pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
Najmłodsza radna tej kadencji!
16 sierpnia 2019 r. | 10:29
19

25-letnia Paulina Stępień to najmłodsza radna tej kadencji. Jest młodsza o 47 lat od swojego kolegi radnego Alojzego Zielińskiego. Stępień pracuje jako pomoc administracyjna w Powiatowym Zarządzie Dróg w Myszkowie. Posiada 5500 zł oszczędności, nie ma domu, mieszkania, działki. Nie ma nic wartościowego.

Pracując na zlecenie w MDK w ubiegłym roku zarobiła 5260,80 zł. Jako radna otrzymała 1841,15 zł diety.

Poniżej jej oświadczenie majątkowe.

PAWEŁ GĄSIORSKI19 odpowiedzi na “Najmłodsza radna tej kadencji!”

 1. Kinga pisze:

  Jak ona biedna wytrzymuje w tym ULU chamów i tępaków; ?

  25
  8
 2. xyz pisze:

  nie taka ona biedna…. to materialistka i cicha cwaniaczka

  30
  2
 3. Pietrucha pisze:

  Niech tylko nie słucha się Cichońki bo ta to jest dopiero materialistka

  30
  1
 4. Antek pisze:

  co to dziewcze robie w radzie?

  15
  11
 5. frend pisze:

  wszystkie tematy ”godne podziwu” ale trzeba z czegos żyć tylko chamskie że kosztem innych ludzi im wiecej otwarć tej strony tym większe pieniądze dla pseudoredaktorka

  4
  23
 6. Kinga pisze:

  To pajacu po co wchodzisz i czytasz? Wypad z baru.

  21
  2
 7. Elka pisze:

  Czy nikogo nie dziwi, że nadworny dyrydent jury benda jest jednocześnie strażnikiem miejskim??? . Jak “na uroczystościach się to odbywa, chroni mienie gminne ?? Czy dyruguje? Ktoś cos?

  35
  1
 8. Fifek pisze:

  No jak każdy ma dwie fuchy i wybiera najlepsza?! Z reszta, taka osoba publiczna i szanowna teraz stawia mandaty w swoim mieście – szok.

  35
  0
 9. Kamil pisze:

  Kiedyś może i chłopak był szanowany, teraz swoich będzie karał, więc szacunek spadnie o 50%, no cóż niestety straż miejska ludziom nie pomaga a raczej jest od wyciągania pieniędzy z byle jakiego mandatu..??!

  26
  0
  • teleobywatel pisze:

   Jak pensje pokaźne to trza się wykazać .A propos koncertu na placu targowym pod batutą podkomendanta to moje wrażliwe uszy nie były w stanie tegoż znieść .

   25
   1
   • Dudek pisze:

    No ciekawe ile zarabia ten podkomendant. Może pojawi się aktualizacja wynagrodzeń, jak w tym kółku wzajemnej adoracji się cenią.

    24
    1
 10. Rolnik w san dolinie pisze:

  https://www.zarki.bip.jur.pl/artykuly/5175 kto w naszym miasteczku ma konie,bydło ,łowce do wypasu? atrakcyjna ,2 hektarowa działeczka na 600 leciu do wydzierzawienia na 3 lata ?

  17
  1
 11. Kinga pisze:

  Ja pierd… gdzie ty bruno teraz jesteś ?

  16
  0
 12. Oko pisze:

  Żeby maestro zrobił z siebie takiego kretyna obejmując funkcję strażnika miejskiego.Do jakiego poziomu normalni ludzie są zdolni się upodlić

  21
  0
 13. Ciepły Stołek pisze:

  Myślałem że młoda radna będzie ambitna i nie da się przekupić.Otóż nie i barzdo się pomyliłem.W zeszłym roku nie będąc radną nie pracowała w PZD w Myszkowie.Musiała złożyć deklarację czarnemu panu w formie ustnej że będzie mu posłuszna i oddana a on jej fuchę załatwi i tak się stało.

  11
  1
 14. FAKT pisze:

  O tym się mówi.

  W Powiatowym Zarządzie Dróg w Myszkowie radna Stępień dostała pracę jak jest radną w Żarkach.Nadmieniam że czarnego pana kuzynka pracuje w PZD w Myszkowie i stąd te koneksje.Ludzie jak wy tanio się sprzedajecie.Za pół litra wódki idzie was kupić.

  11
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *