a co konkretnie zrobili pozostali radni? Taki Hamerla czy Zieliński co robią w radzie? Miesięczna dieta zamknęła im usta.

  7
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *