zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Najpierw Podlejski, teraz Nowak!
16 września 2018 r. | 19:52
19

1917 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrała Stanisława Nowak. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.19 odpowiedzi na “Najpierw Podlejski, teraz Nowak!”

 1. Werty pisze:

  Może oni kupują lajki ja Duda

  28
  5
 2. Zniesmaczony pisze:

  Cała działalność samorządowa i mechanizmy w niej stosowane w Polsce, to jedna wielka patologia i przyczyna częstych wymiotów i biegunki ludzi uczciwie zarabiających na chleb.

  28
  4
 3. sąsiadka pisze:

  No myślę że pani Stanislwa da sobie jusz spokoj w tych wyborach

  35
  5
 4. Były uczeń pisze:

  Pani Nowak ma tak wygórowane ambicję i z tego powodu nie odpuści.
  Kandydowanie to jedno, a głosowanie na osobę z chorymi ambicjami to inna para kaloszy.

  32
  4
 5. Kolega pisze:

  Chore ambicje to jedno, ale prawie druga emeryturka to pazerność z jaką doi przez tyle lat ta pani kasę gminną

  33
  5
 6. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  Dariusz Szlęk To jakaś epidemia że tydzień temu Podlejski był najlepszym i teraz najlepszą jest Przewodnicząca Nowak i mam pytanie po ile pieniędzy płacą za laiki ci Samorządowcy ??? Pani Przewodnicząca i Panie Burmistrzu poszliście śladami Dudy ??? Widzę że od koryta to ciężko jest was oderwać i jesteście niczym kajdankami skuci do kaloryfera —OBŁĘD—

  25
  6
 7. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  Obserwując zachowanie i liczne kłamstwa ze strony Przewodniczącej Rady Miejskiej w Żarkach dochodzę do wniosku że ta emerytowana nauczycielka jest niezłą *hakerką* ale jest to profesja za którą nie otrzymuje wynagrodzenia ale pozyskuje ogromne koneksje ze strony urzędującego Włodarza.
  Pani Nowak musi spędzać przed monitorem wiele godzin co grozi chorobą kręgosłupa i dyskopatią w powiązaniu ze stanami zwyrodnieniowymi kręgosłupa przez notoryczne siedzenie przed komputerem.
  Moim zdaniem dla seniorów 60+ / 70+ to jest wskazany ruch,obcowanie z przyrodą ,wychowywanie i nauczanie wnucząt,pomaganie swoim dzieciom i to powinno pochłaniać czas tej SUPER BYŁEJ PANI DYREKTOR.

  21
  6
 8. agatapl pisze:

  Pani St. daj sobie spokój bo pieniądze to nie wszystko ,chyba coś o tym Pani wie jak pieniądze i majątki niszczą wszystko. Nie pozdrawiam

  22
  3
 9. URSZULA pisze:

  Stasia daj sobie spokój , bo to nam w tym wieku się należy nie zajmuj się tym niech dzieci zakasają rękawy i jak chcą się udzielać tak jak Ty to niech walczą .

  13
  5
 10. Kolega pisze:

  Za taka dietkę to nawet co niektórzy by pakt z diabłem podpisali a nie odpuszczą

  22
  3
  • Pipa pisze:

   staśka już pod stół nie wejdzie ale jak piszą stara ale jara ale jakby nie daj boże COREGATABS puściło i szczęki się zwarły to czarny pan z bólu by zdechł ?

   7
   2
 11. Zet pisze:

  A gdzie Bruno???

  7
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *