zachmurzenie umiarkowane
19°
17°
wtorek
Reklama
Nie miejcie pretensji do dzieci. Zobaczcie kto je uczy!
21 lutego 2019 r. | 18:52
28

Złożyłem dwa wnioski o udostępnienie informacji publicznej do dyrektora Szkoły Podstawowej w Żarkach im. Władysława Szafera. Oczywiście otrzymałem odpowiedź w ustawowym terminie. Ostatnio dyrektor Pakuła publicznie zwrócił się do mnie na posiedzeniu Komisji Skarg w dniu 18 lutego br. że więcej już nie udzieli mi odpowiedzi i nakazał też innym urzędnikom aby nie udzielali mi odpowiedzi na zadane pytania. Dyrektor Pakuła najwyraźniej pomylił swoje kompetencje i możliwości. Dyrektor Pakuła na większości Sesji w UMiG Żarki to naturalnie spał podczas obrad gdzie można to zobaczyć na nagraniach wideo a w dwóch przypadkach podczas leżakowania na tak ważnych posiedzeniach złamał aż dwa krzesła. Dyrektor Pakuła nigdy nie uczestniczył na Sesjach podczas wakacji, ferii, przerw świątecznych. Nigdy nie byłem świadkiem aby zabierał głos na Sesjach. Dyrektor Pakuła był jak niema osoba. Na ostatniej Komisji po zwróceniu mu uwagi w kwestii braku kompetencji uciekł z zebrania.

Zobaczę teraz ile razy będzie musiał pan Pakuła poświęcać czasu dla mnie na zadawane pytania a dodam że będą szczegółowe i bardzo krępujące dla niego odnośnie prowadzonej i zarządzanej przez niego szkoły. Na Dyrektora Pakułę złożyłem kolejną skargę do organu prowadzącego czyli Burmistrza mgr Klemensa Podlejskiego. Poniżej możecie zapoznać się z informacjami jakie udzielił mi Dyrektor Pakuła i oczywiście nie napisał on prawdy ale to wy jesteście rodzicami to wiecie co dzieje się w tej szkole najlepiej.

Zobaczcie jak odpisuje dyrektor szkoły gdzie nawet nie złożył swojego podpisu a nie wiem czy on sam tworzył to pismo. Nie dziwcie się że wasze dzieci które kończą edukację w tej szkole nie umieją prawidłowo napisać podania bo tak są wychowane i nauczone. To nie jest żart a rzeczywistość jest taka że nawet nie wiedzą w której części pisma zamieścić miejscowość i datę.

DARIUSZ SZLĘK

Tak wygląda pismo od Dyrektora Szkoły pana Tadeusza Pakuły:

MOJE WNIOSKI:28 odpowiedzi na “Nie miejcie pretensji do dzieci. Zobaczcie kto je uczy!”

 1. bruno pisze:

  Sam sobie napisze wypocine sam sobie odpisze na forum? i kolejny dzien zleciał na tym łez padole .czemu nie przedstwaisz tych listów od fanatyków haosu? Nikt normalny z Zarek spewnoscia nie pisze do czlowieka z (i tu mam problem bo sama sie juz pogubiłam gdzie ten pseudo dziennikarz mieszka czy przebywa )w sprawie swoich dzieci ?

  27
  21
  • Szczery pisze:

   -bruno pisze: bo sama sie już pogubiłam…………To nie cwel to cwelka !-bruno

   18
   12
  • jANUSZ pisze:

   Mała nie podawaj się za bruna
   mama cię nie nauczyła żebyś się nie podszywała

   14
   14
  • Kubuś pisze:

   No tak patrząc na ten syf, jakieś krzaki, ruiny strarych magazynów, które tak wyglądały w latach 90′
   To jest na terenie szkoły podstawowej i dziwię się, że to nikomu nie przeszkadza.
   A czy ten widok zaniedbania nie przeszkadza dyrektorowi Graboskiemu?
   chłop tam mieszka i patrzy na to!!??
   Nic nie zrobił by o ten teren zadbać!!!!?
   Nie przypisujcie sobie wykonania orlików do swoich zasług bo to wszystko było z dotacji unijnych pieniędzy tak jak w większości innych gmin.

   Taki nowoczesny orlik a obok szczury biegają po tych ruderach.!!!?
   Gmina jest tak biedna by nie miała funduszu na ogarnięcie tego bez patrzenia na dotację z UE??

   3
   9
 2. Robert pisze:

  Takie pismo ze szkoły to naprawdę coś upokarzającego.Pakuła to chyba studia zaliczył za masło i jojka.Tadek oddaj to szefowanie prawdziwym pelnym zapału i empatii ludziom bo sam jesteś skończonym kretynem i tylko wstyd przynosisz tym Żarkom a twoi uczniowie są na samym końcu z osiągnięciami w nauce.Tadek oddaj berło bo ty jesteś nie szefem a szwem wiesz sam chyba gdzie oczytany czlowieku.

  12
  16
  • Edzio pisze:

   Idź cwaniaku i powiedz ten text dyrektorowi w oczy a nie swiruj z hejtem zza klawiszy .Taki typ czlowieka jakim jestes to w rodzimym jezyku można nazwac zwyklym zyciowym nieudacznictwem tyle w temacie .

   15
   14
  • ktoś pisze:

   Wysłać do szkoły pismo z błędami ortograficznymi to naprawdę coś upokarzającego. Totalne dno. Darkowi należy cofnąć świadectwo ukończenia szkoły podstawowej.

   13
   11
   • Aneta pisze:

    hej ktosiu jak ty masz świadectwo ukończenia szkoły to w ogóle ci gratuluję.Ktosiu ty taki jesteś osioł że nie odróżniasz błędu ortograficznego od zwykłych literówek.Dobrze że się podpisałeś ktosiem bo straszny jełop z ciebie

    11
    7
 3. Belfer pisze:

  Na miejscu dyrektora w ogóle bym na tak beznadziejnie zadane pytania nie odpowiadał. Pan Dariusz wreszcie się zdradził szuka zemsty. Jak pan pisał ten komentarz bełkot trzeba było wziąć coś na uspokojenie bo targają panem emocje. A tak w ogóle to wreszcie ktoś miał odwagę powiedzieć prosto w oczy jakie są pana intencje i zamiary.

  16
  17
 4. Adam pisze:

  Co Panie Darku teraz wendeta bo znalazł się ktoś i zgłosił naruszanie dóbr osobistych nauczycieli swojej szkoły ktoś to musiał zrobić a konsekwencje będą surowe

  15
  15
 5. Wyborca pisze:

  Dyrektorze zapłać gminie za dwa zniszczone krzesła teraz nie chodzi na sesję no to może go nie wpuszczają żeby nie połamał trzeciego

  14
  13
 6. mil pisze:

  Szanowni Panowie Redaktorzy! ( ukrywający się pod różnymi nicami ) Do swoich sposobów rozprawienia się z dyrektorem dopiszcie jeszcze te średniowieczne, bo dyrektor przecież jak pisaliście stosuje średniowieczne metody kierowania szkołą.
  Proponuję maskę wstydu.
  Stosowana w dawnej Europie, głównie w Niemczech, za wykroczenia błahe z perspektywy człowieka współczesnego. Zakładano je ofiarom zakutym w dyby, obwożonym po mieście w klatkach lub czasem puszczanym na wolność. Miały wiele różnych form, zależnie od przewinienia: kłamcy nosili maski w taki sposób, że uniemożliwiały mówienie. Mogły mieć prostopadłą blaszkę, która wchodziła do ust, opierając się na języku; plotkarze dostawali maskę z długim jęzorem.
  Toż to będzie karnawał dla żarczan. Speszcie się. bo niedługo tłusty czwartek.
  Pozdrawiam Was serdecznie.

  11
  13
 7. Klasa sportowa pisze:

  My ćwiczymy na lekcjach wychowania fizycznego na schodach albo gramy w tenisa stołowego i co ten dyrektor napisał za głupoty

  11
  14
 8. temida pisze:

  I co na to Pan w sweterku i radny nauczyciel – obydwaj z PIS. Dlaczego nowe gwiazdy strony zarki.pl nie zabiorą głosu w tej dyskusji. Może warto tu przywołać jakieś paragrafy… Oj wdepnęliście Panowie w niezłe…. Ale będzie nagroda z centrali ?

  12
  8
 9. jANUSZ pisze:

  Marlena bardzo dobrze jesteś poinformowana co się dzieje całe Żarki to jedna wielka CENTRALA
  bardzo duża rodzina gdzie się nie obejrzysz to mama córka tata pracują poukrywani na garnuszku publicznych pieniędzy
  wyluzuj Malena bo dziś PIĄTEK PIĄTUNIO a w po niedzieli dużo się będzie działo

  12
  9
 10. temida pisze:

  Janusz ale Ci zazdrość d….. ściska. Ty pewnie nie masz takich wykształconych dzieci żeby mogły się dorwać do koryta. Bez szans. Było pilnować swoje pociechy a nie chlac browar i siedzieć w koszulce i bojlerem przed TV. ?Pozdro. Fajne czasy, nie??

  11
  10
 11. MAleNA MAleNA pisze:

  Powiedz dyrektor Samek żeby zobaczyła reklamy NIE ŻRYJ TYLE i nie dawała złego przykładu dzieciom w szkole. Niech Samkowa już w rynku w Żarkach w mięsnym po schodkach nie kupowała tak dużo podrobów. Czas na zmiany i pamietaj Marlena NIE ŻRYJ TYLE bo masz to w genach.Dobrej nocy ci życze.

  1
  11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *