zachmurzenie duże
17°
14°
niedziela
Reklama
Namawiali uczniów z Żarek na wstąpienie do Policji
11 grudnia 2018 r. | 11:52
12

Jeśli marzysz o służbie w "niebieskich szeregach" nie wahaj się i zostań jednym z nas – zachęcali policjanci podczas dzisiejszego spotkania z klasami maturalnymi w Żarkach. Mundurowi oraz pracownik wydziału kadr i szkolenia krok po kroku wyjaśniali zainteresowanym jak przebiegają poszczególne etapy rekrutacji oraz jak wygląda dalsza ścieżka zawodowa policjanta.

W Zespole Szkół w Żarkach odbyło się spotkanie z młodzieżą, która w maju 2019 roku przystąpi do egzaminu dojrzałości. Wkraczając w dorosłe już życie, za chwilę staną przed trudną i bardzo odpowiedzialną decyzja... co dalej? Właśnie dzisiaj, przed ostatecznym podjęciem przez nich decyzji, policjanci z Myszkowa zachęcali młodych ludzi do wstąpienia w "nasze szeregi". Spotkanie rozpoczęła v-ce dyrektor placówki Arleta Tuora. Następnie Grażyna Kowacka z miejscowego zespołu kadr wyjaśniała młodzieży jak przebiega procedura rekrutacyjna do Policji, a policjanci z wydziału prewencji opowiadali o swojej służbie i możliwościach rozwoju zawodowego.

Policjanci zachęcali młodzież do wstąpienie w "niebieskie szeregi" podkreślając, że jest to praca, która nie tylko daje ogromną satysfakcję, ale i możliwość rozwijania swoich pasji, czy zainteresowań zawodowych. /KPP w Myszkowie/12 odpowiedzi na “Namawiali uczniów z Żarek na wstąpienie do Policji”

 1. ZGRYWUS pisze:

  Papo SMERFIE może my byśmy dołączyli do tych niebieskich a predyspozycję już mamy bo jesteśmy już małymi niebieskimi paskudztwami jak to mówi GARGAMEL

  13
  2
  • MARUDA pisze:

   PAPO SMERFIE jak ja nie lubię tych niebieskich dziwaków w czapkach z daszkami.PAPO SMERFIE dobrze jest że chociaż my mamy normalne czapeczki i to jeszcze białe a ty PAPO jesteś wyjątkiem i masz czerwoną czapeczkę a GARGAMELISKO ta łysa pała jest bez czapeczki bo to złośnik jeden i dokucznik dla nas niebieściutkich duszek SMERFIĄTEK.

   11
   3
 2. Szybka emerytura pisze:

  Czy ta pogawędka została zorganizowana przez radnego Hamerlę?
  Koledzy nie idźcie do policji bo zarazicie się psią grypą każdego listopada.

  12
  1
 3. Mondek pisze:

  Tak Hamerla to wysłużony pies ale nie widać po nim zmęczenia a już pies jest na emeryturze i bąki zbija

  12
  2
 4. MĄDRALA pisze:

  PAPO SMERFIE jaki ten świat niesprawiedliwy że ten radny pod wąsem już na emeryturze a jeszcze jest młody. PAPO SMERFIE czy to przez to że ma wąsa to ma takie przywileje ? KLAKIER ma wąsy i zobacz PAPO SMERFIE jak to kocisko wstrętne szaleje.

  10
  1
  • ZGRYWUS pisze:

   PAPO SMERFIE ale przecież ten Hamerla to był raczej nieszkodliwy i to był zwykły a nie rasowy pies chodnikowy ale i tak to był psem to fakt PAPO SMERFIE.

   4
   2
 5. XYZ pisze:

  Hamerla najprawdopodobniej był zwykłym policjantem z braku wykształcenia.
  Nie ważne co robił, Ludzie z zasadami w tamtych czasach przez tą formację byli pałowani i nigdy tam się nie zatrudniali.

  5
  1
 6. XYZ pisze:

  Co można sądzić o społeczności w której najwartościowszą jednostką jest były milicjant i wybiera Go za swojego przywódcę?

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *